15/1/23

godz.

18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

15/1/23

godz.

18:00

DIVA'S Musical Songs - Edyta Krzemień & Katarzyna Łaska

kup bilety

Dwie niekwestionowane divy: gwiazda musicalu Edyta Krzemień i bezsprzecznie królowa dubbingu Katarzyna Łaska, zapraszają na pierwsze taki koncert w Nie Teatrze. Połączą siły, a dla nas będzie to także ostatnie przed przerwą spotkanie z Edytą Krzemień, która jest u nas stałym gościem.

Wspaniałe wokalistki, niezwykle doświadczone artystki, profesjonalistki, kobiety obdarzone wspaniałymi głosami. Edyta Krzemień, choć najczęściej kojarzoną z rolą Christine w musicalu "Upiór w operze" to wokalistka wszechstronna i w nieustającym procesie rozwoju. Kolekcjonuje swoje sceniczne wcielenia, a jej głos razem z nią dojrzewa do kolejnych wyzwań. Katarzyna Łaska swoją karierę rozpoczęła już jako kilkulatka. Lista jej ról dubbingowych jest i m p o n u j ą c a! Ale to ona zaśpiewała po polsku „Mam tę moc” i nikt tego nie zmieni. Obie także edukują kolejne pokolenia młodych artystów dzieląc się tym, co mają najcenniejszego.

W koncercie usłyszymy piosenki m. in z takich musicali jak: Wicked, Miss Saigon, Les Miserables, Frozen, Jekyll and Hyde, Phantom of the Opera, Cats, Dear Evan Hansen.

Przy fortepianie zasiądzie Jacek Szwaj!

Artyści:

Edyta Krzemień
Katarzyna Łaska
Data:
15/1/2023
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/3/2023

THE BEST OF AGA ZARYAN

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Najlepsze, najbardziej lubiane przez słuchaczy i samą artystkę utwory usłyszymy na scenie Nie Teatru 24 marca.

25/3/2023

ZALIA - koncert promujący płytę "kocham i tęsknię"

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu „Letnie granie”, teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

26/3/2023

Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu - JAN JURKOWSKI i JOANNA SZCZEPKOWSKA

Joanna Szczepkowska z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru pokaże widzom Nie Teatru, jaki teatr jej się naprawdę podoba. „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu” to zderzenie dwóch światów: dojrzałej kobiety, która świadomie zdecydowała się na samotność i młodego, goniącego za sukcesem muzyka. Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski w sztuce pełnej niebanalnego humoru.