3/3/2022 20:45

"Dobry Wieczór Państwu" Krzysztof Materna i Olga Bołądź powiedzą widzom w innym terminie

Drodzy Widzowie, czas mamy niełatwy i jak dobrze wiecie wielu z nas przeżywa to, co się dzieje w różny sposób. Z zaciekawieniem i utęsknieniem czekaliśmy na spotkanie z Krzysztofem Materną i Olgą Bołądź, ale niestety nie stanie się to w zaplanowanym terminie 6 marca. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem w tej sprawie, a na spektakl zapraszamy 2 października.

Z uwagi na głęboko satyryczny wydźwięk spektaklu „Dobry Wieczór Państwu” artyści w obecnych okolicznościach, mimo wielkiego szacunku do publiczności, która w pełnym zaufaniu przyjęłaby ich na scenie, nie są w stanie komfortowo na niej stanąć. W takich chwilach bezradności rozumiemy, że nawet zawodowcy potrzebują wyjść z roli i pozostać człowiekiem. W imieniu Krzysztofa Materny i Olgi Bołądź przepraszamy, że nie będą Państwo mogli się z nimi spotkać w zaplanowanym terminie. Natomiast już wiemy, że spektakl odbędzie się 2 października. Państwa bilety pozostaną ważne, jeśli zechcą Państwo poczekać z nami na to spotkanie. W przypadku jednoznacznej deklaracji o rezygnacji z udziału w przedstawieniu prosimy o maila na adres zwroty@nieteatr.pl z informacją, że rezygnujecie, a my dokonamy zwrotu środków.

W przypadku osób, które dokonały zakupu w kasie konieczna jest wizyta w kasie. Prosimy też o zabranie ze sobą dowodu zakupu.

Jednocześnie przypominamy, że piątkowy koncert Musical Jam Live 2 odbędzie się bez zmian. W sobotę artyści Teatru Scena Poczekalnia także będą w gotowości, aby się z nami spotkać i aby to wspólne spotkanie było wejściem do świata innych emocji niż te, których dostarcza nam przykra rzeczywistość. Spektakl nosi w oryginale tytuł „Le Dieu du carnage”, ale mimo niezręczności polskiego tłumaczenia, jak na ten czas oczywiście,  jest to mistrzowsko skonstruowany dramat, więc serdecznie zapraszamy na teatralny wieczór ze znakomitą sztuką, która jest także przystosowana do potrzeb osób z dysfunkcjami wzroku.

Nie Teatr zawsze z Wami, zawsze razem.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
6/9/2023 11:41

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

Czytaj więcej
25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Czytaj więcej