19/1/2023 10:41

Na wskroś męski świat - wernisaż wystawy TOMASZA TYSZKIEWICZA i koncert MEN'S WORLD

27 stycznia w Nie Teatrze zdecydowanie męski wieczór. Swoją wystawę o 18:00 otworzy białostocki artysta Tomasz Tyszkiewicz, a o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD, w którym usłyszymy Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego, artystów znanych chociażby z desek Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Tomasz Tyszkiewicz pochodzi z Zambrowa, ale od 28 lat mieszka w Białymstoku. Maluje od zawsze, a w swojej twórczości odnosi się do realizmu magicznego, prób uchwycenia i ukazania momentów przenikania się oniryczności marzeń i mistycyzmu niepowtarzalności dni, czasu i doświadczeń. Dotychczas swoje prace prezentował w ramach wystaw indywidualnych: Foyer Teatru im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku 2001, Loża Masońska Kętrzyn 2002, Pub Alter Ego Białystok 2002, Galeria W szafie Białystok 2005, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Kleszczele 2010, oraz zbiorowych: Hajnowski Dom Kultury 2004 i 2006 r.

W Nie Teatrze pokazane zostaną 24 prace artysty pod zbiorczym tytułem "Tomasz Tyszkiewicz maluje opowiadania J. L. Borgesa". Wystawę będzie można oglądać do 19 lutego na godzinę przed każdym wydarzeniem. Prace są oczywiście do nabycia. Szczegóły u obsługi Nie Teatru.

Zaraz po wernisażu, o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD. Tym razem w ramach cyklu Musical Jam Live pianistka Karina Komendera zaprosiła dwóch znakomitych artystów: Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego. W ich wykonaniu usłyszymy piosenki m. in z takich musicali jak "Memphis", "Catch Me If You Can" czy "Sunset Boulevard".

MUSICAL JAM LIVE V - MEN'S WORLD

Inne aktualności

zobacz wszystkie
29/5/2023 10:21

CZAS NA SZTUKĘ. Wystawa uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych „ROSNĘ W SZTUKĘ”

W Dniu Dziecka wspólnie z Galerią im. Sleńdzińskich zapraszamy na wernisaż szczególnej wystawy! W przestrzeniach Astorii, na parterze, zaprezentowane zostaną prace uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych "Rosnę w sztukę", które prowadzi Zespół Edukacji u Sleńdzińskich. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc wystawa będzie źródłem zachwytów zarówno dla małych i dużych.

Czytaj więcej
3/6/2023 7:42

LETNIE GRANIE vol. 2 - znów gramy na tarasie!

W tym roku od już 22 czerwca Nie Teatr uruchamia swoją alternatywną scenę na 3. piętrze Astorii. LETNIE GRANIE to formuła, która Was ujęła w poprzednim sezonie, nie wyobrażaliśmy sobie lata inaczej, a przecież lato w mieście powinno być pełne optymizmu i dobrej rozrywki. Paula Roma, Astrolabe, Zubek&Pentz Piazzolla Duo, mop, Jeszcze, Ola Chaładaj sprawią, że wieczory na tarasie przneiosą Was w inny wymiar.

Czytaj więcej
9/5/2023 12:08

Wystawa obrazów Ewy Wiśniewskiej-Benedyczuk - autorki koncepcji wnętrz Nie Teatru

Prace Ewy Wiśniewskiej – Benedyczuk widniały na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Na co dzień zajmuje się architekturą wnętrz, ale pasjonuje ją rysunek i malarstwo, a obrazy, które zobaczymy na wystawie w Nie Teatrze powstawały na przestrzeni ćwierćwiecza! Wystawa ONA I JA prezentowana będzie w Nie Teatrze - nieprzypadkowo - bo autorka stworzyła koncepcję wnętrza Nie Teatru, ale także Above Business Spot na 3. pietrze Astorii. Wernisaż w piątek 12 maja o 18:00.

Czytaj więcej