3/3/2022 20:45

"Dobry Wieczór Państwu" Krzysztof Materna i Olga Bołądź powiedzą widzom w innym terminie

Drodzy Widzowie, czas mamy niełatwy i jak dobrze wiecie wielu z nas przeżywa to, co się dzieje w różny sposób. Z zaciekawieniem i utęsknieniem czekaliśmy na spotkanie z Krzysztofem Materną i Olgą Bołądź, ale niestety nie stanie się to w zaplanowanym terminie 6 marca. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem w tej sprawie, a na spektakl zapraszamy 2 października.

Z uwagi na głęboko satyryczny wydźwięk spektaklu „Dobry Wieczór Państwu” artyści w obecnych okolicznościach, mimo wielkiego szacunku do publiczności, która w pełnym zaufaniu przyjęłaby ich na scenie, nie są w stanie komfortowo na niej stanąć. W takich chwilach bezradności rozumiemy, że nawet zawodowcy potrzebują wyjść z roli i pozostać człowiekiem. W imieniu Krzysztofa Materny i Olgi Bołądź przepraszamy, że nie będą Państwo mogli się z nimi spotkać w zaplanowanym terminie. Natomiast już wiemy, że spektakl odbędzie się 2 października. Państwa bilety pozostaną ważne, jeśli zechcą Państwo poczekać z nami na to spotkanie. W przypadku jednoznacznej deklaracji o rezygnacji z udziału w przedstawieniu prosimy o maila na adres zwroty@nieteatr.pl z informacją, że rezygnujecie, a my dokonamy zwrotu środków.

W przypadku osób, które dokonały zakupu w kasie konieczna jest wizyta w kasie. Prosimy też o zabranie ze sobą dowodu zakupu.

Jednocześnie przypominamy, że piątkowy koncert Musical Jam Live 2 odbędzie się bez zmian. W sobotę artyści Teatru Scena Poczekalnia także będą w gotowości, aby się z nami spotkać i aby to wspólne spotkanie było wejściem do świata innych emocji niż te, których dostarcza nam przykra rzeczywistość. Spektakl nosi w oryginale tytuł „Le Dieu du carnage”, ale mimo niezręczności polskiego tłumaczenia, jak na ten czas oczywiście,  jest to mistrzowsko skonstruowany dramat, więc serdecznie zapraszamy na teatralny wieczór ze znakomitą sztuką, która jest także przystosowana do potrzeb osób z dysfunkcjami wzroku.

Nie Teatr zawsze z Wami, zawsze razem.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej