19/1/2023 10:41

Na wskroś męski świat - wernisaż wystawy TOMASZA TYSZKIEWICZA i koncert MEN'S WORLD

27 stycznia w Nie Teatrze zdecydowanie męski wieczór. Swoją wystawę o 18:00 otworzy białostocki artysta Tomasz Tyszkiewicz, a o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD, w którym usłyszymy Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego, artystów znanych chociażby z desek Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Tomasz Tyszkiewicz pochodzi z Zambrowa, ale od 28 lat mieszka w Białymstoku. Maluje od zawsze, a w swojej twórczości odnosi się do realizmu magicznego, prób uchwycenia i ukazania momentów przenikania się oniryczności marzeń i mistycyzmu niepowtarzalności dni, czasu i doświadczeń. Dotychczas swoje prace prezentował w ramach wystaw indywidualnych: Foyer Teatru im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku 2001, Loża Masońska Kętrzyn 2002, Pub Alter Ego Białystok 2002, Galeria W szafie Białystok 2005, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Kleszczele 2010, oraz zbiorowych: Hajnowski Dom Kultury 2004 i 2006 r.

W Nie Teatrze pokazane zostaną 24 prace artysty pod zbiorczym tytułem "Tomasz Tyszkiewicz maluje opowiadania J. L. Borgesa". Wystawę będzie można oglądać do 19 lutego na godzinę przed każdym wydarzeniem. Prace są oczywiście do nabycia. Szczegóły u obsługi Nie Teatru.

Zaraz po wernisażu, o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD. Tym razem w ramach cyklu Musical Jam Live pianistka Karina Komendera zaprosiła dwóch znakomitych artystów: Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego. W ich wykonaniu usłyszymy piosenki m. in z takich musicali jak "Memphis", "Catch Me If You Can" czy "Sunset Boulevard".

MUSICAL JAM LIVE V - MEN'S WORLD

Inne aktualności

zobacz wszystkie
21/9/2023 14:50

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
6/9/2023 11:41

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

Czytaj więcej
25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Czytaj więcej