15/10/23

godz.

16:00

ALICJA JANOSZ DZIECIOM - koncert interaktywny

15/10/23

godz.

16:00

ALICJA JANOSZ DZIECIOM - koncert interaktywny

kup bilety

Jej misją jest dawanie dzieciom radości dzięki muzyce. Wraz z narodzinami synka Tymka Alicja Janosz odkryła nowe możliwości, a pomysły na rymowanki i piosenki sprawiły, że krok po kroku powstał rodzinny projekt „Alicja Janosz Dzieciom”. Na pełen ciepła i radości oraz idealnych do wspólnego śpiewania piosenek koncert zapraszamy do Nie Teatru 15 października.

Alicja Janosz debiutowała na scenie jako 8-latka. Mając 15 lat awygrała „Szansę na Sukces”, a w wieku 17 lat – pierwszy Polski talent-show pt. „Idol”. Prędko ukazała się jej debiutancka płyta „Ala Janosz”. Potem przyszły jeszcze dwa solowe albumy „Vintage” i „Retronowa” oraz dwa krążki z zespołem HooDoo Band, z którym zagrała mnóstwo koncertów, status Złotej Płyty i nominację do Fryderyka. Wraz z narodzinami synka Tymka Alicja przestawiła nieco tory działania, od prawie 3 lat pracuje z dziećmi w Wolnej Szkole oraz prowadzi warsztaty wokalne dla maluszków i dla młodzieży. Dzięki pracy z dziećmi powstałwyjątkowy dla mnie projekt ALICJA JANOSZ DZIECIOM. Na koncercie usłyszymy piosenki, które zostały wydane na płycie pod tym samym tytułem. To rodzinny projekt, bo producentem krążka i współautorem większości piosenek jest mąż Alicji – Bartek Niebielecki, a Tymek wziął udział w nagraniach i jako pierwszy recenzował nagrania!

Alicja w piosenkach porusza ważne dla dzieci tematy jak higiena („Czyste disco”), potrzeba ruchu („Tańcz”), oswajanie strachu („Funky duszek”) czy doświadczenie różnych emocji („Śnieżna kulka”). Podczas występów Alicja znakomicie nawiązuje kontakt z dziećmi, zachęca do ruchu, a proste choreografie ułatwiają śpiewanie i zapamiętywanie tekstów piosenek.

Artyści:

Alicja Janosz
Data:
15/10/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
60
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/9/2023

Audiencja III czyli Raj Eskimosów - spektakl | Marcel Wiercichowski i Katarzyna Michalska

"Piszę sztuki dla marzycieli(...)" - mawiał autor "Raju Eskimosów", jeden z najbardziej odkrywczych współczesnych dramaturgów polskich. „ Audiencja III czyli Raj Eskimosów” powstała w 1964 roku, ale w dowcipny sposób zderza ludzi i sytuację, co czyni ją ponadczasową. Na scenie zobaczymy Marcela Wiercichowskiego, który uwiódł nas swoją rolą w spektaklu „El Credito” oraz Katarzynę Michalską, która spotka się z nami po raz pierwszy. Oboje po mistrzowsku opanowali technikę improwizacji, która obecna będzie w grze aktorskiej i muzycznej tej dwójki aktorów.

24/9/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

29/9/2023

MARTYNA JAKUBOWICZ - koncert "Dobrze"

Z okazji 40-lecia wydania debiutanckiej płyty „Maquillage” Martyna Jakubowicz wyrusza w trasę „Dobrze”. Jak to dobrze, że odwiedzi nas w Nie Teatrze! Intymna atmosfera i subiektywny wybór utworów wydanych dotychczas na 15 płytach sprawią, że w towarzystwie artystki i zaproszonych przez nią muzyków poczujemy się wyjątkowo.