NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
Resetuj
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
July
25
Thursday
godz.
20:00

Letnie granie: MISTRZOWIE TANGA | San Luis Tango & Magdalena Lechowska [SOLD OUT!]

Tango prosto z Argentyny z polską duszą wypełni taras Astorii w lipcowy wieczór. Muzyczna podróż do kolebki tanga zaczaruje zmysły, ukazując najpiękniejsze tanga pełne rytmicznego bogactwa. Tu każdy dźwięk, każda nuta staje się opowieścią, która płynie z serc artystów prosto do dusz słuchaczy, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną pasji i nostalgii. Dajcie się porwać zmysłowym melodiom tanga w klimatycznych okolicznościach zachodu letniego słońca!

August
2
Friday
godz.
20:00

Letnie granie: Wieczór z Chaplinem i Orkiestrą Ludwika Sarskiego

Zapraszamy na "Letnie granie" Nie Teatru w odsłonie filmowej! Pierwszy z dwóch zaplanowanych pokazów filmów z muzyką na żywo zainaugurują krótkie metraże z udziałem wybitnego aktora i ikony popkultury Charliego Chaplina. O oprawę muzyczną na żywo w rytmie tanga, swingu, jazzu, z nutką ragtime’u i muzyki klezmerskiej wybranych tytułów z kultowym Charlie Chaplinem zadba nietypowy duet – Orkiestra Ludwika Sarskiego. To będzie wieczór pod gwiazdami i w otoczeniu gwiazd. Przed projekcją muzycy uraczą nas dodatkowo autorskim recitalem.

August
11
Sunday
godz.
20:00

Letnie granie: Paris-Varsovie-En Voyage | Przebindowski & Dobrowolski

Tematy filmowe, znane doskonale z francuskiej kinematografii XX wieku, przeplatane piosenkami i melodiami w klimatach jazzu cygańsko - francuskiego manouche, usłyszymy podczas muzycznej podróży z Warszawy do Paryża. Na tarasie Astorii pojawią się wybitni muzycy: Karol Dobrowolski oraz Ygor Przebindowski. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla duszy, ponieważ usłyszymy niezapomniane przeboje autorstwa wielkich postaci francuskiej muzyki, co gwarantuje wieczór pełen emocji, nostalgii i niezapomnianych melodii, które przeniosą nas w serce Francji, gdzie muzyka snuje opowieści pełne miłości, tęsknoty i pasji.

August
16
Friday
godz.
19:00

GWIAZDY W MROKU - głos przeszłości we współczesnych aranżacjach muzycznych | koncert Shangri-La

Założeniem artystycznym koncertu parateatralnego Shangri-La dla Felicji R. jest popularyzacja historii poprzez muzykę: około rockową, współczesną: rock; ambient; ballad; emotional; big beat. Teksty piosenek oparte są na wierszach Felicji Raszkin Nowak i pochodzą z Tomu wierszy "Gwiazdy w Mroku". Wiersze powstały w niecodziennych warunkach i okolicznościach. Pisane były w kryjówce, na strychu wiejskiej stodoły. W przestrzeni tak małej, iż Felicja mogła tam ledwie siedzieć lub leżeć.

August
18
Sunday
godz.
20:00

Letnie granie: Seans „Starsza Pani Znika” z muzyką na żywo

Podczas drugiego letniego seansu filmowego z muzyka na żywo zobaczymy klasykę wśród thillerów od legendy kina - Alfreda Hitchcocka. O oprawę muzyczną filmu "Starsza Pani Znika" zadba duet – Orkiestra Ludwika Sarskiego, który mistrzowsko wykonuje autorską filmową muzykę w rytmie tanga, swingu, jazzu, z nutką ragtime’u i muzyki klezmerskiej.

August
24
Saturday
godz.
20:30

Letnie granie: Projekt Leśmian

Projekt Leśmian przenosi słuchaczy w nieznane dotąd rejony poezji śpiewanej, ożywiając twórczość Bolesława Leśmiana poprzez wyjątkowe połączenie elektronicznych brzmień z muzyką ludową. Przygotujcie się na wieczór pełen emocji, gdzie poezja Leśmiana, w nowoczesnych, elektronicznych aranżacji, zyska nowy, niepowtarzalny wymiar. To wyjątkowe doświadczenie muzyczne długo pozostanie w sercach i umysłach słuchaczy, pogłębi je kameralna i letnia odsłona tarasu Astorii.

