3/3/2022 20:45

"Dobry Wieczór Państwu" Krzysztof Materna i Olga Bołądź powiedzą widzom w innym terminie

Drodzy Widzowie, czas mamy niełatwy i jak dobrze wiecie wielu z nas przeżywa to, co się dzieje w różny sposób. Z zaciekawieniem i utęsknieniem czekaliśmy na spotkanie z Krzysztofem Materną i Olgą Bołądź, ale niestety nie stanie się to w zaplanowanym terminie 6 marca. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem w tej sprawie, a na spektakl zapraszamy 2 października.

Z uwagi na głęboko satyryczny wydźwięk spektaklu „Dobry Wieczór Państwu” artyści w obecnych okolicznościach, mimo wielkiego szacunku do publiczności, która w pełnym zaufaniu przyjęłaby ich na scenie, nie są w stanie komfortowo na niej stanąć. W takich chwilach bezradności rozumiemy, że nawet zawodowcy potrzebują wyjść z roli i pozostać człowiekiem. W imieniu Krzysztofa Materny i Olgi Bołądź przepraszamy, że nie będą Państwo mogli się z nimi spotkać w zaplanowanym terminie. Natomiast już wiemy, że spektakl odbędzie się 2 października. Państwa bilety pozostaną ważne, jeśli zechcą Państwo poczekać z nami na to spotkanie. W przypadku jednoznacznej deklaracji o rezygnacji z udziału w przedstawieniu prosimy o maila na adres zwroty@nieteatr.pl z informacją, że rezygnujecie, a my dokonamy zwrotu środków.

W przypadku osób, które dokonały zakupu w kasie konieczna jest wizyta w kasie. Prosimy też o zabranie ze sobą dowodu zakupu.

Jednocześnie przypominamy, że piątkowy koncert Musical Jam Live 2 odbędzie się bez zmian. W sobotę artyści Teatru Scena Poczekalnia także będą w gotowości, aby się z nami spotkać i aby to wspólne spotkanie było wejściem do świata innych emocji niż te, których dostarcza nam przykra rzeczywistość. Spektakl nosi w oryginale tytuł „Le Dieu du carnage”, ale mimo niezręczności polskiego tłumaczenia, jak na ten czas oczywiście,  jest to mistrzowsko skonstruowany dramat, więc serdecznie zapraszamy na teatralny wieczór ze znakomitą sztuką, która jest także przystosowana do potrzeb osób z dysfunkcjami wzroku.

Nie Teatr zawsze z Wami, zawsze razem.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
11/8/2022 11:21

TEATR NIE DO BANI - całoroczne warsztaty teatralne dla dorosłych!

TEATR NIE DO BANI! To nasza nowa inicjatywa i nowy sposób na dotknięcie teatru.

To zaproszenie do teatru dla każdego, kto od zawsze marzył, by nie tylko być widzem, a stanąć po drugiej stronie, na scenie. To być może też pomysł, który właśnie w tej chwili zainspiruje Was, by swoją energię, kreatywność i wewnętrzną potrzebę zrealizować w nietypowej grupie, bo w grupie teatralnej.

Czytaj więcej
8/8/2022 12:38

Joga na tarasie - NOWOŚĆ!

Absolutna premiera! NIE TEATR zaprasza na cykl wyjątkowych spotkań na tarasie, tym razem koncerty zamieniamy na sesje jogi z Anią Chomczyk, Joginką w podróży i nauczycielką jogi w Yoga Shala Białystok

Proponujemy sesję wieczorną już 12 sierpnia, a sesję poranną 27 sierpnia. A po relaksacyjno-medytacyjnych zajęciach zapraszamy na porcję pysznej lemoniady

Czytaj więcej
15/7/2022 14:30

LETNIE GRANIE - koncerty na tarasie

Od 29 lipca do 26 sierpnia zapraszamy na cykl niepowtarzalnych koncertów niemal pod chmurką, bo na tarasie Astoria Business&Leisure z udziałem znakomitych artystów, którzy zadbają o artystycznie różnorodny klimat naszych letnich spotkań w tej wyjątkowej lokalizacji. Aby nie czekać na jesień, spotkajmy się w letniej aurze :)

Czytaj więcej