11/6/23

godz.

10:00

11:30

BARDZO DZIKI ZACHÓD - spektakl familijny

11/6/23

godz.

10:00

BARDZO DZIKI ZACHÓD - spektakl familijny

kup bilety

Zaprzyjaźnieni z nami twórcy Teatru Bajaderka przygotowują nową premierę dla najmłodszych widzów, którą obejrzymy także w Białymstoku! Tym razem udajemy się w podróż na Bardzo Dziki Zachód dotykając tak istotnych kwestii jak empatia, tolerancja czy ochrona środowiska. Będziemy przeżywać śmiałe przygody wraz z Kondorem, Skunksikiem, Lisicą i Kojotem powracając do westernowych klimatów, które poruszają wyobraźnię widzów od pokoleń.

Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, toczy się westernowe życie. Sielski spokój lokalnych mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia. Stary Szeryf Ostre Pióro próbuje rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałej kradzieży z pobliskiego pociągu odwiedzającego miasteczko raz w tygodniu. Kto wykrada kury z klatkowych wagonów? Dobry duch miasteczka, Skunsik Lola zgłasza się na ochotnika, by rozwiązać tę zagadkę. Śmiałość i odwaga prowadzą ją do ciekawego tropu, podczas gdy zatrzeć go spróbuje Chytra Lisica. Jaką ma z tego korzyść? I jak zakończy się ta historia? Kim jest poszukiwany? Koniecznie podążajcie z nami!

POSTACIE: Kondor Szeryf Ostre Pióro, Skunsik Lola, Chytra Lisica, Kojot Gringos

TEMAT: ekologia i środowisko, empatia i tolerancja

WIEK widzów: 3-10 lat

PRODUKCJA: Teatr Bajaderka

Artyści:

Teatr Bajaderka
Data:
11/6/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
35
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.