August
30
Friday
godz.
20:00

Letnie granie: Paula Biskup

Paula Biskup pisze i komponuje własne utwory, zaskakując swoją wrażliwością i umiejętnością obserwacji świata. Jej ballada "Nie Szkodzi" w duecie z Piotrem Odoszewskim stała się hitem na polskim TikToku, co przełożyło się na prawie 10 milionów streamów w 5 tygodni i milion słuchaczy miesięcznie na Spotify. Artystka wystąpi na klimatycznym tarasie Astorii, wykona swoje największe przeboje i w pięknym, kameralnym stylu zakończy cykl Letniego grania.

September
14
Saturday
godz.
19:00

Duet WSPAK „Songs of the rising sun” – koncert

„Wspak” tworzy autorskie aranżacje kresowych pieśni. Ich repertuar to unikalne brzmienia wynikające z mieszanki języków polskiego, białoruskiego, ukraińskiego i łemkowszczyzny wzbogacone o wyjątkowe instrumenty smyczkowe, w tym skrzypce, wiolonczelę i unikalny wspak. Nazwa zespołu symbolizuje ich odmienny podejście do muzyki – ucieczkę od presji i dążenie do autentyczności oraz miłości do słuchaczy i siebie nawzajem.

September
15
Sunday
godz.
19:00

Święto Bluesa | Martyna Zaniewska & Patryk Ołdziejewski - koncert

Co łączy Zaniewską i Ołdziejewskiego? Po pierwsze: praca w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Po drugie: rozmowy o muzyce i życiu. Po trzecie i najważniejsze - blues. Spotkali się, żeby wrócić do swoich muzycznych korzeni, które kształtowały ich życie i wrażliwość. A co nam da ten duet? Muzyczną ucztę, podczas której będą serwowane wykwintnie dobrane dźwięki oraz kawał dobrej energii.

September
20
Friday
godz.
19:00

CZAS DLA NAS - wieczór wokalno-kabaretowy

Kabaret, spektakl i koncert w jednym. Z tekstami Osieckiej, Przybory, Andrusa, muzyką Pucciniego, Chopina czy Wasowskiego. Trzy wyjątkowe kobiety spełniając swoje zawodowe marzenia zapraszają na nietuzinkowy program muzyczno-kabaretowy, który wykreował w swym kabaretowo-muzycznym uniwersum sam Filip Jaślar z Grupy MoCarta. Tuż przed początkiem kalendarzowej jesieni, zapraszamy na dużą dawkę humoru i pozytywnej energii!

September
21
Saturday
godz.
19:00

Być jak Charlie Chaplin - spektakl muzyczny

„Być jak Charlie Chaplin” to brawurowa próba zmierzenia się z legendą. Najsłynniejszy komik kina niemego stał się ikoną popkultury już bardzo dawno temu. Jego znakiem rozpoznawczym były melonik, laseczka oraz charakterystyczny wąsik i to jest pewne. Potem pojawiają się już tylko pytania i wątpliwości. Nieprzypadkowo w konkursie na sobowtórów Charlie Chaplina sam Charlie Chaplin zajął… 3 miejsce, jak mówi jedna z najsłynniejszych anegdot związanych z reżyserem filmu „Dyktator”. Do dziś nie wiemy, kim był z pochodzenia i gdzie się urodził ten genialny aktor, scenarzysta i reżyser.

September
22
Sunday
godz.
16:00

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ – Hrabia wrócił

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że w Białymstoku cieszy się niesłabnącą popularnością – a my z przyjemnością gościmy artystę po raz kolejny na naszej scenie! Satyryk wystąpi w najnowszym programie "Hrabia wrócił", w którym w swoim niebanalnym stylu opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą.

September
27
Friday
godz.
20:00

EL CRÉDITO - spektakl komediowy | Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski

Pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzimy, po co psuć zabawę! A będzie przednia, dzięki talentom aktorskim i przede wszystkim komediowym pochodzącego z Podlasia Przemysława Sadowskiego oraz Marcela Wiercichowskiego.

