28/7/2021 14:40

Bilety do Nie Teatru

Od piątku 30 lipca będziecie mogli zaplanować jesień z Nie Teatrem.  O 10:00 ruszy sprzedaż biletów na wydarzenia dostępne w repertuarze.

Rusza sprzedaż biletów na wszystkie dostępne w repertuarze wydarzenia.

Nie Teatr to trzy podstawowe filary:

- dobry teatr – na scenie pojawią się m.in Jan Peszek, Hanna Śleszyńska, Joanna Szczepkowska, Sonia Bohosiewicz, Mikołaj Grabowski, Andrzej Grabowski, Olga Bończyk, Piotr Gąsowski, Dorota Landowska;

- różnorodna, ambitna muzyka z różnych zakątków świata i nurtów – usłyszymy m. in Kaśkę Sochacką, Osiecką Orientalnie w wykonaniu grupy Sentido i Edyty Krzemień, zespół Chłopcy Kontra Basia, Roberta Janowskiego, atakże programy z porywającym tangiem, flamenco, urzekającą piosenką francuską i musicalową, Sonię Bohosiewicz w repertuarze Marilyn Monroe czy Joannę Kołaczkowską;

- śmiech, wywołany przez osobowości, ważkie, bieżące i ogólnoludzkie tematy, często nie pozbawiony refleksji, zawsze zdrowy! – z widzami spotkają się m. in. Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Krzysztof Skiba, Katarzyna Pakosińska, Ewa Błachnio i Michał Pałubski, Improskład, Kabaret Chyba.

Kameralna scena Nie Teatru dysponuje widownią na 122 miejsca. Bilety można zakupić online poprzez naszą stronę. Pełen przegląd wydarzeń znajdziecie w zakładce Repertuar. Warto także rozpoczynając przygodę z Nie Teatrem zapoznać się z regulaminem sprzedaży dostępnym tu.

 

Inne aktualności

zobacz wszystkie
8/12/2022 23:36

ISTOTNE PRZEMIANY - wystawa malarstwa i grafik Władysława Zalenskiego

Istotne wydarzenia w świecie znajdują odzwierciedlenie na płótnach artystów. Można zaryzykować stwierdzenie, że obecnie większość dzieł sztuki współczesnej ma (powinno) mieć społeczny charakter. Zaangażowani w twórczość ludzie nie mogą nie reagować na wydarzenia społeczno-polityczne. Białoruski artysta Władysław Zalenski nie jest wyjątkiem.

Czytaj więcej
16/11/2022 15:28

JA FRIDA - twórczy warsztat plastyczny po spektaklu FRIDA LA VIDA!

Postać Fridy Kahlo inspiruje – z punktu widzenia jej twórczości, jak i biografii. Spektakl FRIDA LA VIDA! Teatru Fraktal zainspirował z kolei nas, by przedłużyć spotkanie z Fridą, przejrzeć się w jej historii, a używając wyobraźni, sięgając do własnych emocji wspólnie stworzyć osobisty i zarazem zbiorowy portret Fridy Kahlo.

Czytaj więcej
20/10/2022 13:21

"Między nami" - wernisaż prac Marty Pawełko

Do 6 listopada w Nie Teatrze będzie można oglądać prace Marty Pawełko i dowiedzieć się, co się dzieje między bohaterami jej obrazów, a może po prostu "między nami". Wernisaż wystawy już w piatek 21 października o 18:30 w siedzibie Nie Teatru, na 2. piętrze Astoria Business&Leisure.

Czytaj więcej