29/5/2023 10:21

CZAS NA SZTUKĘ. Wystawa uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych „ROSNĘ W SZTUKĘ”

W Dniu Dziecka wspólnie z Galerią im. Sleńdzińskich zapraszamy na wernisaż szczególnej wystawy! W przestrzeniach Astorii, na parterze, zaprezentowane zostaną prace uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych "Rosnę w sztukę", które prowadzi Zespół Edukacji u Sleńdzińskich. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc wystawa będzie źródłem zachwytów zarówno dla małych i dużych.

Kiedy jest odpowiedni czas na tworzenie sztuki? Czy tylko wówczas gdy jesteśmy dziećmi i nasza wyobraźnia nie ma granic? A może wręcz przeciwnie – gdy nasze życiowe doświadczenie pozwala dostrzec więcej? Czy wyłącznie w sobotnie popołudnia, gdy pośpiech ustępuje relaksowi? A może lepiej w poniedziałki, na dobry początek tygodnia? Nic bardziej mylnego! Czas na sztukę jest zawsze i wszędzie! Wiedzą o tym uczestnicy i uczestniczki warsztatów w Galerii im. Sleńdzińskich, którzy znaleźli czas na sztukę. Zapraszamy na prezentację ich talentów! Na wystawie zobaczymy najciekawsze prace powstałe w trakcie cyklu warsztatów pn. „Rosnę w sztukę” w sezonie artystycznym 2022/23. Ekspozycja to prawdziwa skarbnica pomysłów plastycznych, znajdziemy tu dzieła w różnorodnych technikach, od malarskich przez rysunkowe aż po graficzne.

wernisaż: 1.06.2023 (czwartek) 16:30; 17:30; 18:30
czas trwania wystawy: 1.06 – 16.06.2023
miejsce: Nie Teatr; ul. Sienkiewicza 4 (dawna Astoria) - parter
wstęp wolny

koordynacja: Zespół Edukacja u Sleńdzińskich

Inne aktualności

zobacz wszystkie
21/9/2023 14:50

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
6/9/2023 11:41

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

Czytaj więcej
25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Czytaj więcej