September
28
Saturday
godz.
19:00

FRENCH JAZZ PROJECT - koncert

W duchu współczesnego jazzu ożywiającego klasykę, Justyna Królak sięga po ponadczasowe utwory muzyki francuskiej, nadając im nowy, świeży wymiar. French Jazz Project to nie tylko muzyka, ale także opowieść o historii francuskiej piosenki, pełna anegdot z życia legendarnych artystów. To wieczór, który przeniesie nas w świat paryskich ulic, kafejek i artystycznych zaułków, gdzie muzyka i opowieści splecione są w magiczny, jazzowy spektakl.

September
29
Sunday
godz.
16:30
19:00

Katarzyna Groniec „Bliżej” – koncert

Katarzyna Groniec swoim niepowtarzalnym głosem i charyzmą porusza serca publiczności. Podczas występu wplata w swoje wykonania nuty nostalgii, humoru i głębokich emocji - a w Nie Teatrze przedstawi swoje największe przeboje i zaskakujące interpretacje. Zapraszamy na podróż przez historie, wspomnienia i refleksje - blisko, bliżej, najbliżej.

October
3
Thursday
godz.
18:30

Nie Teatr Na Innej Scenie: AGA ZARYAN śpiewa POLSKIE PIOSENKI - koncert

AGA ZARYAN zabierze nas w podróż przez polską muzykę rozrywkową, sięgając zarówno po utwory jazzowych mistrzów, jak i swoje osobiste ulubione piosenki. Dzięki nowym aranżacjom Michała Tokaja, znane melodie zabrzmią zupełnie odświeżająco. Nie zabraknie klasyków, które wpisały się w historię polskiej muzyki, ale AGA wniesie do nich swój oryginalny styl i intymną interpretację. To wieczór, który przypomni nam dokonania polskich artystów i zaskoczy niejedną interpretacją, tworząc sentymentalną podróż przez dźwięki minionych lat.

October
4
Friday
godz.
19:00

Ania Karolska "W drodze" – koncert | prowadzenie Małgorzata Ohme

Zapraszamy na koncert Anny Karolskiej, która skutecznie otula publiczność swoim ciepłym głosem. Spotkanie będzie premierą jej najnowszej płyty "W Drodze". Wieczór poprowadzi charyzmatyczna Małgorzata Ohme. Przygotujcie się na muzyczną podróż pełną emocji i dobrej energii!

October
5
Saturday
godz.
19:00

Krzywa wieża – spektakl

"Krzywa wieża" to przewrotna farsa, w której śmiech i łzy splatają się w misterny obraz ludzkich wad i charakterów. W interpretacji Białostockiego Teatru Lalek, znakomite aktorstwo Marii Rogowskiej i Andrzeja Bei-Zaborskiego przeniosło nas w świat pełen humoru i melancholii, tworząc opowieść o ludzkiej naturze. Do opowieści, która bawi, wzrusza i skłania do refleksji będzie można wrócić w Nie Teatrze już w październiku. Czy w bohaterach spektaklu dostrzeżemy samych siebie?

October
6
Sunday
godz.
16:00

Piramidy | Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy - koncert

Bułat Okudżawa był głosem pokolenia. Na jego pieśniach wychowały się miliony Polaków. Jego twórczość, tłumaczoną na wszystkie języki świata, spopularyzowali w Polsce m.in: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Andrzej Mandalian, Witold Dąbrowski i poeci związani ze Studenckim Teatrem Satyryków. Pieśni Bułata Okudżawy już od lat 60-tych wykonywali najwięksi i najlepsi Polscy aktorzy. Okudżawa z resztą nigdy nie ukrywał swojej ogromnej sympatii do Polaków. Trafiał do nas szczególnie. Zapraszamy na koncert pełen emocji i wzruszeń, podczas którego usłyszymy najważniejsze i najpiękniejsze pieśni Bułata Okudżawy.

October
10
Thursday
godz.
19:00

Janek Traczyk - moje najbardziej osobiste piosenki | koncert

Przygotujcie się na wieczór pełen muzycznych uniesień i osobistych historii, gdy Janek Traczyk ponownie stanie przed Wami na scenie Nie Teatru. Już po raz kolejny będziemy mieli okazję zanurzyć się w jego świat – świat pełen emocji, które artysta przekłada na dźwięki i słowa. Tym razem Janek zaprezentuje utwory powstałe na przestrzeni wielu lat, w tym także te, które jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego.

October
11
Friday
godz.
19:00

Nula Stankiewicz | „Byle nie o miłości” - koncert piosenek Agnieszki Osieckiej

Nula Stankiewicz to artystka, której znakiem rozpoznawczym jest subtelne łączenie poezji i jazzowych aranżacji. Zapraszamy na koncert, który nie tylko celebruje twórczość Osieckiej, ale i kreatywnie ją interpretuje, a data 11 października staje się szczególnie symboliczna, biorąc pod uwagę, że dwa dni wcześniej obchodzimy rocznicę urodzin Agnieszki Osieckiej. Przed nami wieczór, który na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika dobrej muzyki i poezji.

October
12
Saturday
godz.
17:30
20:00

Tango Night: Bandonegro Tango Orchestra & Andres Martorell - koncert

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen pasji i magii tanga podczas koncertu "Tango Night" z udziałem światowej klasy zespołu Bandonegro Tango Orchestra oraz Andresa Martorella - urugwajskiego wokalisty, uznawanego przez koneserów tanga za głos nowej ery!

October
13
Sunday
godz.
19:00

Willow Hill - koncert amerykańskiego duetu w ramach europejskiej trasy koncertowej

Willow Hill, amerykański duet z Nashville, okrzyknięty przez magazyn Rolling Stone „zespołem koniecznym do zobaczenia”, zagra w Nie Teatrze w ramach europejskiej trasy koncertowej! Ich wyjątkowe połączenie country z nowoczesnym, mocnym brzmieniem przyciągnęło uwagę na największych festiwalach, w tym Summerfest i Rocklahoma, oraz na oficjalnym Afterparty Lady Gagi podczas The Monster Ball Tour.

October
18
Friday
godz.
19:00

Zespół Konie | Tribute to Zbigniew Wodecki - koncert

Zespół Konie to grupa młodych, utalentowanych muzyków, których styl i nowatorskie podejście do aranżacji porywa publiczność do niezwykłych, barwnych miejsc. Ich energia i radość z grania została już doceniona przez wielu, między innymi podczas Wodecki Twist Festiwal. To wydarzenie jest prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników twórczości Zbigniewa Wodeckiego, którzy pragną na nowo odkryć magię jego muzyki.

October
19
Saturday
godz.
19:00

KOLACJA NA CZTERY RĘCE - spektakl

„Kolacja na cztery ręce” to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku: Jana Sebastiana Bacha (Piotr Dąbrowski) i Fryderyka Haendla (Mirosław Zbrojewicz) w formie słodko-gorzko-kwaśnej komedii. Na scenie ucztują mistrzowie, ale to wydarzenie jest także wytrawną teatralną ucztą dla widza.

October
20
Sunday
godz.
18:00

Kobiety na widowni: "Co modna Pani wiedzieć powinna" | monodram Katarzyny Kołeczek

Co robiłaby kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO co jej każą? Czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać. “Co modna pani wiedzieć powinna” to monodram Katarzyny Kołeczek w reżyserii Agaty Puszcz. W roli kobiety starającej się przyswoić wszystkie dobre rady, powinności i obowiązki nakładane na nią przez popkulturę i rzeczywistość – Katarzyna Kołeczek.

October
20
Sunday
godz.
10:00

Niesamowite przygody skarpetek – spektakl familijny

Czy nie zastanawiało Was kiedyś jak to jest, że do kosza z brudną bielizną wrzuca się parę skarpetek, a z pralki wyjmuje się tylko jedną? Gdzie te wszystkie pojedyncze skarpetki są? I wreszcie - jakim sposobem one w ogóle giną? Właściwie, to mogą być absolutnie wszędzie. A może chcecie się dowiedzieć, co się z nimi stało? Zapraszamy do wspólnej zabawy na spektaklu „Niesamowite przygody skarpetek”. Razem pobudzimy wyobraźnię, odkryjemy nowe formy i przyjrzymy się pewnym przedmiotom zupełnie inaczej, niż do tej pory. Nie zabraknie nam kreatywności i nowych wrażeń, bo zabawa dopiero się rozkręci. Zobaczycie masę zakręconych skarpetkowych przygód, w nieograniczonym i magicznym świecie wyobraźni.

October
21
Monday
godz.
9:00

Niesamowite przygody skarpetek – spektakl szkolny

Czy nie zastanawiało Was kiedyś jak to jest, że do kosza z brudną bielizną wrzuca się parę skarpetek, a z pralki wyjmuje się tylko jedną? Gdzie te wszystkie pojedyncze skarpetki są? I wreszcie - jakim sposobem one w ogóle giną? Właściwie, to mogą być absolutnie wszędzie. A może chcecie się dowiedzieć, co się z nimi stało? Zapraszamy do wspólnej zabawy na spektaklu „Niesamowite przygody skarpetek”. Razem pobudzimy wyobraźnię, odkryjemy nowe formy i przyjrzymy się pewnym przedmiotom zupełnie inaczej, niż do tej pory. Nie zabraknie nam kreatywności i nowych wrażeń, bo zabawa dopiero się rozkręci. Zobaczycie masę zakręconych skarpetkowych przygód, w nieograniczonym i magicznym świecie wyobraźni.

October
25
Friday
godz.
18:15

III Dni Czeskie: Czeski Film | „Sytuacja awaryjna” Jiří Havelka

"Sytuacja awaryjna" Jiří Havelki to idealny przykład czeskiego kina komediowego, które bawi i zaskakuje absurdami w niezwykle przyjemny i nienachalny sposób. W ramach Dni Czeskich, zanurzymy się w historii, która jest synonimem dobrej zabawy i barwnie namalowanych ludzkich charakterów. Trzymajcie się mocno!

October
25
Friday
godz.
18:15

III Dni Czeskie: KARNET "Czeska kultura"

3-dniowy karnet na III Dni Czeskie w Nie Teatrze. Karnet zawiera bilety na: pokaz filmu „Sytuacja awaryjna” w piątek 25 października, spotkanie z Mariuszem Szczygłem w sobotę 26 października, koncert czeskiego artysty René Součka 26 października o 19:00 oraz spektakl Teatru TeTaTeT „Teściowe wiecznie żywe” w niedzielę 27 października o 19:00. Z karnetem wygodniej i taniej poznawać czeską kulturę!

October
26
Saturday
godz.
19:00

III Dni Czeskie: René Souček – koncert

Przed nami trzecia edycja Dni Czeskich, święta kultury naszych południowych sąsiadów! Tegoroczne wydarzenie uświetni koncert René Součka, wyjątkowego piosenkarza i autora tekstów z Frydku-Mistku. René Souček, grający na gitarze i ukulele, przeniesie nas w świat czeskiej codzienności, gdzie każda piosenka opowiada historię pełną humoru, ciepła i głębokich emocji.

October
26
Saturday
godz.
15:00

III Dni Czeskie: Spotkanie z Mariuszem Szczygłem

Mariusz Szczygieł po raz kolejny odwiedzi Nie Teatr podczas Dni Czeskich! Wybitny reporter, miłośnik czeskiej kultury i autor takich książek jak "Gottland" i "Zrób sobie raj" opowie o swoich fascynacjach Czechami oraz przedstawi unikalne spojrzenie na czeską kulturę, historię i codzienność. Jego barwne opowieści i anegdoty pozwolą nam lepiej zrozumieć naszych południowych sąsiadów i zanurzyć się w czeski świat. Kolejne spotkanie z Mariuszem Szczygłem będzie doskonałą okazją, by dowiedzieć się jeszcze więcej o Czechach z perspektywy jednego z najbardziej cenionych polskich reporterów.

October
27
Sunday
godz.
16:00
19:00

III Dni Czeskie: Czeska komedia | „Teściowe wiecznie żywe” Jakub Zindulka

Podczas Dni Czeskich w Nie Teatrze nie mogło zabraknąć dawki ciepłego, czeskiego humoru w najlepszym stylu. Komedia „Teściowe wiecznie żywe” to spektakl nie tylko dla fanów dowcipów o teściowych, ale też brawurowa historia, która bawi do łez.

October
27
Sunday
godz.
10:00

III Dni Czeskie | BaśnioGRANIE: “Baśnie Czeskie” – projekt familijny

Projekt „BaśnioGRANIE” powstał z miłości do baśni, legend, pieśni i przyśpiewek ludowych, tego wszystkiego, co zabiera nas w podróż do przeszłości, pomaga nam cofnąć się wieki wstecz i poznać niezwykłe światy, które znamy dzięki naszym przodkom. W ramach III Dni Czeskich w Nie Teatrze poznamy czeskie baśnie, piosenki ludowe w wykonaniu Katarzyny Gruszewskiej, Doroty Jarząbek – Rogaczyk i Joanny Mazewskiej.

November
1
Friday
godz.
19:00

NIEOBECNI? - Zaucha, Niemen, Mec, Wodecki | Piotr Goljat

"Nieobecni?" to projekt poświęcony pamięci Artystów, których zabrakło wśród nas. Piotr Goljat i jego trio podczas nastrojowego koncertu wykonają piosenki Andrzeja Zauchy, Czesława Niemena, Bogusława Meca czy Zbigniewa Wodeckiego. W ten szczególny wieczór 1 listopada, ich wykonania przywołają wspomnienia o tych wielkich twórcach, oddając hołd ich talentowi i twórczości, która ma stałe miejsce w naszych sercach.

November
2
Saturday
godz.
19:00

Fado de Amor - koncert | Kinga Rataj & Janek Pentz

Janek Pentz oczarował widzów Nie Teatru mistrzostwem swojej gry w projekcie Piazzola Duo Zubek&Pentz z nowymi aranżacjami pieśni argentyńskiego kompozytora. Występował też przy boku Martyny Jakubowicz. Kinga Rataj była jedną z pierwszych artystek, które wystąpiły na naszej scenie - w miesiącu otwarcia Nie Teatru usłyszeliśmy ją w porywającym koncercie „Yo Soy Maria de Buenos Aires” w hołdzie Astorowi Piazolli. Z kolei w szerszym składzie zachwyciła widzów podczas koncertu FADO, a 2022 rok żegnaliśmy wspólnie podczas koncertu sylwestrowego. 2 listopada wybitna, jedyna w Polsce wykonawczyni muzyki fado oraz mistrz fingerstyle połączą siły, aby przekazać nam pasję do muzyki fado. Dołączcie do naszej podróży.

November
3
Sunday
godz.
18:00

ALE KINO! – koncert muzyki filmowej

Muzyka filmowa potrafi przenieść słuchaczy w inne światy i przywrócić emocje, które towarzyszyły przy zanurzaniu się w filmową historię po raz pierwszy. Podczas koncertu ALE KINO! usłyszymy najpiękniejsze standardy stworzone przez jazzowych kompozytorów dla amerykańskich i polskich produkcji filmowych. Od nostalgicznych piosenek ze starego polskiego kina, poprzez klasyczne amerykańskie standardy jazzowe, aż po przeboje z lat 90., w tym hit z serialu "Przyjaciele". Nie zabraknie również muzyki z klasyki animacji, takiej jak "Królewna Śnieżka". Zaśpiewamy wspólnie?

November
8
Friday
godz.
19:00

„CZARNE ANIOŁY” - koncert Natalii Sikory i Tango Attack | piosenki Ewy Demarczyk

Natalia Sikora, obdarzona niezwykłym głosem i charyzmą sceniczną, w połączeniu z energią zespołu Tango Attack, zaprezentuje utwory Demarczyk w nowych, pełnych emocji aranżacjach. Muzyki Ewy Demarczyk ożyje na nowo, dotykając najgłębszych strun duszy słuchaczy.

November
9
Saturday
godz.
20:00

USŁUGA CZYSTO PLATONICZNA - spektakl muzyczny

,,Usługa czysto platoniczna” to opowieść o tym, jak z samotności robi się biznes. Spektakl powstał na podstawie reportażu Oktawii Kromer o tym samym tytule. To opowieść o braku i zaskakujących sposobach na to, aby go wypełnić. Na scenie Nie Teatru sprawdzony zespół aktorski, który świetnie znamy ze spektaklu muzycznego „Nie piję, nie palę, chętnie zrobię z pani mamę”, a zatem to kolejna wsparta reportersko, mocna, ale nie pozbawiona humoru opowieść o świecie, w którym żyjemy.

November
15
Friday
godz.
19:00

World Music Night: VOŁOSI

Polska grupa VOŁOSI jest fenomenem na światowej scenie muzycznej. Powstała w wyniku niespodziewanego spotkania tradycyjnych i współczesnych artystów w samym sercu polskich gór. Ich opierający się na dialogu styl muzyczny łączy w sobie elementy rocka, jazzu, muzyki filmowej, ambientu, world music. To z jednej strony najwyższa jakość, z drugiej wyjątkowa przystępność. Klasa sama w sobie.

November
16
Saturday
godz.
19:00

Nie Teatr na Innej Scenie: KTO MA KLUCZ - Emilia Komarnicka, Stefano Terrazzino, Sara Janicka

"Kto ma Klucz" to uniwersalna, ponadczasowa historia o miłości. Miłości dojrzałej, o której twórcy rzadko opowiadają, bo bardziej spektakularną bohaterką jest zwykle miłość romantyczna. To spektakl dla każdego, kto choć raz w życiu zastanawiał się, czy relacja, w której jest (małżeńska, partnerska, przyjacielska, zawodowa) go wzmacnia, czy osłabia. Emilia Komarnicka i Stefano Terrazzino w historii opowiadanej tańcem i muzyką przekazują widzom wspaniałą paletą emocji. Na scenie zobaczymy m. in. zmysłową sambę, a usłyszymy chociażby „Sambę przed rozstaniem” czy włoskie piosenki.

November
22
Friday
godz.
19:00

Nicponie - koncert

Nicponie grają szlagiery, nie tylko warszawskie. Czego nie dotkną, to zmienia się w złoto... w niezupełnie tradycyjnym brzmieniu tradycyjnej kapeli warszawskiej. Hit Stachurskiego? Owszem. Przeboje Sanah? Również. A może "Jesteś lekiem na całe zło" Krystyny Prońko? Jak najbardziej. Zapraszamy na muzyczne spotkanie z Nicponiami, którzy psocą na scenie w pięknym stylu!

November
23
Saturday
godz.
19:00

SEKS DLA OPORNYCH - spektakl | Teatr TeTaTeT

„Seks dla opornych” to nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez.

November
24
Sunday
godz.
16:00
18:30

Apetyt na czereśnie – spektakl muzyczny

"Apetyt na czereśnie" to słodko-gorzka uczta dla miłośników Osieckiej! Szukasz wieczoru pełnego nostalgii, humoru i błyskotliwych piosenek? Zapraszamy na "Apetyt na czereśnie" - wyjątkową podróż przez świat miłosnych wzlotów i upadków, okraszoną poezją Agnieszki Osieckiej i muzyką Macieja Małeckiego. Teksty Osieckiej wyróżniają się prostotą języka połączonego z głębią refleksji; miłość, strata, tęsknota w nich zawarte są ponadczasowe, a humor i ironia nadają im lekkości i dystansu. Apetyt na czereśnie to błyskotliwa opowieść o rozstaniu i próbie odnalezienia szczęścia na nowo. To piękne piosenki w nowych aranżacjach z łatwością wpadające w ucho. To aktorzy, którzy z wdziękiem i humorem wcielają się w role swoich bohaterów. To niezapomniane wrażenia i chwila refleksji nad naturą miłości. Nie przegap okazji i poczuj smak czereśniowej uczty!

November
29
Friday
godz.
20:00

Gdy musical spotyka... kabaret | Damian Aleksander i Adrianna Borek

"Gdy musical spotyka..." to cykl koncertów, podczas których musical łączy się z różnymi stylami muzycznymi i scenicznymi. Damian Aleksander (śpiew, prowadzenie) i Jacek Szwaj (fortepian) zapraszają wybitnych artystów i artystki z kręgu musicalu, kabaretu, jazzu i klasyki. Po fenomenalnych koncertach z Pauliną Grochowska (musical) i Rafałem Bartmińskim (klasyka), przyszedł czas na kolejne emocjonujące spotkanie. Podczas trzeciego koncertu z cyklu, musical spotka… kabaret. Na scenie zobaczymy jedną z najsłynniejszych kobiet na polskiej scenie kabaretowej, Adriannę Borek.

December
6
Friday
godz.
19:00

Czarnina – koncert

Ich koncerty to prawdziwa muzyczna podróż pełna ekspresji, improwizacji i sentymentalnych melodii, z pieśniami w różnych językach. Czarnina zaprasza na wędrówkę, która zaczyna się w Indiach i prowadzi przez kraje, gdzie Cyganie zostawili swoją muzyczną duszę. "Djelem, djelem" – śpiewają, przypominając o wiecznej wędrówce i wolnej duszy.