7/3/2022 17:48

SERCEM Z UKRAINĄ. Białostocki kiermasz - na pomoc Ukrainie - w niedzielę 13 marca

W niedzielę 13 marca zapraszamy wszystkich białostoczan i białostoczanki na dobroczynny kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie na działania Fundacji Dialog, zmierzające do zorganizowania domu dla uchodźców. Dziś bardzo go potrzebują uchodźcy z objętej wojną Ukrainy, ale będzie służył wszystkim potrzebującym. Możemy dołożyć swoją cegiełkę na ten cel kupując ofiarowane dobra, które znajdziecie na kiermaszu w Astorii.

Ostatnie dni wszystkich nas roztrzaskały na milion kawałków. Nie znajdujemy odpowiednich słów oprócz: całym sercem jesteśmy teraz z Ukrainą. Jedyną słuszną reakcją wydaje się być działanie. Dlatego zdecydowaliśmy się jako Nie Teatr udostępnić przestrzeń na wydarzenie inne niż zwykle. 13 marca odbędzie się u nas specjalny kiermasz, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy. A to wszystko dzięki aktywnym białostoczankom.

KIEDY?
13 marca w godzinach 11:00-14:00
LUB
do ostatniego ciasteczka.

GDZIE?
W Astorii. Parter budynku, wejście od Rynku Kościuszki

CO?
Mydło i powidło, ciasta i ciasteczka, octy i doniczki, vouchery na super fajne rzeczy, wspaniałe rękodzieło – wszystko przygotowane rękoma białostoczanek i białostoczan lub przekazane przez lokalnych przedsiębiorców.

JAK?
Nie zapomnijcie o zabraniu gotówki.

JAKI KONKRETNIE CEL WSPIERAMY?
Lokalny: utworzenie domu pomocy dla uchodźców na Podlasiu oraz realizowanie bieżących potrzeb Fundacji Dialog związanych z pomocą uchodźcom z Ukrainy. Więcej informacji tu: https://zrzutka.pl/y49xya

KTO?
Sylwia i Iwona, mieszkanki Białegostoku, które w realizacji pomysłu wspieramy my, Nie Teatr i Astoria. To całkowicie oddolna inicjatywa, która powstała z potrzeby chwili.

Jeśli chcielibyście nas wesprzeć, przekazać swoje produkty albo po prostu upiec coś dobrego, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorkami:

kiermaszbialystok@gmail.com

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej