27/6/2023 14:45

Ostatni dzwonek na WAKACYJNE TEATRALIA

Ostatni dzwonek w szkole za nami, a przed Wami ostatnia okazja, aby zapisać swoje dziecko na niezapomniane Wakacyjne Teatralia!

Jeśli Twoja pociecha ma 12-19 lat, nie lubi nudy i chciałaby poznać rówieśników, z którymi nawiąże przyjaźnie na lata - nie zwlekaj! Już dziś dowiedz się więcej o kultowych Wakacyjnych Teatraliach. Zapisz swoje dziecko na tegoroczną, XI edycję i zobacz jak rozwija skrzydła pod czujnym okiem doświadczonych aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Wakacyjne Teatralia to nie są zwykłe półkolonie, to warsztaty artystyczne, które dają szansę na odkrycie siebie, przełamanie barier, pokonanie wszelkich niepewności i przede wszystkim coś, co ukształtuje Twoje dziecko i pozostawi w nim żywe wspomnienia na lata. Gwarantem niech będą nasi uczestnicy, którzy co roku wracają, aby na nowo móc uczestniczyć w kolejnych edycjach. Ruszamy 3 lipca, a zakończymy 16 lipca pokazem finałowym w zaprzyjaźnionych murach Nie Teatru.

Zgłoszenia i informacje na stronie:

www.bernart.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
21/9/2023 14:50

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
6/9/2023 11:41

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

Czytaj więcej
25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Czytaj więcej