21/1/2022 12:27

Przyłączamy się do 30. finału WOŚP

Na aukcję WOŚP, dzięki współpracy ze Sztabem MDK WOŚP, trafił nasz pamiątkowy kwadrat z podpisami artystów, którzy jesienią pojawili się na scenie Nie Teatru.

❤️

Wspólnie z gośćmi Nie Teatru chcemy dołożyć swoją cegiełkę z okazji 30. finału WOŚP. Dzięki współpracy z WOŚP MDK Białystok na aukcje WOŚP trafił także nasz kwadrat z podpisami artystów!

Znajdziecie tam m. in podpisy Joanna Kołaczkowska, Ewa Błachnio, Michał Pałubski StandUp na życie, Wojtek Tremiszewski, Szymon Jachimek, Wojtek Fiedorczuk, Paulina Potocka, Mieszko Minkiewicz, Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Kariny Komendery, Joanny Szczepkowskiej czy Yagi Kowalik.

Gramy razem, liczymy na naszych widzów i ludzi dobrej woli :)

A w dniu finału, 30 stycznia w Astorii i Nie Teatrze traficie na pewno na wolontariuszy z puszką, gdyż w tym dniu gramy z Orkiestrą, a dokładniej na naszej scenie zagra Spider Demon Massacre!

(HashTak) Witkacy - spektakl muzyczny | 30 I 2022 | Gramy razem z WOŚP Białystok

Link do aukcji poniżej. Zapraszamy, zachęcamy, dziękujemy!

NIE TEATR kwadrat z autografami polskich artystów - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
29/5/2023 10:21

CZAS NA SZTUKĘ. Wystawa uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych „ROSNĘ W SZTUKĘ”

W Dniu Dziecka wspólnie z Galerią im. Sleńdzińskich zapraszamy na wernisaż szczególnej wystawy! W przestrzeniach Astorii, na parterze, zaprezentowane zostaną prace uczestników i uczestniczek warsztatów plastycznych "Rosnę w sztukę", które prowadzi Zespół Edukacji u Sleńdzińskich. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, więc wystawa będzie źródłem zachwytów zarówno dla małych i dużych.

Czytaj więcej
3/6/2023 7:42

LETNIE GRANIE vol. 2 - znów gramy na tarasie!

W tym roku od już 22 czerwca Nie Teatr uruchamia swoją alternatywną scenę na 3. piętrze Astorii. LETNIE GRANIE to formuła, która Was ujęła w poprzednim sezonie, nie wyobrażaliśmy sobie lata inaczej, a przecież lato w mieście powinno być pełne optymizmu i dobrej rozrywki. Paula Roma, Astrolabe, Zubek&Pentz Piazzolla Duo, mop, Jeszcze, Ola Chaładaj sprawią, że wieczory na tarasie przneiosą Was w inny wymiar.

Czytaj więcej
9/5/2023 12:08

Wystawa obrazów Ewy Wiśniewskiej-Benedyczuk - autorki koncepcji wnętrz Nie Teatru

Prace Ewy Wiśniewskiej – Benedyczuk widniały na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Na co dzień zajmuje się architekturą wnętrz, ale pasjonuje ją rysunek i malarstwo, a obrazy, które zobaczymy na wystawie w Nie Teatrze powstawały na przestrzeni ćwierćwiecza! Wystawa ONA I JA prezentowana będzie w Nie Teatrze - nieprzypadkowo - bo autorka stworzyła koncepcję wnętrza Nie Teatru, ale także Above Business Spot na 3. pietrze Astorii. Wernisaż w piątek 12 maja o 18:00.

Czytaj więcej