20/10/2022 13:19

"Między nami" - wernisaż prac Marty Pawełko

Do 6 listopada w Nie Teatrze będzie można oglądać prace Marty Pawełko i dowiedzieć się, co się dzieje między bohaterami jej obrazów, a może po prostu "między nami". Wernisaż wystawy już w piatek 21 października o 18:30 w siedzibie Nie Teatru, na 2. piętrze Astoria Business&Leisure.

Marta Pawełko tworzy w tak zwanym między czasie, czyli po pracy. Nie jest zawodową artystką, ale jej prace znalazły miejsce w licznych domach. Opowiadają o życiu, ale sceny z życia doprawione fantazją malarki wnoszą radość do wnętrz i serc, poczynając od kolorystyki na pewnej beztrosce kończąc :)

Wystawę można oglądać na godzinę przed każdym wydarzeniem w Nie Teatrze (dotyczy to zarówno osób posiadających bilety na wydarzenia jak również chętnych do odwiedzenia wystawy niezależnie). Część obrazów, poza tymi, które pozyskane zostały od ich aktualnych właścicieli, będzie można nabyć podczas trwania wystawy. Chęć zakupu trzeba zgłosić obsłudze.

Czas trwania: 21.10 - 06.11.2022

Inne aktualności

zobacz wszystkie
8/12/2022 23:36

ISTOTNE PRZEMIANY - wystawa malarstwa i grafik Władysława Zalenskiego

Istotne wydarzenia w świecie znajdują odzwierciedlenie na płótnach artystów. Można zaryzykować stwierdzenie, że obecnie większość dzieł sztuki współczesnej ma (powinno) mieć społeczny charakter. Zaangażowani w twórczość ludzie nie mogą nie reagować na wydarzenia społeczno-polityczne. Białoruski artysta Władysław Zalenski nie jest wyjątkiem.

Czytaj więcej
16/11/2022 15:28

JA FRIDA - twórczy warsztat plastyczny po spektaklu FRIDA LA VIDA!

Postać Fridy Kahlo inspiruje – z punktu widzenia jej twórczości, jak i biografii. Spektakl FRIDA LA VIDA! Teatru Fraktal zainspirował z kolei nas, by przedłużyć spotkanie z Fridą, przejrzeć się w jej historii, a używając wyobraźni, sięgając do własnych emocji wspólnie stworzyć osobisty i zarazem zbiorowy portret Fridy Kahlo.

Czytaj więcej
13/10/2022 9:10

DNI CZESKIE W NIE TEATRZE

Drodzy widzowie, amatorzy podróży, czechofile, fani literatury, sztuki i kulinariów, a także absurdów. Zapraszamy na Dni Czeskie w Nie Teatrze!

Czytaj więcej