21/1/2022 12:27

Przyłączamy się do 30. finału WOŚP

Na aukcję WOŚP, dzięki współpracy ze Sztabem MDK WOŚP, trafił nasz pamiątkowy kwadrat z podpisami artystów, którzy jesienią pojawili się na scenie Nie Teatru.

❤️

Wspólnie z gośćmi Nie Teatru chcemy dołożyć swoją cegiełkę z okazji 30. finału WOŚP. Dzięki współpracy z WOŚP MDK Białystok na aukcje WOŚP trafił także nasz kwadrat z podpisami artystów!

Znajdziecie tam m. in podpisy Joanna Kołaczkowska, Ewa Błachnio, Michał Pałubski StandUp na życie, Wojtek Tremiszewski, Szymon Jachimek, Wojtek Fiedorczuk, Paulina Potocka, Mieszko Minkiewicz, Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Kariny Komendery, Joanny Szczepkowskiej czy Yagi Kowalik.

Gramy razem, liczymy na naszych widzów i ludzi dobrej woli :)

A w dniu finału, 30 stycznia w Astorii i Nie Teatrze traficie na pewno na wolontariuszy z puszką, gdyż w tym dniu gramy z Orkiestrą, a dokładniej na naszej scenie zagra Spider Demon Massacre!

(HashTak) Witkacy - spektakl muzyczny | 30 I 2022 | Gramy razem z WOŚP Białystok

Link do aukcji poniżej. Zapraszamy, zachęcamy, dziękujemy!

NIE TEATR kwadrat z autografami polskich artystów - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej