NIErepertuar

Archiwum wydarzeń
December
5
Sunday
godz.
19:00

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

December
10
Friday
godz.
20:00

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

December
11
Saturday
godz.
20:00

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?

December
12
Sunday
godz.
13:00
15:00
17:00

Elfy trzy

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun Północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaje się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata…Czy i tym razem?

December
16
Thursday
godz.
19:00

Moja mama Janis

Kultowe piosenki Janis Joplin w znakomitych tłumaczeniach i realiach małomiasteczkowej Polski. Znakomity spektakl i genialne wykonania Jolanty Litwin-Sarzyńskiej.

December
17
Friday
godz.
20:00
17:30

Alosza Awdiejew

To będzie "Wyjątkowy koncert jubileuszowy" i profesorska lekcja pogody ducha.

December
18
Saturday
godz.
20:00

Robert Janowski

Roberta Janowskiego nie trzeba przedstawiać. Wokalista o niezwykłej muzykalności i ogromnej wiedzy muzycznej.

December
19
Sunday
godz.
19:00

OTWARTY MIKROFON z Pauliną Potocką

1,2,3...tolko spakojna! Tylko spokój Cię uratuje przed debiutem scenicznym, a zadba o niego KRÓLOWA spokoju i absurdu! Paulina Potocka poprowadzi pierwszy "otwarty mikrofon" w Nie Teatrze.

December
31
Friday
godz.
19:30

KONCERT SYLWESTROWY - TANGA ŚWIATA

Najpiękniejsze tanga argentyńskie i polskie usłyszymy podczas pierwszego koncertu sylwestrowego w Nie Teatrze. Potężny ładunek emocjonalny, oryginalna harmonia i rytm oraz wyrafinowanie tej muzyki wpływają na niespotykaną popularność tanga na cały świecie. Dlatego w tym rytmie chcemy zakończyć wspólnie z Państwem ten rok. Nie Teatr zaprasza na koncertowy wieczór sylwestrowy z "Tango Milonga" i "Libertango" oraz lampką szampana!

January
1
Saturday
godz.
19:30

Szpilman & Petersburski - KONCERT NOWOROCZNY

Niezapomniane piosenki Władysława Szpilmana i Jerzego Petersburskiego zabrzmią w Nowy Rok w Nie Teatrze. Zagra, choć w kwartecie, Orkiestra Adria, która nazwą nawiązuje do przedwojennego słynnego zespołu grającego w nie mniej legendarnym lokalu przedwojennej Warszawy „Adrii”, będącej wizytówką ówczesnej stolicy. Zapraszamy pod historyczny dach Astorii, by chłonąć przedwojenny miejski klimat w rytm takich piosenek jak "Autobus czerwony" czy "Nie ma szczęścia bez miłości"!

January
7
Friday
godz.
20:00

Musical Melodies

Oboje kochają musical. Do tego stopnia, że łączą pracę sceniczną z uczeniem młodych adeptów tej sztuki. Razem na scenie czują się znakomicie, a to zasługa wielu wspólnie prześpiewanych lat.

January
9
Sunday
godz.
16:30

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski powraca na scenę Nie Teatru. Urzekł białostocką publiczność swoim ONE MAN SHOW i wyczekiwaliśmy z niecierpliwością kolejnej szansy na spotkanie z mistrzem słowa i niebanalnego poczucia humoru. Zapraszamy już 9 stycznia!