21/1/2022 12:27

Przyłączamy się do 30. finału WOŚP

Na aukcję WOŚP, dzięki współpracy ze Sztabem MDK WOŚP, trafił nasz pamiątkowy kwadrat z podpisami artystów, którzy jesienią pojawili się na scenie Nie Teatru.

❤️

Wspólnie z gośćmi Nie Teatru chcemy dołożyć swoją cegiełkę z okazji 30. finału WOŚP. Dzięki współpracy z WOŚP MDK Białystok na aukcje WOŚP trafił także nasz kwadrat z podpisami artystów!

Znajdziecie tam m. in podpisy Joanna Kołaczkowska, Ewa Błachnio, Michał Pałubski StandUp na życie, Wojtek Tremiszewski, Szymon Jachimek, Wojtek Fiedorczuk, Paulina Potocka, Mieszko Minkiewicz, Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Kariny Komendery, Joanny Szczepkowskiej czy Yagi Kowalik.

Gramy razem, liczymy na naszych widzów i ludzi dobrej woli :)

A w dniu finału, 30 stycznia w Astorii i Nie Teatrze traficie na pewno na wolontariuszy z puszką, gdyż w tym dniu gramy z Orkiestrą, a dokładniej na naszej scenie zagra Spider Demon Massacre!

(HashTak) Witkacy - spektakl muzyczny | 30 I 2022 | Gramy razem z WOŚP Białystok

Link do aukcji poniżej. Zapraszamy, zachęcamy, dziękujemy!

NIE TEATR kwadrat z autografami polskich artystów - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
8/12/2022 23:36

ISTOTNE PRZEMIANY - wystawa malarstwa i grafik Władysława Zalenskiego

Istotne wydarzenia w świecie znajdują odzwierciedlenie na płótnach artystów. Można zaryzykować stwierdzenie, że obecnie większość dzieł sztuki współczesnej ma (powinno) mieć społeczny charakter. Zaangażowani w twórczość ludzie nie mogą nie reagować na wydarzenia społeczno-polityczne. Białoruski artysta Władysław Zalenski nie jest wyjątkiem.

Czytaj więcej
16/11/2022 15:28

JA FRIDA - twórczy warsztat plastyczny po spektaklu FRIDA LA VIDA!

Postać Fridy Kahlo inspiruje – z punktu widzenia jej twórczości, jak i biografii. Spektakl FRIDA LA VIDA! Teatru Fraktal zainspirował z kolei nas, by przedłużyć spotkanie z Fridą, przejrzeć się w jej historii, a używając wyobraźni, sięgając do własnych emocji wspólnie stworzyć osobisty i zarazem zbiorowy portret Fridy Kahlo.

Czytaj więcej
20/10/2022 13:21

"Między nami" - wernisaż prac Marty Pawełko

Do 6 listopada w Nie Teatrze będzie można oglądać prace Marty Pawełko i dowiedzieć się, co się dzieje między bohaterami jej obrazów, a może po prostu "między nami". Wernisaż wystawy już w piatek 21 października o 18:30 w siedzibie Nie Teatru, na 2. piętrze Astoria Business&Leisure.

Czytaj więcej