18/12/21

godz.

20:00

Robert Janowski

18/12/21

godz.

20:00

Robert Janowski

kup bilety

Roberta Janowskiego nie trzeba przedstawiać. Wokalista o niezwykłej muzykalności i ogromnej wiedzy muzycznej.

Fantastyczna uczta artystyczna dla tych, którzy lubią muzykę graną na żywo w wersji unplugged. Na repertuar Janowski Projekt - Acoustic Trio składają się zarówno jego autorskie utwory jak i znane przeboje muzyki rozrywkowej. Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje tworzą atmosferę wyrafinowanego spotkania artystycznego, a magia romantycznych piosenek nadaje spotkaniu przytulnej i niebanalnej formy. Akustyczne brzmienie sprawdzi się w Nie Teatrze, gdyż idealną przestrzenią dla takiej muzyki są kameralne przestrzenie, gdzie słuchacz jest blisko artysty.

Robert Janowski to artysta o niezwykłej muzykalności i olbrzymim doświadczeniu scenicznym. Miał przyjemność rozpoczynać spektakularną historię musicalu w Polsce wraz z premierą słynnego "Metra". Dziś to wokalny autorytet i legenda telewizji, artysta, którego chce się słuchać na żywo, a rzadko ma się możliwość.

Skład zespołu:

• Robert Janowski (śpiew)

• Sebastian Ruciński (gitara)

• Tomasz Wójcik (gitara)

• Piotr Górka (kontrabas)

• Tomasz Budkiewicz (realizacja dźwięku)

Artyści:

No items found.
Data:
18/12/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Odtwórczynie ról Bette Davis i Joan Crawford siedzą na typowych krzesłach z amerykańskich planów filmowych. Elegacko ubrane siedzą plecami do siebie i patrzą w obiektyw.
11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?