8/10/21

godz.

17:30

20:00

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

8/10/21

godz.

17:30

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

kup bilety

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Płyta pod tym samym tytułem ukazała się w marcu 2021. Jest to pierwszy wspólny projekt taty i córki, szczególnie cenny, gdyż Henryk Miśkiewicz obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia, a  płyta jest niejako prezentem córki dla taty. Zawiera utwory premierowe skomponowane przez naszych gości oraz Michała Miśkiewicza. Autorami tekstów, które usłyszymy podczas koncertu są mistrzowie słowa tacy jak Bogdan Loebl, Ewa Lipska, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski czy Grzegorz Turnau. Duetowi towarzyszyć także trio jazzowe (piano, bas, perkusja) w składzie:

Michał Tokaj - fortepian

Sławomir Kurkiewicz - kontrabas

Michał Miśkiewicz - perkusja

„Nasza Miłość” jest pomysłem Doroty, ale radość z powstawania tej płyty była wspólna. Byłoby dobrze, gdyby to szczęście było nie tylko naszym, ale żeby choć w najmniejszym stopniu przeniosło się ono na innych…„- Henryk Miśkiewicz

Zapraszamy na święto muzyki, prawdziwie rodzinny koncert i uroczyste otwarcie nowej przestrzeni artystycznej w sercu Białegostoku!

Artyści:

Dorota Miśkiewicz
Henryk Miśkiewicz
Data:
8/10/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu
130
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.

Portret Kaśki Sochackiej. Śpiewa. Przed nią mikrofon przesłaniający fragment twarzy.
15/10/2021

Kaśka Sochacka

Kaśka to trochę dziewczyna z sąsiedztwa. Nie boi się życia, podejmuje wyzwania, a życie staje się kanwą opowieści, które wyśpiewuje w piosenkach.