9/1/22

godz.

16:30

Andrzej Poniedzielski

9/1/22

godz.

16:30

Andrzej Poniedzielski

kup bilety

Andrzej Poniedzielski powraca na scenę Nie Teatru. Urzekł białostocką publiczność swoim ONE MAN SHOW i wyczekiwaliśmy z niecierpliwością kolejnej szansy na spotkanie z mistrzem słowa i niebanalnego poczucia humoru. Zapraszamy już 9 stycznia!

Andrzej Poniedzielski swój pierwszy kabaret założył już w technikum i od tego czasu ciążył już tylko ku sztuce kabaretowej, piosence, teatrowi. Jest autorem 250 wierszy, kilkuset felietonów i wielu tekstów piosenek m. in. dla Elżbiety Adamiak, Michała Bajora, Haliny Frąckowiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, Maryli Rodowicz, Stanisława Soyki, Lory Szafran czy Grzegorza Turnaua. Uhonorowany licznymi nagrodami, od Złotych Płyt i nagród scenicznych, przez "Honorowego Złotego Inżyniera" Przeglądu Technicznego po odcisk dłoni w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach i tytuł "Mistrza Mowy Polskiej".

Tekst Andrzeja Poniedzielskiego znalazł się także na płycie "Nasza miłość" Doroty Miśkiewicz i Henryka Miśkiewicza. Artyści tym właśnie programem otwierali działalność Nie Teatru.

Zapraszamy na "One man show" Andrzeja Poniedzielskiego, które nieskromnie nazwiemy spotkaniem z człowiekiem Renesansu, a nawet człowiekiem-orkiestrą!

Artyści:

No items found.
Data:
9/1/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Odtwórczynie ról Bette Davis i Joan Crawford siedzą na typowych krzesłach z amerykańskich planów filmowych. Elegacko ubrane siedzą plecami do siebie i patrzą w obiektyw.
11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?