27/6/2023 14:45

Ostatni dzwonek na WAKACYJNE TEATRALIA

Ostatni dzwonek w szkole za nami, a przed Wami ostatnia okazja, aby zapisać swoje dziecko na niezapomniane Wakacyjne Teatralia!

Jeśli Twoja pociecha ma 12-19 lat, nie lubi nudy i chciałaby poznać rówieśników, z którymi nawiąże przyjaźnie na lata - nie zwlekaj! Już dziś dowiedz się więcej o kultowych Wakacyjnych Teatraliach. Zapisz swoje dziecko na tegoroczną, XI edycję i zobacz jak rozwija skrzydła pod czujnym okiem doświadczonych aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Wakacyjne Teatralia to nie są zwykłe półkolonie, to warsztaty artystyczne, które dają szansę na odkrycie siebie, przełamanie barier, pokonanie wszelkich niepewności i przede wszystkim coś, co ukształtuje Twoje dziecko i pozostawi w nim żywe wspomnienia na lata. Gwarantem niech będą nasi uczestnicy, którzy co roku wracają, aby na nowo móc uczestniczyć w kolejnych edycjach. Ruszamy 3 lipca, a zakończymy 16 lipca pokazem finałowym w zaprzyjaźnionych murach Nie Teatru.

Zgłoszenia i informacje na stronie:

www.bernart.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej