25/8/2023 11:46

TEATR NIE DO BANI - II edycja warsztatów teatralnych dla dorosłych

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje możliwości? Poznać ciekawych ludzi? Po pierwszej edycji warsztatów teatralnych dla dorosłych wiemy, że to wspaniała i bezpieczna przestrzeń dla nowych wyzwań i przekraczania własnych ograniczeń. I niezapomniana przygoda w teatrze i z teatrem :) Zapraszamy na II edycję razem z aktorem Teatru Dramatycznego, Bernardem Banią.

Warsztaty teatralne dla dorosłych to wyzwanie, które rok temu podjęliśmy wspólnie z Bernart Bernard Bania  i nazwaliśmy zaczepnie TEATR NIE DO BANI.  Pokaz finałowy warsztatów wzruszył nas do głębi i uświadomił, jak bardzo niedzielne spotkania rozwinęły naszych warsztatowych przyjaciół i istotnie uzupełniły nasz teatr o ten ważny element. Poczuliśmy dumę. Ta dobra energia, która pozostała po I edycji rodzi potrzebę ogłoszenia kolejnej, II edycji TEATRU NIE DO BANI!

Zapraszamy poszukiwaczy wyzwań z odwagą odkrywania siebie w nowej roli, w Nie Teatrze czekają na Was nasze uśmiechy i niezwykła, teatralna przygoda:

- dotknięcie teatru z profesjonalnym przewodnikiem, którym jest Bernard Bania, aktor Teatru Dramatycznego

- lepsze poznanie siebie, swoich możliwości

- działanie z wyobraźnią

- trening publicznych wystąpień, które są nieodłączną częścią codziennego życia

- praca nad tekstem

- trening poprawnej wymowy i dykcji

- czas spędzony w zespole, który motywuje i pozytywnie nastraja

- poznanie tajników pracy aktora

- niezapomniane przeżycie

- współtworzenie atmosfery i towarzyszenie działaniom Nie Teatru

ORGANIZACJA WARSZTATÓW

- startujemy 3 września

- warsztaty odbywają się raz w tygodniu, w niedzielę w godz. 13:00-15:00, zgodnie z kalendarzem szkolnym, uwzględniając wszystkie przerwy świąteczne, ferie i wolne dni

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY

Zapraszamy do kontaktu, zapytań i rezerwacji miejsca pod adresem zapisy@nieteatr.pl, informacji udzielimy także telefonicznie pod nr 667 922 939. Opłaty są miesięczne, obowiązuje wpisowe.

Z uwagi na formę warsztatową zajęć ilość miejsc jest ograniczona. Opłata miesięczna wynosi 220 zł. Gwarancją miejsca na warsztatach jest wpłata wpisowego w wysokości 220 zł (wpisowe zostanie przeznaczone na materiały dydaktyczne oraz elementy scenograficzne, kostiumy, rekwizyty, etc. do pokazu finałowego).

Czekamy na Was!

Inne aktualności

zobacz wszystkie
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej
18/3/2024 12:43

Zmiana lokalizacji kasy Nie Teatru

Kasa oraz biuro Nie Teatru zostały przeniesione na 1. piętro budynku Astoria Business&Leisure  – jeszcze bliżej Nie Teatru!

Czytaj więcej
19/1/2024 15:29

"Zimowe Teatralia 2024" w Nie Teatrze - ostatnie miejsca

Od 22 do 26 stycznia wraz z Bernardem Banią zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą teatralną przygodę podczas ferii. Na warsztaty zostało już kilka ostatnich miejsc.

Czytaj więcej