NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
October
16
Saturday
godz.
20:00

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz i jej teatralno-koncertowa, jedyna w swoim rodzaju, domówka...w Nie Teatrze.

October
17
Sunday
godz.
19:00

Tomasz Jachimek

Tomasz Jachimek to osobowość sceniczna o wielu talentach. Jego poczucie humoru i doświadczenie sceniczne wprawi nas nie tylko w dobry nastrój, ale przyniesie też zdziwienia i zachwyty.

October
22
Friday
godz.
20:00

Osiecka Orientalnie

Agnieszka Osiecka to osobowość, która nie dała się zamknąć w schematy. Podobnie jej twórczość doskonale odbiera się wciąż w nowych formach. Zespół Sentido zaprasza na spotkanie z jej orientalnym obliczem.

October
23
Saturday
godz.
20:00

Sex, prochy i rock'n'roll

"Sex, prochy i rock'n'roll" to spektakl bez wątpienia dla widzów dorosłych, ale i dorosłym zdarza się zagubić w bezwzględnej rzeczywistości, którą sami współtworzą, dlatego to spektakl, który trzeba zobaczyć.

October
24
Sunday
godz.
16:00

Dla mnie bomba!!!

„Dla mnie bomba!!!” - to spektakl laboratorium. Główny bohater – naukowiec przy pomocy różnorodnych technik teatralnych opowiada w nim swoją nietuzinkową historię. Spektakl zdecydowanie familijny!

October
24
Sunday
godz.
19:00

Kabaret Chyba

Powiedzieć, że będzie wesoło, to chyba za mało...

October
29
Friday
godz.
17:30
20:00

Silesian Tango Quintet & Kinga Rataj

„Yo Soy Maria de Buenos Aires” to porywający koncert w hołdzie Astorowi Piazolli. Z okazji 100. rocznicy urodzin kompozytora zapraszamy w niezwykle zmysłową i emocjonującą podróż muzyczną.

October
30
Saturday
godz.
20:00

Jan Peszek

Nie Teatr to idealna przestrzeń do brawurowych popisów aktorskich, a pierwszy godzinny seans z aktorem zafundował nam sam Bogusław Schaeffer, nietuzinkowy kompozytor i dramaturg, który napisał sztukę z myślą o genialnym aktorstwie Jana Peszka.

October
31
Sunday
godz.
19:00

Moja mama Janis

Kultowe piosenki Janis Joplin w znakomitych tłumaczeniach i realiach małomiasteczkowej Polski. Znakomity spektakl i genialne wykonania Jolanty Litwin-Sarzyńskiej.

November
5
Friday
godz.
20:00

Los Payos koncert flamenco

Taniec, muzyka i autentyczny śpiew, czyli flamenco w najlepszym wydaniu. Los Payos zabiera nas w podróż do samej Andaluzji.

November
6
Saturday
godz.
20:00

Hanna Śleszyńska

Hanna Śleszyńska w fantastycznej roli Judy Garland. Wstrząsająca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

November
7
Sunday
godz.
19:00

Andrzej Poniedzielski

Mistrz wyrafinowanego żartu. Prowadzi nas przez swój świat z niezwykłym opanowaniem, ma znakomity timing i klasę. To będzie ONE MAN SHOW Andrzeja Poniedzielskiego!