8/10/21

godz.

17:30

20:00

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

8/10/21

godz.

17:30

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

kup bilety

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Płyta pod tym samym tytułem ukazała się w marcu 2021. Jest to pierwszy wspólny projekt taty i córki, szczególnie cenny, gdyż Henryk Miśkiewicz obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia, a  płyta jest niejako prezentem córki dla taty. Zawiera utwory premierowe skomponowane przez naszych gości oraz Michała Miśkiewicza. Autorami tekstów, które usłyszymy podczas koncertu są mistrzowie słowa tacy jak Bogdan Loebl, Ewa Lipska, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski czy Grzegorz Turnau. Duetowi towarzyszyć także trio jazzowe (piano, bas, perkusja) w składzie:

Michał Tokaj - fortepian

Sławomir Kurkiewicz - kontrabas

Michał Miśkiewicz - perkusja

„Nasza Miłość” jest pomysłem Doroty, ale radość z powstawania tej płyty była wspólna. Byłoby dobrze, gdyby to szczęście było nie tylko naszym, ale żeby choć w najmniejszym stopniu przeniosło się ono na innych…„- Henryk Miśkiewicz

Zapraszamy na święto muzyki, prawdziwie rodzinny koncert i uroczyste otwarcie nowej przestrzeni artystycznej w sercu Białegostoku!

Artyści:

Dorota Miśkiewicz
Henryk Miśkiewicz
Data:
8/10/2021
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
130
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.