3/3/2022 20:45

"Dobry Wieczór Państwu" Krzysztof Materna i Olga Bołądź powiedzą widzom w innym terminie

Drodzy Widzowie, czas mamy niełatwy i jak dobrze wiecie wielu z nas przeżywa to, co się dzieje w różny sposób. Z zaciekawieniem i utęsknieniem czekaliśmy na spotkanie z Krzysztofem Materną i Olgą Bołądź, ale niestety nie stanie się to w zaplanowanym terminie 6 marca. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem w tej sprawie, a na spektakl zapraszamy 2 października.

Z uwagi na głęboko satyryczny wydźwięk spektaklu „Dobry Wieczór Państwu” artyści w obecnych okolicznościach, mimo wielkiego szacunku do publiczności, która w pełnym zaufaniu przyjęłaby ich na scenie, nie są w stanie komfortowo na niej stanąć. W takich chwilach bezradności rozumiemy, że nawet zawodowcy potrzebują wyjść z roli i pozostać człowiekiem. W imieniu Krzysztofa Materny i Olgi Bołądź przepraszamy, że nie będą Państwo mogli się z nimi spotkać w zaplanowanym terminie. Natomiast już wiemy, że spektakl odbędzie się 2 października. Państwa bilety pozostaną ważne, jeśli zechcą Państwo poczekać z nami na to spotkanie. W przypadku jednoznacznej deklaracji o rezygnacji z udziału w przedstawieniu prosimy o maila na adres zwroty@nieteatr.pl z informacją, że rezygnujecie, a my dokonamy zwrotu środków.

W przypadku osób, które dokonały zakupu w kasie konieczna jest wizyta w kasie. Prosimy też o zabranie ze sobą dowodu zakupu.

Jednocześnie przypominamy, że piątkowy koncert Musical Jam Live 2 odbędzie się bez zmian. W sobotę artyści Teatru Scena Poczekalnia także będą w gotowości, aby się z nami spotkać i aby to wspólne spotkanie było wejściem do świata innych emocji niż te, których dostarcza nam przykra rzeczywistość. Spektakl nosi w oryginale tytuł „Le Dieu du carnage”, ale mimo niezręczności polskiego tłumaczenia, jak na ten czas oczywiście,  jest to mistrzowsko skonstruowany dramat, więc serdecznie zapraszamy na teatralny wieczór ze znakomitą sztuką, która jest także przystosowana do potrzeb osób z dysfunkcjami wzroku.

Nie Teatr zawsze z Wami, zawsze razem.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
8/12/2022 23:36

ISTOTNE PRZEMIANY - wystawa malarstwa i grafik Władysława Zalenskiego

Istotne wydarzenia w świecie znajdują odzwierciedlenie na płótnach artystów. Można zaryzykować stwierdzenie, że obecnie większość dzieł sztuki współczesnej ma (powinno) mieć społeczny charakter. Zaangażowani w twórczość ludzie nie mogą nie reagować na wydarzenia społeczno-polityczne. Białoruski artysta Władysław Zalenski nie jest wyjątkiem.

Czytaj więcej
16/11/2022 15:28

JA FRIDA - twórczy warsztat plastyczny po spektaklu FRIDA LA VIDA!

Postać Fridy Kahlo inspiruje – z punktu widzenia jej twórczości, jak i biografii. Spektakl FRIDA LA VIDA! Teatru Fraktal zainspirował z kolei nas, by przedłużyć spotkanie z Fridą, przejrzeć się w jej historii, a używając wyobraźni, sięgając do własnych emocji wspólnie stworzyć osobisty i zarazem zbiorowy portret Fridy Kahlo.

Czytaj więcej
20/10/2022 13:21

"Między nami" - wernisaż prac Marty Pawełko

Do 6 listopada w Nie Teatrze będzie można oglądać prace Marty Pawełko i dowiedzieć się, co się dzieje między bohaterami jej obrazów, a może po prostu "między nami". Wernisaż wystawy już w piatek 21 października o 18:30 w siedzibie Nie Teatru, na 2. piętrze Astoria Business&Leisure.

Czytaj więcej