27/6/2023 14:45

Ostatni dzwonek na WAKACYJNE TEATRALIA

Ostatni dzwonek w szkole za nami, a przed Wami ostatnia okazja, aby zapisać swoje dziecko na niezapomniane Wakacyjne Teatralia!

Jeśli Twoja pociecha ma 12-19 lat, nie lubi nudy i chciałaby poznać rówieśników, z którymi nawiąże przyjaźnie na lata - nie zwlekaj! Już dziś dowiedz się więcej o kultowych Wakacyjnych Teatraliach. Zapisz swoje dziecko na tegoroczną, XI edycję i zobacz jak rozwija skrzydła pod czujnym okiem doświadczonych aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Wakacyjne Teatralia to nie są zwykłe półkolonie, to warsztaty artystyczne, które dają szansę na odkrycie siebie, przełamanie barier, pokonanie wszelkich niepewności i przede wszystkim coś, co ukształtuje Twoje dziecko i pozostawi w nim żywe wspomnienia na lata. Gwarantem niech będą nasi uczestnicy, którzy co roku wracają, aby na nowo móc uczestniczyć w kolejnych edycjach. Ruszamy 3 lipca, a zakończymy 16 lipca pokazem finałowym w zaprzyjaźnionych murach Nie Teatru.

Zgłoszenia i informacje na stronie:

www.bernart.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej
15/12/2023 13:30

Show karnawałowe i koktajl w paryskim stylu!

10 lutego zabieramy Was prosto do Moulin Rouge. Słynna paryska mekka rewii, kabaretu i burleski znajdzie swoje odzwierciedlenie na scenie Nie Teatru, a Show Burlesque Dance & Live Band zostaną z nami dłużej, by bawić nas podczas muzycznego koktajlu.

Czytaj więcej
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej