29/5/2023 10:21

CZAS NA SZTUKĘ. Wystawa uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych „ROSNĘ W SZTUKĘ”

W Dniu Dziecka wspólnie z Galerią im. Sleńdzińskich zapraszamy na wernisaż szczególnej wystawy! W przestrzeniach Astorii, na parterze, zaprezentowane zostaną prace uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych "Rosnę w sztukę", które prowadzi Zespół Edukacji u Sleńdzińskich. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc wystawa będzie źródłem zachwytów zarówno dla małych i dużych.

Kiedy jest odpowiedni czas na tworzenie sztuki? Czy tylko wówczas gdy jesteśmy dziećmi i nasza wyobraźnia nie ma granic? A może wręcz przeciwnie – gdy nasze życiowe doświadczenie pozwala dostrzec więcej? Czy wyłącznie w sobotnie popołudnia, gdy pośpiech ustępuje relaksowi? A może lepiej w poniedziałki, na dobry początek tygodnia? Nic bardziej mylnego! Czas na sztukę jest zawsze i wszędzie! Wiedzą o tym uczestnicy i uczestniczki warsztatów w Galerii im. Sleńdzińskich, którzy znaleźli czas na sztukę. Zapraszamy na prezentację ich talentów! Na wystawie zobaczymy najciekawsze prace powstałe w trakcie cyklu warsztatów pn. „Rosnę w sztukę” w sezonie artystycznym 2022/23. Ekspozycja to prawdziwa skarbnica pomysłów plastycznych, znajdziemy tu dzieła w różnorodnych technikach, od malarskich przez rysunkowe aż po graficzne.

wernisaż: 1.06.2023 (czwartek) 16:30; 17:30; 18:30
czas trwania wystawy: 1.06 – 16.06.2023
miejsce: Nie Teatr; ul. Sienkiewicza 4 (dawna Astoria) - parter
wstęp wolny

koordynacja: Zespół Edukacja u Sleńdzińskich

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej
15/12/2023 13:30

Show karnawałowe i koktajl w paryskim stylu!

10 lutego zabieramy Was prosto do Moulin Rouge. Słynna paryska mekka rewii, kabaretu i burleski znajdzie swoje odzwierciedlenie na scenie Nie Teatru, a Show Burlesque Dance & Live Band zostaną z nami dłużej, by bawić nas podczas muzycznego koktajlu.

Czytaj więcej
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej