15/1/24

godz.

9:00

11:00

ILUZJONISTA Paweł Kwiecień | Spektakl prawdziwej magii - dla szkół

15/1/24

godz.

9:00

ILUZJONISTA Paweł Kwiecień | Spektakl prawdziwej magii - dla szkół

kup bilety

Zapraszamy szkoły na spektakularny pokaz i spotkanie w magicznym świecie iluzji. Poznajcie z nami tajemnice, których nie da się wytłumaczyć! Utalentowany iluzjonista Paweł Kwiecień sprawi, że zmysły i wyobraźnia małych widzów oszaleją. 15 stycznia o 9:00 i 11:00. Rezerwacje pod adresem zapisy@nieteatr.pl

Paweł Kwiecień to jeden z najmłodszych polskich iluzjonistów!

20-letni artysta już od ponad 11 lat ma przyjemność występować w całej Polsce, jak i na świecie. Paweł jest artystą parków rozrywki oraz teatralnym reżyserem iluzji ("Empuzjon"- Teatr Śląski), skąd większość widzów może znać jego magiczne zdolności.

Spektakl iluzji dla całej rodziny to niepowtarzalne widowisko, które zapewni niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia dla całej widowni. W tym show będziecie świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji. Zapierające dech w piersiach widowiskowe iluzje, gra świateł i starannie dobrana muzyka!

Ta podróż po świecie PRAWDZIWEJ MAGII to magiczna opowieść, która skłania do namysłu i przynosi wiele szczerej radości. Widowisko pełne kolorów, magii, zadziwienia oraz samych uśmiechniętych twarzy!

Iluzjonista Paweł Kwiecień zaprezentuje nie tylko widowiskowe efekty wizualne, ale również interaktywne elementy, które zaangażują Was w magię spektaklu. Każdy będzie miał okazję stać się uczestnikiem niezwykłych iluzji, które pobudzą wyobraźnię i zaskoczą nawet najbardziej spostrzegawczych.

Artyści:

Paweł Kwiecień
Data:
15/1/2024
Czas trwania: około
min
Cena biletu:
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
8/12/2023

OSIECKA NA JAZZOWO

Współpracujący z Wolną Grupą Bukowiną Krzysztof Żesławski jest od wielu lat propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu. Razem z Olkiem Miśkiewiczem i niezwykle charyzmatyczną wokalistką Natalią Lubrano zagrają w Nie Teatrze koncert „Osiecka na jazzowo”.

8/12/2023

Spotkanie autorskie z Michałem Androsiukiem wokół powieści "Pełnia"

„Pełnia” zaczyna się historią miłości w Mińsku, po czym staje się wędrówką w głąb rodzinnego rodowodu, dogłębną analizą kodu genetycznego, próbą usłyszenia i zrozumienia przesłania minionych pokoleń, zapisanego na kręgach ściętych drzew." 8 grudnia zapraszamy na spotkanie z Michałem Androsiukiem, autorem powieści "Pełnia", wydanej w tłumaczeniu na język polski przez Fundację Sąsiedzi.

9/12/2023

KOLACJA NA CZTERY RĘCE - spektakl

„Kolacja na cztery ręce” to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku: Jana Sebastiana Bacha (Piotr Dąbrowski) i Fryderyka Haendla (Mirosław Zbrojewicz) w formie słodko-gorzko-kwaśnej komedii. Na scenie ucztują mistrzowie, ale to wydarzenie jest także wytrawną teatralną ucztą dla widza.