28/7/2021 14:40

Bilety do Nie Teatru

Od piątku 30 lipca będziecie mogli zaplanować jesień z Nie Teatrem.  O 10:00 ruszy sprzedaż biletów na wydarzenia dostępne w repertuarze.

Rusza sprzedaż biletów na wszystkie dostępne w repertuarze wydarzenia.

Nie Teatr to trzy podstawowe filary:

- dobry teatr – na scenie pojawią się m.in Jan Peszek, Hanna Śleszyńska, Joanna Szczepkowska, Sonia Bohosiewicz, Mikołaj Grabowski, Andrzej Grabowski, Olga Bończyk, Piotr Gąsowski, Dorota Landowska;

- różnorodna, ambitna muzyka z różnych zakątków świata i nurtów – usłyszymy m. in Kaśkę Sochacką, Osiecką Orientalnie w wykonaniu grupy Sentido i Edyty Krzemień, zespół Chłopcy Kontra Basia, Roberta Janowskiego, atakże programy z porywającym tangiem, flamenco, urzekającą piosenką francuską i musicalową, Sonię Bohosiewicz w repertuarze Marilyn Monroe czy Joannę Kołaczkowską;

- śmiech, wywołany przez osobowości, ważkie, bieżące i ogólnoludzkie tematy, często nie pozbawiony refleksji, zawsze zdrowy! – z widzami spotkają się m. in. Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Krzysztof Skiba, Katarzyna Pakosińska, Ewa Błachnio i Michał Pałubski, Improskład, Kabaret Chyba.

Kameralna scena Nie Teatru dysponuje widownią na 122 miejsca. Bilety można zakupić online poprzez naszą stronę. Pełen przegląd wydarzeń znajdziecie w zakładce Repertuar. Warto także rozpoczynając przygodę z Nie Teatrem zapoznać się z regulaminem sprzedaży dostępnym tu.

 

Inne aktualności

zobacz wszystkie
29/5/2023 10:21

CZAS NA SZTUKĘ. Wystawa uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych „ROSNĘ W SZTUKĘ”

W Dniu Dziecka wspólnie z Galerią im. Sleńdzińskich zapraszamy na wernisaż szczególnej wystawy! W przestrzeniach Astorii, na parterze, zaprezentowane zostaną prace uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych "Rosnę w sztukę", które prowadzi Zespół Edukacji u Sleńdzińskich. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc wystawa będzie źródłem zachwytów zarówno dla małych i dużych.

Czytaj więcej
3/6/2023 7:42

LETNIE GRANIE vol. 2 - znów gramy na tarasie!

W tym roku od już 22 czerwca Nie Teatr uruchamia swoją alternatywną scenę na 3. piętrze Astorii. LETNIE GRANIE to formuła, która Was ujęła w poprzednim sezonie, nie wyobrażaliśmy sobie lata inaczej, a przecież lato w mieście powinno być pełne optymizmu i dobrej rozrywki. Paula Roma, Astrolabe, Zubek&Pentz Piazzolla Duo, mop, Jeszcze, Ola Chaładaj sprawią, że wieczory na tarasie przneiosą Was w inny wymiar.

Czytaj więcej
9/5/2023 12:08

Wystawa obrazów Ewy Wiśniewskiej-Benedyczuk - autorki koncepcji wnętrz Nie Teatru

Prace Ewy Wiśniewskiej – Benedyczuk widniały na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Na co dzień zajmuje się architekturą wnętrz, ale pasjonuje ją rysunek i malarstwo, a obrazy, które zobaczymy na wystawie w Nie Teatrze powstawały na przestrzeni ćwierćwiecza! Wystawa ONA I JA prezentowana będzie w Nie Teatrze - nieprzypadkowo - bo autorka stworzyła koncepcję wnętrza Nie Teatru, ale także Above Business Spot na 3. pietrze Astorii. Wernisaż w piątek 12 maja o 18:00.

Czytaj więcej