24/10/21

godz.

19:00

Kabaret Chyba

24/10/21

godz.

19:00

Kabaret Chyba

kup bilety

Powiedzieć, że będzie wesoło, to chyba za mało...

Kabaret Chyba to prawdziwy poligon do eksperymentów artystycznych, oczywiście tych o zwiększonym poziomie endorfin. Nic więc dziwnego, że w rodzinnym Wrocławiu powołali do życia Poligon Kabaretowy, jedyną taką, rozpoznawalną już imprezę, gdzie rządzi śmiech. Teraz w Białymstoku możemy przekonać się jak błyskotliwy i świetny to zespół, a najlepszą rekomendacją jest to, że Kabaret Chyba ma także olbrzymie doświadczenie w improwizacji. To powoduje, że potrafią zaskakiwać, nie boją się wyzwań i błyskotliwie radzą sobie we wszelkich scenicznych sytuacjach. Przy tym widz nie tylko ogląda, a staje się uczestnikiem każdego show. Wrocławska ekipa ma na swoim koncie wiele nagród i bagaż doświadczeń, które zdobyła dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z, m.in.: Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce. Teraz Kabaret Chyba zagości na naszej niezwykłej, nietuzinkowej i nieszablonowej scenie.

Kabaret Chyba tworzą:

  • Magda Gumulec
  • Piotr "Guma" Gumulec
  • Kuba Krzak
  • Krzysiek "Kris" Wilkosz

Artyści:

No items found.
Data:
24/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Dorota Miśkiewicz - wokalistka jazzowa i Henryk Miśkiewicz - saksofonista jazzowy. Światło reflektora pada na nich z góry. Henryk trzyma saksofon.
8/10/2021

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.