8/10/21

godz.

17:30

20:00

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

8/10/21

godz.

17:30

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

kup bilety

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Płyta pod tym samym tytułem ukazała się w marcu 2021. Jest to pierwszy wspólny projekt taty i córki, szczególnie cenny, gdyż Henryk Miśkiewicz obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia, a  płyta jest niejako prezentem córki dla taty. Zawiera utwory premierowe skomponowane przez naszych gości oraz Michała Miśkiewicza. Autorami tekstów, które usłyszymy podczas koncertu są mistrzowie słowa tacy jak Bogdan Loebl, Ewa Lipska, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski czy Grzegorz Turnau. Duetowi towarzyszyć także trio jazzowe (piano, bas, perkusja) w składzie:

Michał Tokaj - fortepian

Sławomir Kurkiewicz - kontrabas

Michał Miśkiewicz - perkusja

„Nasza Miłość” jest pomysłem Doroty, ale radość z powstawania tej płyty była wspólna. Byłoby dobrze, gdyby to szczęście było nie tylko naszym, ale żeby choć w najmniejszym stopniu przeniosło się ono na innych…„- Henryk Miśkiewicz

Zapraszamy na święto muzyki, prawdziwie rodzinny koncert i uroczyste otwarcie nowej przestrzeni artystycznej w sercu Białegostoku!

Artyści:

Dorota Miśkiewicz
Henryk Miśkiewicz
Data:
8/10/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
130
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.