18/6/2024 11:18

WAKACYJNE TEATRALIA 2024 - ostatnie dni zapisów!

Odkryj wartość kultowych Wakacyjnych Teatraliów! Zapisz swoje dziecko na tegoroczną, XII edycję i obserwuj, jak rozwija skrzydła pod okiem doświadczonych aktorów Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Wakacyjne Teatralia oferują niepowtarzalną okazję do odkrywania siebie, przełamywania barier, pokonywania niepewności i przede wszystkim, tworzenia niezapomnianych wspomnień. Dowodem na to są nasi stali uczestnicy, którzy wracają, aby ponownie zanurzyć się w tej wyjątkowej przygodzie. Kolejna edycja odbędzie się od 1 do 14 lipca - rekrutacja trwa do 28 czerwca 2024, o ile wcześniej nie zostanie wyczerpana liczba miejsc.

Zajęcia teatralne rozwijają zdolności artystyczne, kreatywność oraz uczą nieszablonowego, często abstrakcyjnego myślenia. Dzięki temu pozytywnie wpływają na wszechstronny rozwój osobowości młodych ludzi. Teatralne przygody sprzyjają również ćwiczeniu wyrażania uczuć, spontanicznej aktywności, a także usprawniają komunikację i współpracę w grupie. Uczestnicy uczą się okazywania, kontrolowania i panowania nad emocjami poprzez techniki teatralne takie jak drama, improwizacja, recytacja czy pantomima.

Tegoroczna edycja Wakacyjnych Teatraliów przeniesie nas na pustynię, gdzie spotkamy MAŁEGO KSIĘCIA! Warsztaty odbędą się od 1 do 14 lipca (z wyłączeniem niedzieli 7 lipca) w godzinach 10:00 - 16:30 w Nie Teatrze. Zajęcia kończą się pokazem finałowym na scenie Nie Teatru.

Koszt uczestnictwa to 1720 złotych, a każdy z uczestników otrzyma personalizowaną pamiątkową koszulkę oraz pełną dokumentację multimedialną zajęć, włącznie z pokazem finałowym. Uczestnicy poprzednich edycji mogą dołączyć bez względu na wiek, natomiast nowe osoby zapraszamy w wieku 12-19 lat.

Rekrutacja trwa do 28 czerwca 2024, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o przyjęciu decyduje kolejność wpłat. Wakacyjne Teatralia to szansa na przeżycie fantastycznej przygody, która przyniesie owoce w przyszłości!

Nie zwlekaj – zapisz swoje dziecko na Wakacyjne Teatralia 2024 już dziś! Zgłoszenia i informacje na stronie: www.bernart.pl

Inne aktualności

zobacz wszystkie
18/7/2024 14:50

III Dni Czeskie w Nie Teatrze

III Dni Czeskie w Nie Teatrze przechodzą z fazy planowania do rzeczywistości – przed nami trzy październikowe dni pełne fascynującej czeskiej kultury. Poznajcie harmonogram wydarzeń! Tegoroczna edycja to okazja, aby zanurzyć się w czeskiej literaturze, muzyce, filmie i sztuce, a także posmakować czeskiego humoru i absurdu. Dołączcie do nas, aby wspólnie celebrować różnorodność i bogactwo czeskiej kultury w sercu naszego miasta.

Czytaj więcej
6/6/2024 12:17

Co robimy latem? GRAMY! Przed nami Letnie granie vol. 3

W samym sercu miasta, na tarasie Astorii, już po raz trzeci gra letnia scena Nie Teatru! W klimatycznych okolicznościach zachodu słońca będziemy przenosić się w różne muzyczne światy. Nie zabraknie dobrego folku, alternatywnych brzmień, popu w najlepszym wydaniu, a będzie też... filmowo.

Czytaj więcej
22/3/2024 16:29

Międzynarodowy Dzień Teatru - zapraszamy do wspólnego świętowania 27 marca

Nie Teatr to miejsce nieszablonowe i nieoczywiste. W naszym repertuarze odnajdziecie różne formy sceniczne i muzyczne, ale to zawsze emocje i oczekiwania naszych widzów są dla nas najważniejsze. I choć Nie Teatr skutecznie wymyka się standardowej definicji teatru, to zawsze z nieskrywaną radością obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru!

Czytaj więcej