28/7/2021 14:40

Bilety do Nie Teatru

Od piątku 30 lipca będziecie mogli zaplanować jesień z Nie Teatrem.  O 10:00 ruszy sprzedaż biletów na wydarzenia dostępne w repertuarze.

Rusza sprzedaż biletów na wszystkie dostępne w repertuarze wydarzenia.

Nie Teatr to trzy podstawowe filary:

- dobry teatr – na scenie pojawią się m.in Jan Peszek, Hanna Śleszyńska, Joanna Szczepkowska, Sonia Bohosiewicz, Mikołaj Grabowski, Andrzej Grabowski, Olga Bończyk, Piotr Gąsowski, Dorota Landowska;

- różnorodna, ambitna muzyka z różnych zakątków świata i nurtów – usłyszymy m. in Kaśkę Sochacką, Osiecką Orientalnie w wykonaniu grupy Sentido i Edyty Krzemień, zespół Chłopcy Kontra Basia, Roberta Janowskiego, atakże programy z porywającym tangiem, flamenco, urzekającą piosenką francuską i musicalową, Sonię Bohosiewicz w repertuarze Marilyn Monroe czy Joannę Kołaczkowską;

- śmiech, wywołany przez osobowości, ważkie, bieżące i ogólnoludzkie tematy, często nie pozbawiony refleksji, zawsze zdrowy! – z widzami spotkają się m. in. Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Krzysztof Skiba, Katarzyna Pakosińska, Ewa Błachnio i Michał Pałubski, Improskład, Kabaret Chyba.

Kameralna scena Nie Teatru dysponuje widownią na 122 miejsca. Bilety można zakupić online poprzez naszą stronę. Pełen przegląd wydarzeń znajdziecie w zakładce Repertuar. Warto także rozpoczynając przygodę z Nie Teatrem zapoznać się z regulaminem sprzedaży dostępnym tu.

 

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej