Wynajem sal

Nie Teatr to z zamierzenia przestrzeń kultury i sztuki, ale z uwagi na funkcjonalność przestrzeni może stać się także komfortowym miejscem wydarzeń o charakterze zgodnym z Państwa oczekiwaniami i potrzebami.

Astroria Business & Leisure łączyć będzie kulturę ze światem biznesu, dlatego w Nie Teatrze doskonale poczują się uczestnicy spotkań biznesowych, konferencyjnych czy warsztatowych. Dzięki znakomicie zaplanowanej przestrzeni na II piętrze kompleksu mamy możliwość zorganizowania wydarzenia artystycznego i spotkania towarzyszącego o  różnorodnym charakterze.

Czym dysponujemy:

  • główna sala Nie Teatru – 126 miejsc, powierzchnia 130 m²,
  • foyer – powierzchnia 85 m²,
  • sala konferencyjno-warsztatowa – powierzchnia 109 m².

Sala główna dysponuje systemem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Pozostałe przestrzenie wyposażymy zgodnie z charakterem wydarzenia według ustaleń.

Nie Teatr tworzy profesjonalny zespół doświadczonych managerów i organizatorów wydarzeń kulturalnych, dlatego organizacja wydarzeń w formie przez Państwa zaproponowanej będzie dla nas przyjemnym wyzwaniem, które zrealizujemy według indywidualnych potrzeb. Dobierzemy program artystyczny i zaproponujemy rozwiązania, które w przyjaznej atmosferze pozwolą Państwu spędzić czas. Bliskość centrum Białegostoku, wspaniały widok na Rynek Kościuszki sprawią, że w nowej szacie Astoria i jej nowe serce – Nie Teatr – będą dla Państwa idealnym miejscem.

Sala Perłowa | 1. piętro

Na poziome +1 Astorii zlokalizowana jest także Sala Perłowa, która pomieści do 300 osób. Jest to jasna, przestronna przestrzeń, w której dotychczas odbywały się zarówno bankiety, jak i konferencje, szkolenia, pokazy mody czy targi. Zachęcamy do obejrzenia przestrzeni, by ocenić jej funkcjonalność względem Państwa potrzeb.

Above Business Spot | 3 . piętro

Przestrzeń na 3. piętrze Astorii jest oryginalnie zaprojektowana i połączona z tarasem widokowym, z którego można podziwiać panoramę Rynku Kościuszki. Otwarta jest w środy pełniąc m. in. funkcję miejsca spotkań dla miłośników cygar, a od piątku do niedzieli działa jako Wine&Whisky Bar. W tej przestrzeni można zorganizować spotkanie do 70 osób, pamiętając o możliwości rozszerzenia przestrzeni funkcjonalnej o taras. LINK