12/11/21

godz.

20:00

Sonia Bohosiewicz - 10 sekretów Marilyn Monroe

12/11/21

godz.

20:00

Sonia Bohosiewicz - 10 sekretów Marilyn Monroe

kup bilety

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…

Sonia Bohosiewicz ma temperament i osobowość sceniczną, za którą się tęskni, gdy się jej doświadczy, a na scenie Nie Teatru to doświadczenie bliskie i niezapomnianie. Tym razem aktorka zdradzi nam „10 sekretów Marilyn Monroe” i zaskoczy niejednego z Was jako znakomita wokalistka i interpretatorka piosenek słynnej filmowej gwiazdy.

W programie utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald, Franka Sinatry, a także piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Usłyszymy m.in. „I Wanna Be Loved By You”, „On The Sunny Side Of The Street”, „New York, New York”, „I’ve Got You Under My Skin” czy „I’m Beginning To See The Light”.

Artystce towarzyszyć będą:

  • Fabian Włodarek - fortepian
  • Przemysław Kostrzewa - trąbka

Wiosną tego roku ukazała się płyta Soni Bohosiewicz "10 sekretów MM". Znaczna część utworów z płyty znajdzie się w programie koncertu, na który serdecznie zapraszamy.

Fot. Radosław Ragan

Artyści:

Sonia Bohosiewicz
Data:
12/11/2021
Czas trwania: około
80
min
Cena biletu:
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.