15/1/23

godz.

18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

15/1/23

godz.

18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

kup bilety

Dwie niekwestionowane divy: gwiazda musicalu Edyta Krzemień i bezsprzecznie królowa dubbingu Katarzyna Łaska, zapraszają na pierwsze taki koncert w Nie Teatrze. Połączą siły, a dla nas będzie to także ostatnie przed przerwą spotkanie z Edytą Krzemień, która jest u nas stałym gościem.

Wspaniałe wokalistki, niezwykle doświadczone artystki, profesjonalistki, kobiety obdarzone wspaniałymi głosami. Edyta Krzemień, choć najczęściej kojarzoną z rolą Christine w musicalu "Upiór w operze" to wokalistka wszechstronna i w nieustającym procesie rozwoju. Kolekcjonuje swoje sceniczne wcielenia, a jej głos razem z nią dojrzewa do kolejnych wyzwań. Katarzyna Łaska swoją karierę rozpoczęła już jako kilkulatka. Lista jej ról dubbingowych jest i m p o n u j ą c a! Ale to ona zaśpiewała po polsku „Mam tę moc” i nikt tego nie zmieni. Obie także edukują kolejne pokolenia młodych artystów dzieląc się tym, co mają najcenniejszego.

W koncercie usłyszymy piosenki m. in z takich musicali jak: Wicked, Miss Saigon, Les Miserables, Frozen, Jekyll and Hyde, Phantom of the Opera, Cats, Dear Evan Hansen.

Przy fortepianie zasiądzie Jacek Szwaj!

Artyści:

Edyta Krzemień
Katarzyna Łaska
Data:
15/1/2023
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/4/2024

HANNA BANASZAK - Stoję na Tobie ziemio

18 kwietnia zapraszamy na kameralne spotkanie - rozmowę z Hanną Banaszak, ilustrowane piosenkami. Artystka, która rozpoczęła swoją artystyczną drogę pod koniec lat 70-tych nie ustaje w poszukiwaniu wiarygodnych i różnorodnych form artystycznych. Dbałość względem słowa czynią ją niezrównaną i konsekwentną interpretatorką polskiej poezji. Spełnia się śpiewając zarówno do muzyki Mozarta, Vivaldiego czy Gershwina, jak i Satanowskiego, Metheny’ego czy Preisnera. Rozległe horyzonty i pasje Hanny Banaszak odkryjemy podczas wspólnego spotkania w Nie Teatrze.

19/4/2024

EWELINA FLINTA - koncert

Ewelina Flinta - artystka o charyzmatycznym głosie, której płyta „Przeznaczenie" w niecałe pół roku pokryła się złotem - wraca na scenę muzyczną. Słowa i kompozycje tym razem dedykowane są przede wszystkim kobietom. Ewelina Flinta z materiałem z nowej płyty zachwyci nas 19 kwietnia.

20/4/2024

SEKS DLA OPORNYCH - spektakl | Teatr TeTaTeT

„Seks dla opornych” to nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez.