28/11/21

godz.

19:00

Ewa Błachnio i Michał Pałubski

28/11/21

godz.

19:00

Ewa Błachnio i Michał Pałubski

kup bilety

Piorunująca mieszanka osobowości i poczucia humoru. Stand up z udziałem dwójki doświadczonych i twórczo wyzwolonych artystów komediowych.

Spotkali się już w Comedy Central Ratuje Świat, ale tak naprawdę gościli wspólnie na wielu scenach, bo pierwsze kochają scenę, po drugie uwielbiają bawić, po trzecie chyba lubią twórczą energię, która wyzwala się podczas wspólnych występów. Ewa Błachnio i Michał Pałubski na jeden listopadowy wieczór opanują także scenę Nie Teatru. Pozbędziemy się chwilowo jesiennej melancholii, choć nie refleksji, bo tematy, które poruszają komicy są wielce aktualne.

Artyści:

Ewa Błachnio
Michał Pałubski
Data:
28/11/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
80
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Odtwórczynie ról Bette Davis i Joan Crawford siedzą na typowych krzesłach z amerykańskich planów filmowych. Elegacko ubrane siedzą plecami do siebie i patrzą w obiektyw.
11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?