10/2/23

godz.

19:00

Autostopem z piosenkami KARIN STANEK - koncert

10/2/23

godz.

19:00

Autostopem z piosenkami KARIN STANEK - koncert

kup bilety

„Tato kup mi jeansy”, a wtedy pojadę w świat „Autostopem”! Jeśli chcecie się wybrać w muzyczną podróż autostopem w lata 60-te to tylko z piosenkami Karin Stanek, Heleny Majdaniec i Kasi Sobczyk. Zapraszamy na koncert największych przebojów CZERWONO-CZARNYCH z wokalnym udziałem aktorki i wokalistki Agnieszki Wajs.

Żywiołowy, pełen energii koncert big bitowy to nie tylko obietnica sentymentalnej podróży, ale przede wszystkim świetna rozrywka. Na repertuar koncertu składają się największe przeboje legendarnego zespołu CZERWONO-CZARNI. Usłyszymy m. in. takie hity jak „Malowana lala”, "Lucia", „Chłopiec z gitara”, „Autostop”, „Tato kup mi jeansy”, „Walentyna Twist” czy „Jimie Joe.”

W rolę KARIN wcieli się wybitna i znakomicie śpiewająca aktorka Agnieszka Wajs. Agnieszka od kilku lat jest oficjalną wokalistką reaktywnego zespołu „CZERWONO-CZARNI”! Na scenie towarzyszą jej wspaniali muzycy, absolwenci Instytutu Jazzu katowickiej Akademii Muzycznej: Łukasz "Forest" Piechota - inst. klawiszowe, Tomasz Wójcik – gitary, Piotr Górka – kontrabas, Łukasz Kurek – perkusja.

PARTNEREM NIE TEATRU W LUTYM JEST FIRMA KONTRI

www.kontri.pl

Artyści:

No items found.
Data:
10/2/2023
Czas trwania: około
80
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
3/2/2023

Jantar/Krawczyk - koncert

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

4/2/2023

EL CRÉDITO - spektakl komediowy | Przemysław Sadowski i Marcel Wiercichowski

Pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzimy, po co psuć zabawę! A będzie przednia, dzięki talentom aktorskim i komediowym zarazem pochodzącego z Podlasia Przemysława Sadowskiego oraz Marcela Wiercichowskiego.

5/2/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.