10/2/24

godz.

19:00

CARNAVAL DU MOULIN ROUGE 2024 - Show Burlesque Dance & Live Band

10/2/24

godz.

19:00

CARNAVAL DU MOULIN ROUGE 2024 - Show Burlesque Dance & Live Band

kup bilety

W Moulin Rouge zabawa nie ma końca. W Nie Teatrze także, dlatego w karnawale wraz z Show Burlesque Dance&Live Band zapraszamy na kabaret, najlepszą burleskę i musical z widowiskowymi numerami do muzyki na żywo! Zabieramy Was do Francji w erę rewii, pereł, diamentów, piór, wyrazistego stroju i makijażu. Can Can i zmysłowy chair dance, pełne ekspresji show już 10 lutego, a po widowisku muzyczny koktajl w paryskim stylu.

W karnawale zapraszamy widzów na kolejną odsłonę barwnego wydarzenia, w którym królować będzie rewia i burleska, tym razem odwiedzimy chyba najbardziej symboliczne dla tego gatunku miejsce, czyli Moulin Rouge!

Gwiazdami tego wyjątkowego wieczoru będą: Lillet L’amour -performerka, miss piękności, balerina i showgirl. Po wielu latach treningut ańca klasycznego, odnalazła wolność w tworzeniu sztuki uwodzenia. Jej pokazy łączą technikę, grację i elegancję. Lillet L’amour zdobyła koronę królowej na European Queen of Burlesque w Zurychu oraz utytułowaną Miss Warszawy 2022. Nowe numery, nowe aranżacje, piękne kostiumy, barwny wokal Kate Rex, która poprowadzi wydarzenie wspólnie z z saksofonistą - Jakubem Luboińskim oraz wokalno-taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna na band w wykonaniu Sebastiana Łobosa, z kontrabasem, perkusją, saksofonem, pianinem i dodającymi dramatyzmu skrzypcami!

Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie.

 

Obsada:

Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska

Burleska: Lillet L’amour

Prowadzenie i wokal: Kate Rex i Kuba Luboiński

Piano - Sebastian Łobos

Wokal - Kate Rex

Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko/ Miss Erida

Taniec - Karolina Świetlaga

Kontrabas - Ion Virlan

Perkusja - Kuba Lechki

Saksofon -Jakub Luboiński

 

Wydarzenie z przerwą.

 

Po show burleskowym spragnionych zabawy widzów zapraszamy na "Muzyczny koktajl w paryskim stylu" z artystami Show Burlesque Dance&Live Band. Nasi artyści porwą gości do tańca, a niewątpliwie miłym dopełnieniem wieczoru będzie open bar oraz bufet w stylu fingerfood z ciepłym daniem. Zapraszamy na prawdziwą ucztę dla zmysłów, podróż w czasie i wspaniałą karnawałową zabawę, która potrwa do 1:00.

 

OPCJE ZAKUPU BILETÓW NA WYDARZENIE KARNAWAŁOWE

 

Bilet - fotel | Show  na tradycyjnej widowni – 150 zł/os – wybieramy na planie widowni KLIKNIJ

Bilet przy stoliku | Show - 200 zł/os (w tym wybrany drink) – kupujemy w osobnym wydarzeniu, wybieramy nr stolika i ilość biletów przy danym stoliku BILETY NA MIEJSCA PRZY STOLIKU ZNAJDZIESZ TU

Ważne informacje:

Usytuowanie stolików na planie widowni jest orientacyjne

Ilość miejsc na „Muzyczny koktajl w paryskim stylu” jest ograniczona

Show przeznaczone jest dla widzów dorosłych, będzie trwało ok. 2 godzin z przerwą.

Artyści:

Show Burlesque Dance Live Band
Data:
10/2/2024
Czas trwania: około
120
min
Cena biletu:
150
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.