3/12/23

godz.

11:00

13:00

15:00

Co to za święty rozdaje prezenty? - spektakl Teatru La Lola

3/12/23

godz.

11:00

Co to za święty rozdaje prezenty? - spektakl Teatru La Lola

kup bilety

To cudowna opowieść o Mikołaju z różnych zakątków kuli ziemskiej, okraszona wspaniałymi piosenkami o świątecznych zwyczajach, uczuciach, pragnieniach i marzeniach. W rolach głównych: aniołek i diabełek, którzy mają do wykonania niełatwą misję, zleconą im przez samego Mikołaja!

O rodzinie i rzeczach ważnych. O tym, że w każdym kraju na świecie, niezależnie od kultury czy koloru skóry, dzieci z utęsknieniem czekają na prezenty i Świętego Mikołaja, który nie zawsze wygląda jak poczciwy dziadek z siwą brodą. Twórcy Teatru La Lola zapraszają na przedstawienie pełne humoru i zabawnych sytuacji, barwne, interaktywne, ciekawe i magiczne.

Spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 3.

Scenariusz: Jarek Gmitrzuk

Występują: Jolanta Mrotek i Jarek Gmitrzuk

Artyści:

Teatr La Lola
Data:
3/12/2023
Czas trwania: około
50
min
Cena biletu:
35
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.