15/1/23

godz.

18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

15/1/23

godz.

18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

kup bilety

Dwie niekwestionowane divy: gwiazda musicalu Edyta Krzemień i bezsprzecznie królowa dubbingu Katarzyna Łaska, zapraszają na pierwsze taki koncert w Nie Teatrze. Połączą siły, a dla nas będzie to także ostatnie przed przerwą spotkanie z Edytą Krzemień, która jest u nas stałym gościem.

Wspaniałe wokalistki, niezwykle doświadczone artystki, profesjonalistki, kobiety obdarzone wspaniałymi głosami. Edyta Krzemień, choć najczęściej kojarzoną z rolą Christine w musicalu "Upiór w operze" to wokalistka wszechstronna i w nieustającym procesie rozwoju. Kolekcjonuje swoje sceniczne wcielenia, a jej głos razem z nią dojrzewa do kolejnych wyzwań. Katarzyna Łaska swoją karierę rozpoczęła już jako kilkulatka. Lista jej ról dubbingowych jest i m p o n u j ą c a! Ale to ona zaśpiewała po polsku „Mam tę moc” i nikt tego nie zmieni. Obie także edukują kolejne pokolenia młodych artystów dzieląc się tym, co mają najcenniejszego.

W koncercie usłyszymy piosenki m. in z takich musicali jak: Wicked, Miss Saigon, Les Miserables, Frozen, Jekyll and Hyde, Phantom of the Opera, Cats, Dear Evan Hansen.

Przy fortepianie zasiądzie Jacek Szwaj!

Artyści:

Edyta Krzemień
Katarzyna Łaska
Data:
15/1/2023
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
9/12/2022

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

10/12/2022

SOKRATES - Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Współczesny Sokrates pojawia się nagle w pracowni rzeźbiarki, która…właśnie pracuje nad jego rzeźbą. Tak jak jego pierwowzór, dzisiejszy młody Sokrates rozmawia tylko za pomocą pytań, wpędzając rozmówczynię w liczne pułapki. Jak zwykle u Joanny Szczepkowskiej dużo humoru przeplata się z głęboką refleksją i wzruszeniem

11/12/2022

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ na bis!

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że październikowe wydarzenie tak szybko się wyprzedało. Nasz gość dał się namówić na dodatkową wizytę w Nie Teatrze! STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.