19/1/2023 10:41

Na wskroś męski świat - wernisaż wystawy TOMASZA TYSZKIEWICZA i koncert MEN'S WORLD

27 stycznia w Nie Teatrze zdecydowanie męski wieczór. Swoją wystawę o 18:00 otworzy białostocki artysta Tomasz Tyszkiewicz, a o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD, w którym usłyszymy Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego, artystów znanych chociażby z desek Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Tomasz Tyszkiewicz pochodzi z Zambrowa, ale od 28 lat mieszka w Białymstoku. Maluje od zawsze, a w swojej twórczości odnosi się do realizmu magicznego, prób uchwycenia i ukazania momentów przenikania się oniryczności marzeń i mistycyzmu niepowtarzalności dni, czasu i doświadczeń. Dotychczas swoje prace prezentował w ramach wystaw indywidualnych: Foyer Teatru im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku 2001, Loża Masońska Kętrzyn 2002, Pub Alter Ego Białystok 2002, Galeria W szafie Białystok 2005, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Kleszczele 2010, oraz zbiorowych: Hajnowski Dom Kultury 2004 i 2006 r.

W Nie Teatrze pokazane zostaną 24 prace artysty pod zbiorczym tytułem "Tomasz Tyszkiewicz maluje opowiadania J. L. Borgesa". Wystawę będzie można oglądać do 19 lutego na godzinę przed każdym wydarzeniem. Prace są oczywiście do nabycia. Szczegóły u obsługi Nie Teatru.

Zaraz po wernisażu, o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD. Tym razem w ramach cyklu Musical Jam Live pianistka Karina Komendera zaprosiła dwóch znakomitych artystów: Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego. W ich wykonaniu usłyszymy piosenki m. in z takich musicali jak "Memphis", "Catch Me If You Can" czy "Sunset Boulevard".

MUSICAL JAM LIVE V - MEN'S WORLD

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej
15/12/2023 13:30

Show karnawałowe i koktajl w paryskim stylu!

10 lutego zabieramy Was prosto do Moulin Rouge. Słynna paryska mekka rewii, kabaretu i burleski znajdzie swoje odzwierciedlenie na scenie Nie Teatru, a Show Burlesque Dance & Live Band zostaną z nami dłużej, by bawić nas podczas muzycznego koktajlu.

Czytaj więcej
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej