21/1/2022 12:27

Przyłączamy się do 30. finału WOŚP

Na aukcję WOŚP, dzięki współpracy ze Sztabem MDK WOŚP, trafił nasz pamiątkowy kwadrat z podpisami artystów, którzy jesienią pojawili się na scenie Nie Teatru.

❤️

Wspólnie z gośćmi Nie Teatru chcemy dołożyć swoją cegiełkę z okazji 30. finału WOŚP. Dzięki współpracy z WOŚP MDK Białystok na aukcje WOŚP trafił także nasz kwadrat z podpisami artystów!

Znajdziecie tam m. in podpisy Joanna Kołaczkowska, Ewa Błachnio, Michał Pałubski StandUp na życie, Wojtek Tremiszewski, Szymon Jachimek, Wojtek Fiedorczuk, Paulina Potocka, Mieszko Minkiewicz, Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Kariny Komendery, Joanny Szczepkowskiej czy Yagi Kowalik.

Gramy razem, liczymy na naszych widzów i ludzi dobrej woli :)

A w dniu finału, 30 stycznia w Astorii i Nie Teatrze traficie na pewno na wolontariuszy z puszką, gdyż w tym dniu gramy z Orkiestrą, a dokładniej na naszej scenie zagra Spider Demon Massacre!

(HashTak) Witkacy - spektakl muzyczny | 30 I 2022 | Gramy razem z WOŚP Białystok

Link do aukcji poniżej. Zapraszamy, zachęcamy, dziękujemy!

NIE TEATR kwadrat z autografami polskich artystów - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
19/10/2023 11:38

II DNI CZESKIE w Nie Teatrze!

Koncert czeskiej artystki Martiny Trchovej, spektakl "Nazywam się Szwejk. Józef Szwejk", oryginalne spektakle dla dzieci i spotkania wokół sztuki, wystawy, degustacje, wieczory tematyczne, kino, literatura, spotkanie z Teresą Drozdą, a na zakończenie czeski hit kinowy "Właściciele". Od 27 do 29 października czeska kultura znów zagości w Nie Teatrze!

Czytaj więcej
6/9/2023 11:41

RODZIC W TEATRZE - przyjdź na spektakl, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem

Przyjdź na wydarzenie do Nie Teatru, a my zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w naszym kreatywnym Przytulisku! Na wydarzenia 7 i 8 października oraz 26 listopada możesz zabrać swoją pociechę i obejrzeć spektakl wiedząc, że jest tuż obok pod czujną opieką.

Czytaj więcej
25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Czytaj więcej