28/7/2021 14:40

Bilety do Nie Teatru

Od piątku 30 lipca będziecie mogli zaplanować jesień z Nie Teatrem.  O 10:00 ruszy sprzedaż biletów na wydarzenia dostępne w repertuarze.

Rusza sprzedaż biletów na wszystkie dostępne w repertuarze wydarzenia.

Nie Teatr to trzy podstawowe filary:

- dobry teatr – na scenie pojawią się m.in Jan Peszek, Hanna Śleszyńska, Joanna Szczepkowska, Sonia Bohosiewicz, Mikołaj Grabowski, Andrzej Grabowski, Olga Bończyk, Piotr Gąsowski, Dorota Landowska;

- różnorodna, ambitna muzyka z różnych zakątków świata i nurtów – usłyszymy m. in Kaśkę Sochacką, Osiecką Orientalnie w wykonaniu grupy Sentido i Edyty Krzemień, zespół Chłopcy Kontra Basia, Roberta Janowskiego, atakże programy z porywającym tangiem, flamenco, urzekającą piosenką francuską i musicalową, Sonię Bohosiewicz w repertuarze Marilyn Monroe czy Joannę Kołaczkowską;

- śmiech, wywołany przez osobowości, ważkie, bieżące i ogólnoludzkie tematy, często nie pozbawiony refleksji, zawsze zdrowy! – z widzami spotkają się m. in. Andrzej Poniedzielski, Tomasz Jachimek, Krzysztof Skiba, Katarzyna Pakosińska, Ewa Błachnio i Michał Pałubski, Improskład, Kabaret Chyba.

Kameralna scena Nie Teatru dysponuje widownią na 122 miejsca. Bilety można zakupić online poprzez naszą stronę. Pełen przegląd wydarzeń znajdziecie w zakładce Repertuar. Warto także rozpoczynając przygodę z Nie Teatrem zapoznać się z regulaminem sprzedaży dostępnym tu.

 

Inne aktualności

zobacz wszystkie
6/10/2021 23:44

Nie Teatr otwiera drzwi

To w ten piątek widzowie przekroczą próg nowego miejsca kultury w Białymstoku. W niedzielę otworzymy drzwi szerzej!

Czytaj więcej
28/9/2021 13:42

Białystok wyłania się z cienia - historie w oknach

Kamienica, w której powstaje Nie Teatr ma swoją historię, a okna Astorii widziały naprawdę wiele. Dlatego też Stowarzyszenie Teatr Okno we współpracy z Nie Teatrem i Astoria Business&Leisure przygotowuje szczególny spektakl.

Czytaj więcej
16/9/2021 15:21

Zapraszamy do kasy stacjonarnej!

Wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania czy jest dostępna możliwość zakupu biletów w kasie. Od czwartku 16 września już tak!

Czytaj więcej