28/5/22

godz.

20:00

Bo, kobieta... - koncert Andrzeja Poniedzielskiego PRZEŁOŻONY Z 1 KWIETNIA

28/5/22

godz.

20:00

Bo, kobieta... - koncert Andrzeja Poniedzielskiego PRZEŁOŻONY Z 1 KWIETNIA

kup bilety

Andrzej Poniedzielski to niezawodna marka! I choć zawiodło ostatnio zdrowie, to koncert przeniesiony z 1 kwietnia odbędzie się 28 maja, a Pan Andrzej uraczy nas swoją obecnością nasyconą znakomitymi piosenkami i niezawodnym poczuciem humoru.

W koncercie dużo inteligentnego humoru, satyra, piosenki w temacie kobieta- mężczyzna, ich wzajemna relacja, miłość, szczęście.

Andrzej Poniedzielskiemu w koncercie towarzyszyć będą muzycy:

Paweł Jabłoński - piano, akordeon

Piotr Górka - kontrabas

Tomasz Piątek - klarnet

Artyści:

Andrzej Poniedzielski
Data:
28/5/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
120
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/7/2022

Letnie granie: Woch&Guzik feat. Kaja Mianowana

Adam Woch i Robert Guzik to para przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki. Jak mówią o sobie: ”najwięcej radości sprawia nam kontakt z publicznością i zarażanie miłością do latin jazzu i szeroko pojętej world music". W cyklu "Letnie granie" wystąpią wspólnie ze znakomitą wokalistką Kają Mianowaną.

4/8/2022

Letnie granie: ZALIA duo

Zalia otworzyła tegoroczny Orange Warsaw Festival i jest zaliczana do wschodzących gwiazd popu na polskiej scenie, zobaczymy ją także na Open'er Festival czy Green Festival w Olsztynie. To główne sceny, na których zagra, a wśród pomniejszych znajdzie się także scena na tarasie w Białymstoku, gdzie wystąpi w duecie. Zalia, czyli Julia Zarzecka, to 21-letnia wokalistka i kompozytorka, kolorowa i wyrazista postać z mocnym soulowym głosem, który usłyszymy na letniej scenie Nie Teatru 4 sierpnia.

13/8/2022

Letnie granie: NIEBØ

NIEBØ to duet, który tworzą Aga Ozon i Adrian Kieroński. Pracę nad wspólnym projektem rozpoczęli w 2020 roku. Aga i Adrian są wykształconymi wokalistami oraz instrumentalistami. To indie pop dla tych, którzy mimo zamiłowania do prostych, chwytliwych melodii, szukają w utworze głębszego znaczenia.