26/2/2023 19:47

Niespodziewana zmiana w repertuarze 4 marca

Nagła choroba artystki spowodowała, że spektakl "Ja, córka Rasputina" obejrzymy dopiero 27 maja, ale nie lubimy, gdy Nie Teatr stoi pusty, więc 4 marca zapraszamy na wieczór zatytułowany "Związek ze sztuką: o relacjach i uczuciach", na który złożą się koncert Patryka Ołdziejewskiego, aktora Teatru Dramatycznego oraz spotkanie autorskie z Natalią Tur - blogerką i videoblogerką Nishki - wokół jej książki pt. "Związek na zakręcie".

Z powodu nagłej choroby aktorki zaplanowana na 3 marca w Warszawie premiera spektaklu "Ja, córka Rasputina" została przesunięta, a co za tym idzie także zaplanowany na 4 marca spektakl w Białymstoku. Bilety na przełożony na 27 maja spektakl zachowują ważność. Jeśli ktoś z widzów nie może być z nami w nowej dacie prosimy o kontakt na zwroty@nieteatr.pl w celu dokonania zwrotu. 4 marca jednak Nie Teatr także ożyje, a to za sprawą dwóch ciekawych osobowości.

Wieczór rozpocznie się o 17:00 koncertem Patryka Ołdziejewskiego, który obok bycia aktorem realizuje się na wielu polach artystycznych i bardzo lubi łączyć poezję, muzykę i komentarz do rzeczywistości. Natalia Tur zaś o 18:30 rozpocznie spotkanie wokół swojej książki "Związek na zakręcie. Rozstać się czy być razem?". Jak mówi autorka książka jest dla osób, które:

  • chcą budować zdrowsze relacje miłosne, rodzinne, przyjacielskie, towarzyskie. Zdrowsze, czyli dające więcej radości niż cierpienia.
  • są na życiowym zakręcie, które straciły dostęp do siebie. Nie wiedzą, czego chcą, co czują, co myślą. Nie wiedzą, czy bycie w danej relacji służy im czy szkodzi.
  • są w szczęśliwych związkach, ale odczuwają w niektórych obszarach dyskomfort i chciałyby to zmienić.
  • mają problemy z zazdrością, asertywnością, konfliktami, utratą pożądania, lękiem przed opuszczeniem, samotnością, bliskością i inne, nad którymi pochylam się w książce.

Plan na wieczór wygląda zatem następująco:

17:00 - koncert Patryka Ołdziejewskiego / bilety w cenie 30 zł dostępne w Repertuarze

18:30 - promocja książki Natalii Tur / wstęp wolny

Natalia Tur, od 2013 roku funkcjonuje w internecie jako Nishka, gdzie na blogu, youtubie, facebooku i instagramie popularyzuje wiedzę o życiu w rodzinie i społeczeństwie. Socjolożka, mediatorka rodzinna, w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego.

Patryk Ołdziejewski – na co dzień aktor pracujący w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, na nie co dzień aktor wyprawiający dziwne i różne rzeczy związane z zawodem m.in. czasem reżyser, czasem scenarzysta, wieczorami grajek, muzykant i pieśniarz, a w weekendy koneser dobrego jedzenia. Cieszy się z każdego prezentu oraz z każdego serdecznego i nieserdecznego uśmiechu. Miłośnik poezji i ludzi.

Inne aktualności

zobacz wszystkie
6/6/2024 12:17

Co robimy latem? GRAMY! Przed nami Letnie granie vol. 3

W samym sercu miasta, na tarasie Astorii, już po raz trzeci gra letnia scena Nie Teatru! W klimatycznych okolicznościach zachodu słońca będziemy przenosić się w różne muzyczne światy. Nie zabraknie dobrego folku, alternatywnych brzmień, popu w najlepszym wydaniu, a będzie też... filmowo.

Czytaj więcej
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej