12/12/21

godz.

13:00

15:00

17:00

Elfy trzy

12/12/21

godz.

13:00

Elfy trzy

kup bilety

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun Północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaje się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata…Czy i tym razem?

"Elfy Trzy" to oparty na autorskim scenariuszu spektakl o świątecznej tematyce, przygotowany przez Teatr Kultureska. Przeniesie widzów na rozśpiewany i roztańczony Biegun Północny. Spektakl przesycony jest świąteczną muzyką, bajeczną scenografią, barwnymi kostiumami i wyjątkowymi efektami scenicznymi. Historia trzech elfów pełna jest żartów, komicznych scen, pięknych piosenek, ale i... zwrotów akcji. To oczywiście bajka z morałem, która pokazuje, dlaczego nie warto być niegrzecznym. Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy, które mogą doprowadzić widzów do łez… ze śmiechu! Spektakl ma charakter rodzinny – dobrze bawią się na nim zarówno dzieci, jak i dorośli. Najmłodsi uczestnicy biorą w spektaklu aktywny udział stając się uczestnikami rozgrywanej akcji. Taka akcja przed świętami nie może odbyć się bez Was! :)

Produkcja: Teatr Kultureska

Rekomendowany wiek dzieci: 3 -11 lat, ale na spektaklu świetnie się będzie bawić cała rodzina.

Artyści:

No items found.
Data:
12/12/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
40
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Odtwórczynie ról Bette Davis i Joan Crawford siedzą na typowych krzesłach z amerykańskich planów filmowych. Elegacko ubrane siedzą plecami do siebie i patrzą w obiektyw.
11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?