3/12/23

godz.

11:00

13:00

15:00

Co to za święty rozdaje prezenty? - spektakl Teatru La Lola

3/12/23

godz.

11:00

Co to za święty rozdaje prezenty? - spektakl Teatru La Lola

kup bilety

To cudowna opowieść o Mikołaju z różnych zakątków kuli ziemskiej, okraszona wspaniałymi piosenkami o świątecznych zwyczajach, uczuciach, pragnieniach i marzeniach. W rolach głównych: aniołek i diabełek, którzy mają do wykonania niełatwą misję, zleconą im przez samego Mikołaja!

O rodzinie i rzeczach ważnych. O tym, że w każdym kraju na świecie, niezależnie od kultury czy koloru skóry, dzieci z utęsknieniem czekają na prezenty i Świętego Mikołaja, który nie zawsze wygląda jak poczciwy dziadek z siwą brodą. Twórcy Teatru La Lola zapraszają na przedstawienie pełne humoru i zabawnych sytuacji, barwne, interaktywne, ciekawe i magiczne.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 3.

Scenariusz: Jarek Gmitrzuk

Występują: Jolanta Mrotek i Jarek Gmitrzuk

Artyści:

Teatr La Lola
Data:
3/12/2023
Czas trwania: około
50
min
Cena biletu:
35
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
8/12/2023

OSIECKA NA JAZZOWO

Współpracujący z Wolną Grupą Bukowiną Krzysztof Żesławski jest od wielu lat propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu. Razem z Olkiem Miśkiewiczem i niezwykle charyzmatyczną wokalistką Natalią Lubrano zagrają w Nie Teatrze koncert „Osiecka na jazzowo”.

8/12/2023

Spotkanie autorskie z Michałem Androsiukiem wokół powieści "Pełnia"

„Pełnia” zaczyna się historią miłości w Mińsku, po czym staje się wędrówką w głąb rodzinnego rodowodu, dogłębną analizą kodu genetycznego, próbą usłyszenia i zrozumienia przesłania minionych pokoleń, zapisanego na kręgach ściętych drzew." 8 grudnia zapraszamy na spotkanie z Michałem Androsiukiem, autorem powieści "Pełnia", wydanej w tłumaczeniu na język polski przez Fundację Sąsiedzi.

9/12/2023

KOLACJA NA CZTERY RĘCE - spektakl

„Kolacja na cztery ręce” to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku: Jana Sebastiana Bacha (Piotr Dąbrowski) i Fryderyka Haendla (Mirosław Zbrojewicz) w formie słodko-gorzko-kwaśnej komedii. Na scenie ucztują mistrzowie, ale to wydarzenie jest także wytrawną teatralną ucztą dla widza.