3/3/2022 20:45

"Dobry Wieczór Państwu" Krzysztof Materna i Olga Bołądź powiedzą widzom w innym terminie

Drodzy Widzowie, czas mamy niełatwy i jak dobrze wiecie wielu z nas przeżywa to, co się dzieje w różny sposób. Z zaciekawieniem i utęsknieniem czekaliśmy na spotkanie z Krzysztofem Materną i Olgą Bołądź, ale niestety nie stanie się to w zaplanowanym terminie 6 marca. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem w tej sprawie, a na spektakl zapraszamy 2 października.

Z uwagi na głęboko satyryczny wydźwięk spektaklu „Dobry Wieczór Państwu” artyści w obecnych okolicznościach, mimo wielkiego szacunku do publiczności, która w pełnym zaufaniu przyjęłaby ich na scenie, nie są w stanie komfortowo na niej stanąć. W takich chwilach bezradności rozumiemy, że nawet zawodowcy potrzebują wyjść z roli i pozostać człowiekiem. W imieniu Krzysztofa Materny i Olgi Bołądź przepraszamy, że nie będą Państwo mogli się z nimi spotkać w zaplanowanym terminie. Natomiast już wiemy, że spektakl odbędzie się 2 października. Państwa bilety pozostaną ważne, jeśli zechcą Państwo poczekać z nami na to spotkanie. W przypadku jednoznacznej deklaracji o rezygnacji z udziału w przedstawieniu prosimy o maila na adres zwroty@nieteatr.pl z informacją, że rezygnujecie, a my dokonamy zwrotu środków.

W przypadku osób, które dokonały zakupu w kasie konieczna jest wizyta w kasie. Prosimy też o zabranie ze sobą dowodu zakupu.

Jednocześnie przypominamy, że piątkowy koncert Musical Jam Live 2 odbędzie się bez zmian. W sobotę artyści Teatru Scena Poczekalnia także będą w gotowości, aby się z nami spotkać i aby to wspólne spotkanie było wejściem do świata innych emocji niż te, których dostarcza nam przykra rzeczywistość. Spektakl nosi w oryginale tytuł „Le Dieu du carnage”, ale mimo niezręczności polskiego tłumaczenia, jak na ten czas oczywiście,  jest to mistrzowsko skonstruowany dramat, więc serdecznie zapraszamy na teatralny wieczór ze znakomitą sztuką, która jest także przystosowana do potrzeb osób z dysfunkcjami wzroku.

Nie Teatr zawsze z Wami, zawsze razem.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
29/5/2023 10:21

CZAS NA SZTUKĘ. Wystawa uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych „ROSNĘ W SZTUKĘ”

W Dniu Dziecka wspólnie z Galerią im. Sleńdzińskich zapraszamy na wernisaż szczególnej wystawy! W przestrzeniach Astorii, na parterze, zaprezentowane zostaną prace uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych "Rosnę w sztukę", które prowadzi Zespół Edukacji u Sleńdzińskich. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc wystawa będzie źródłem zachwytów zarówno dla małych i dużych.

Czytaj więcej
3/6/2023 7:42

LETNIE GRANIE vol. 2 - znów gramy na tarasie!

W tym roku od już 22 czerwca Nie Teatr uruchamia swoją alternatywną scenę na 3. piętrze Astorii. LETNIE GRANIE to formuła, która Was ujęła w poprzednim sezonie, nie wyobrażaliśmy sobie lata inaczej, a przecież lato w mieście powinno być pełne optymizmu i dobrej rozrywki. Paula Roma, Astrolabe, Zubek&Pentz Piazzolla Duo, mop, Jeszcze, Ola Chaładaj sprawią, że wieczory na tarasie przneiosą Was w inny wymiar.

Czytaj więcej
9/5/2023 12:08

Wystawa obrazów Ewy Wiśniewskiej-Benedyczuk - autorki koncepcji wnętrz Nie Teatru

Prace Ewy Wiśniewskiej – Benedyczuk widniały na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Na co dzień zajmuje się architekturą wnętrz, ale pasjonuje ją rysunek i malarstwo, a obrazy, które zobaczymy na wystawie w Nie Teatrze powstawały na przestrzeni ćwierćwiecza! Wystawa ONA I JA prezentowana będzie w Nie Teatrze - nieprzypadkowo - bo autorka stworzyła koncepcję wnętrza Nie Teatru, ale także Above Business Spot na 3. pietrze Astorii. Wernisaż w piątek 12 maja o 18:00.

Czytaj więcej