15/4/23

godz.

20:30

ANIOŁ I KOBIETY - spektakl premierowy | Scena 11

15/4/23

godz.

20:30

ANIOŁ I KOBIETY - spektakl premierowy | Scena 11

kup bilety

Trzy artystki na skutek nieszczęśliwego wypadku trafiają do przedsionku raju. Czeka je spotkanie ze stojącym na straży wrót Aniołem, które będzie źródłem wielu komicznych sytuacji. Jaki będzie los bohaterek dowiemy się już 15 kwietnia. Scena 11 zaprasza na premierę spektaklu „Anioł i Kobiety”.

One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne, każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod koła samochodu kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden. Czeka na nie u progu zaświatów. To tutaj w jego obecności zapadnie decyzja czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię.

Akcja tragikomedii „Anioł i kobiety” Jerzego Masłowskiego rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku raju i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych sytuacji. Jak wygląda życie bohaterek dramatu z tej nieziemskiej perspektywy? Czy artystki wybiorą zaświaty czy zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań, które stawia reżyserka spektaklu, a odpowiemy na nie już 15 kwietnia.

Spektakl z przerwą.

ANIOŁ I KOBIETY

Autor: Jerzy A. Masłowski

Reżyseria: Viola Arlak

Występują: Zbigniew Suszyński, Lidia Sadowa, Bożena Stachura, Viola Arlak

Artyści:

Scena 11
Data:
15/4/2023
Czas trwania: około
100
min
Cena biletu:
150
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/3/2023

THE BEST OF AGA ZARYAN

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Najlepsze, najbardziej lubiane przez słuchaczy i samą artystkę utwory usłyszymy na scenie Nie Teatru 24 marca.

25/3/2023

ZALIA - koncert promujący płytę "kocham i tęsknię"

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu „Letnie granie”, teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

26/3/2023

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - JAN JURKOWSKI i JOANNA SZCZEPKOWSKA

Joanna Szczepkowska z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pokaże widzom Nie Teatru, jaki teatr jej się naprawdę podoba. „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” to zderzenie dwóch światów: dojrzałej kobiety, która świadomie zdecydowała się na samotność i młodego, goniącego za sukcesem muzyka. Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w sztuce pełnej niebanalnego humoru.