26/2/2023 19:47

Niespodziewana zmiana w repertuarze 4 marca

Nagła choroba artystki spowodowała, że spektakl "Ja, córka Rasputina" obejrzymy dopiero 27 maja, ale nie lubimy, gdy Nie Teatr stoi pusty, więc 4 marca zapraszamy na wieczór zatytułowany "Związek ze sztuką: o relacjach i uczuciach", na który złożą się koncert Patryka Ołdziejewskiego, aktora Teatru Dramatycznego oraz spotkanie autorskie z Natalią Tur - blogerką i videoblogerką Nishki - wokół jej książki pt. "Związek na zakręcie".

Z powodu nagłej choroby aktorki zaplanowana na 3 marca w Warszawie premiera spektaklu "Ja, córka Rasputina" została przesunięta, a co za tym idzie także zaplanowany na 4 marca spektakl w Białymstoku. Bilety na przełożony na 27 maja spektakl zachowują ważność. Jeśli ktoś z widzów nie może być z nami w nowej dacie prosimy o kontakt na zwroty@nieteatr.pl w celu dokonania zwrotu. 4 marca jednak Nie Teatr także ożyje, a to za sprawą dwóch ciekawych osobowości.

Wieczór rozpocznie się o 17:00 koncertem Patryka Ołdziejewskiego, który obok bycia aktorem realizuje się na wielu polach artystycznych i bardzo lubi łączyć poezję, muzykę i komentarz do rzeczywistości. Natalia Tur zaś o 18:30 rozpocznie spotkanie wokół swojej książki "Związek na zakręcie. Rozstać się czy być razem?". Jak mówi autorka książka jest dla osób, które:

  • chcą budować zdrowsze relacje miłosne, rodzinne, przyjacielskie, towarzyskie. Zdrowsze, czyli dające więcej radości niż cierpienia.
  • są na życiowym zakręcie, które straciły dostęp do siebie. Nie wiedzą, czego chcą, co czują, co myślą. Nie wiedzą, czy bycie w danej relacji służy im czy szkodzi.
  • są w szczęśliwych związkach, ale odczuwają w niektórych obszarach dyskomfort i chciałyby to zmienić.
  • mają problemy z zazdrością, asertywnością, konfliktami, utratą pożądania, lękiem przed opuszczeniem, samotnością, bliskością i inne, nad którymi pochylam się w książce.

Plan na wieczór wygląda zatem następująco:

17:00 - koncert Patryka Ołdziejewskiego / bilety w cenie 30 zł dostępne w Repertuarze

18:30 - promocja książki Natalii Tur / wstęp wolny

Natalia Tur, od 2013 roku funkcjonuje w internecie jako Nishka, gdzie na blogu, youtubie, facebooku i instagramie popularyzuje wiedzę o życiu w rodzinie i społeczeństwie. Socjolożka, mediatorka rodzinna, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego.

Patryk Ołdziejewski – na co dzień aktor pracujący w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, na nie co dzień aktor wyprawiający dziwne i różne rzeczy związane z zawodem m.in. czasem reżyser, czasem scenarzysta, wieczorami grajek, muzykant i pieśniarz, a w weekendy koneser dobrego jedzenia. Cieszy się z każdego prezentu oraz z każdego serdecznego i nieserdecznego uśmiechu. Miłośnik poezji i ludzi.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
14/3/2023 15:02

Dołączamy do projektu „(Nie)widzialni”

Niepełnosprawność nie zawsze jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale często wpływa znacząco na życie osób, które jej doświadczają. Dlatego dołączyliśmy do projektu "(Nie)widzialni", aby wspierać osoby z niewidoczną niepełnosprawnością i budować świadomość społeczną.

Czytaj więcej
12/3/2023 14:32

Zapraszamy na wernisaż nowej wystawy

Monika Maszkowska - malarka i architektka wnętrz. Urodziła się w 1980 roku w Białymstoku. Jak sama mówi, sztuka jest jej pasją od zawsze, a tematyką najnowszych obrazów jest głównie człowiek i wycinki z życia, dnia codziennego. Od 17 marca do 2 kwietnia w Nie Teatrze oglądać będziemy jej wystawę zatytułowaną FRAGMENTY, spójne w ekspresji wyrazu obrazy ludzi, zwierząt, a także pejzaże i abstrakcje.

Czytaj więcej
27/1/2023 19:29

Na wskroś męski świat - wernisaż wystawy TOMASZA TYSZKIEWICZA i koncert MEN'S WORLD

27 stycznia w Nie Teatrze zdecydowanie męski wieczór. Swoją wystawę o 18:00 otworzy białostocki artysta Tomasz Tyszkiewicz, a o 19:00 zapraszamy na koncert MEN'S WORLD, w którym usłyszymy Tomasza Bacajewskiego i Rafała Supińskiego, artystów znanych chociażby z desek Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Czytaj więcej