21/1/2022 12:27

Przyłączamy się do 30. finału WOŚP

Na aukcję WOŚP, dzięki współpracy ze Sztabem MDK WOŚP, trafił nasz pamiątkowy kwadrat z podpisami artystów, którzy jesienią pojawili się na scenie Nie Teatru.

❤️

Wspólnie z gośćmi Nie Teatru chcemy dołożyć swoją cegiełkę z okazji 30. finału WOŚP. Dzięki współpracy z WOŚP MDK Białystok na aukcje WOŚP trafił także nasz kwadrat z podpisami artystów!

Znajdziecie tam m. in podpisy Joanna Kołaczkowska, Ewa Błachnio, Michał Pałubski StandUp na życie, Wojtek Tremiszewski, Szymon Jachimek, Wojtek Fiedorczuk, Paulina Potocka, Mieszko Minkiewicz, Maciej Pawlak, Anastazja Simińska, Kariny Komendery, Joanny Szczepkowskiej czy Yagi Kowalik.

Gramy razem, liczymy na naszych widzów i ludzi dobrej woli :)

A w dniu finału, 30 stycznia w Astorii i Nie Teatrze traficie na pewno na wolontariuszy z puszką, gdyż w tym dniu gramy z Orkiestrą, a dokładniej na naszej scenie zagra Spider Demon Massacre!

(HashTak) Witkacy - spektakl muzyczny | 30 I 2022 | Gramy razem z WOŚP Białystok

Link do aukcji poniżej. Zapraszamy, zachęcamy, dziękujemy!

NIE TEATR kwadrat z autografami polskich artystów - Aukcje WOŚP - Allegro.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
11/8/2022 11:21

TEATR NIE DO BANI - całoroczne warsztaty teatralne dla dorosłych!

TEATR NIE DO BANI! To nasza nowa inicjatywa i nowy sposób na dotknięcie teatru.

To zaproszenie do teatru dla każdego, kto od zawsze marzył, by nie tylko być widzem, a stanąć po drugiej stronie, na scenie. To być może też pomysł, który właśnie w tej chwili zainspiruje Was, by swoją energię, kreatywność i wewnętrzną potrzebę zrealizować w nietypowej grupie, bo w grupie teatralnej.

Czytaj więcej
8/8/2022 12:38

Joga na tarasie - NOWOŚĆ!

Absolutna premiera! NIE TEATR zaprasza na cykl wyjątkowych spotkań na tarasie, tym razem koncerty zamieniamy na sesje jogi z Anią Chomczyk, Joginką w podróży i nauczycielką jogi w Yoga Shala Białystok

Proponujemy sesję wieczorną już 12 sierpnia, a sesję poranną 27 sierpnia. A po relaksacyjno-medytacyjnych zajęciach zapraszamy na porcję pysznej lemoniady

Czytaj więcej
15/7/2022 14:30

LETNIE GRANIE - koncerty na tarasie

Od 29 lipca do 26 sierpnia zapraszamy na cykl niepowtarzalnych koncertów niemal pod chmurką, bo na tarasie Astoria Business&Leisure z udziałem znakomitych artystów, którzy zadbają o artystycznie różnorodny klimat naszych letnich spotkań w tej wyjątkowej lokalizacji. Aby nie czekać na jesień, spotkajmy się w letniej aurze :)

Czytaj więcej