20/10/2022 13:19

"Między nami" - wernisaż prac Marty Pawełko

Do 6 listopada w Nie Teatrze będzie można oglądać prace Marty Pawełko i dowiedzieć się, co się dzieje między bohaterami jej obrazów, a może po prostu "między nami". Wernisaż wystawy już w piatek 21 października o 18:30 w siedzibie Nie Teatru, na 2. piętrze Astoria Business&Leisure.

Marta Pawełko tworzy w tak zwanym między czasie, czyli po pracy. Nie jest zawodową artystką, ale jej prace znalazły miejsce w licznych domach. Opowiadają o życiu, ale sceny z życia doprawione fantazją malarki wnoszą radość do wnętrz i serc, poczynając od kolorystyki na pewnej beztrosce kończąc :)

Wystawę można oglądać na godzinę przed każdym wydarzeniem w Nie Teatrze (dotyczy to zarówno osób posiadających bilety na wydarzenia jak również chętnych do odwiedzenia wystawy niezależnie). Część obrazów, poza tymi, które pozyskane zostały od ich aktualnych właścicieli, będzie można nabyć podczas trwania wystawy. Chęć zakupu trzeba zgłosić obsłudze.

Czas trwania: 21.10 - 06.11.2022

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej