NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
May
20
Friday
godz.
20:00

Osiecka po męsku - Marcin Januszkiewicz

Śpiewa genialnie. W repertuarze Osieckiej prowadzi nas od radości, optymizmu, nawet żartu muzycznego do głęboko refleksyjnych tonów. Nie daje się terroryzować tekstom, a szuka dla nich nowego wyrazu, dzięki czemu czujemy, że to spotkanie z Osiecką jest zupełnie nowe, świeże, dotychczas nieznane. Do świata męskiej wrażliwości, jak to ujął Artur Andrus, zaprasza nas Marcin Januszkiewicz!

May
21
Saturday
godz.
19:00

Dziennik przebudzenia - Adam Ferency i Joanna Kosierkiewicz

„Jeden but taki, drugi taki. Jeden zimowy, drugi letni. Oba na szczęście czarne. Oba na zgubę na moich nogach” - jeśli brakuje nam teatralnych uniesień mamy szansę to zmienić za sprawą spektaklu „Dziennik przebudzenia” w reżyserii Adama Ferencego. Scenariusz na motywach „Dziennika” i „Drugiego dziennika” Jerzego Pilcha napisała Magda Kupryjanowicz, na scenie zobaczymy reżysera oraz Joannę Kosierkiewicz.

May
22
Sunday
godz.
19:00

Waldemar Malicki. Klasycznie

To uczta nie tylko dla wytrawnych melomanów! Najpopularniejszy polski pianista, laureat trzech Fryderyków, współtwórca projektu „Filharmonia Dowcipu” tym razem oferuje publiczności klasyczny repertuar, w którym jest szczerze zakochany, a przy tym niezmienną dawkę humoru. Łączy wirtuozowską potęgę brzmienia fortepianu ze wzruszeniem i intymnością.

May
26
Thursday
godz.
19:00

Matka Polka Terrorystka - Aneta Todorczuk

Monolog matki Polki to prawdziwa mieszanka wybuchowa: komizm sytuacyjny przeplata się tu z mrożącymi krew w żyłach zwrotami akcji. Wzruszające chwile szczerości kontrastują z błyskotliwymi, pełnymi humoru monologami. Absurdy otaczającej nas rzeczywistości zostają zdemaskowane, a nieoczekiwanym zmianom przestrzeni towarzyszy oryginalna playlista. Wszystko to, by poznać tajemnicę kobiety…A odkrywać ją przed nami będzie pochodząca z Białegostoku aktorka - Aneta Todorczuk.

May
28
Saturday
godz.
20:00

Bo, kobieta... - koncert Andrzeja Poniedzielskiego PRZEŁOŻONY Z 1 KWIETNIA

Andrzej Poniedzielski to niezawodna marka! I choć zawiodło ostatnio zdrowie, to koncert przeniesiony z 1 kwietnia odbędzie się 28 maja, a Pan Andrzej uraczy nas swoją obecnością nasyconą znakomitymi piosenkami i niezawodnym poczuciem humoru.

May
29
Sunday
godz.
18:00

Największe przeboje animacji! - koncert familijny

Takie tytuły jak "Król Lew", "Mulan", "Shrek", "Mała Syrenka", "Toy Story", "Aladyn" czy "Zaplątani" wywołują w nas łezkę wzruszenia, a w naszych dzieciach - ekscytację. Dzień Dziecka na horyzoncie, więc jeśli lubicie się wzruszać i dostarczać radości bliskim wybierzcie się na niezapomniany koncert z największymi przebojami animacji i udziałem gwiazd dubbingu!

June
4
Saturday
godz.
19:00

NOCHE DE TANGO - wieczór muzyki i tańca

Mistrzowskie wykonanie tradycyjnych tang argentyńskich oraz piękne aranżacje przedwojennych polskich tang. Magdalena Lechowska, urodzona w Krakowie i wychowana w Ameryce Południowej, polska wokalistka o latynoskiej duszy, w swojej twórczości zawsze próbuje łączyć dwa światy: południowoamerykański i polski... stąd pomysł na NOCHE DE TANGO, świat, w którym zanurzymy się 4 czerwca w Nie Teatrze.

June
5
Sunday
godz.
11:00

Dla mnie bomba!!!

„Dla mnie bomba!!!” - to spektakl laboratorium. Główny bohater – naukowiec przy pomocy różnorodnych technik teatralnych opowiada w nim swoją nietuzinkową historię, w której jak się okazuje nawet najmniejsza cząsteczka wszechświata ma znaczenie. Spektakl zdecydowanie familijny!

June
10
Friday
godz.
20:00

POLISH GENTLEMAN'S – Szwaj&Brzostowski grają Krawczyka, Wodeckiego, Zauchę

Umiejętności Jacka Szwaja znamy ze znakomitych koncertów Musical Melodies, tym razem w Nie Teatrze wystąpi w duecie z Mateuszem Brzostowskim, perkusistą i producentem muzycznym, a wykonają swoje interpretacje piosenek Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Zauchy, Zbigniewa Wodeckiego czy Piotra Szczepanika.

June
11
Saturday
godz.
19:00

FRIDA LA VIDA! - spektakl Teatru Fraktal

FRIDA LA VIDA! to spektakl inspirowany życiem i twórczością Fridy Kahlo. Dzięki niezwykłym i mało znanym tekstom artystki oraz dziennikowi, który prowadziła przez niemal 10 lat zaglądamy wręcz do wnętrza Fridy. Cierpienia przekuwała w intensywną sztukę. Zobaczmy co kryje się pod popkulturowym wizerunkiem tej artystki i jak to prezentuje to w swoim spektaklu Teatr Fraktal.

October
2
Sunday
godz.
18:00

Krzysztof Materna i Olga Bołądź

SPEKTAKL ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE. SZCZEGÓŁY PRZEKAŻEMY NIEBAWEM. "Dobry Wieczór Państwu" to monodram w duecie, który tworzą Krzysztof Materna i Olga Bołądź. Ten autoironiczny spektakl prezentuje stosunek Krzysztofa Materny do zalewającej nas głupoty medialnej i estradowej przestrzegając jednocześnie przed wpływem współczesnej rozrywki na nasze umysły. Zabawa jest przednia!

October
22
Saturday
godz.
19:00

TRZECIA GODZINA GRATIS - spektakl muzyczny

Poruszające teksty, znakomita muzyka i niezwykłe umiejętności wokalno-aktorskie Wojana Trockiego sprawiają, że jego autorska opowieść wciąga i nie puszcza słuchacza. Wystarczy jeden krok, by wejść do rzeczywistości, która kryje się pod warstwą zabiegania i powierzchowności. "Trzecia godzina gratis" to spektakl na wskroś ludzki i szczery, choć autor zaprasza na opowieść... o psie.