9/6/23

godz.

20:00

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

9/6/23

godz.

20:00

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

kup bilety

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.

Damian Aleksander należy do czołówki polskich artystów musicalowych, a rozpoznawalność przyniosły mu role w topowych produkcjach Teatru Muzycznego ROMA, jak „Upiór w operze” czy „Les Miserables”, ale także udział w 2. edycji telewizyjnego show „Idol”. Od tamtego czasu dba o to, by wciąż być na ścieżce zawodowego rozwoju, poszerzać wachlarza ról, ale także realizować autorskie pomysły koncertowe, jak cykl „Musical Melodies”, w którym śpiewa razem z Edytą Krzemień, a akompaniuje im Jacek Szwaj. Nowy pomysł Damiana to cykl koncertów „Gdy musical spotyka….”, który będziemy sukcesywnie odsłaniać na scenie Nie Teatru. Musical spotka się m. in z jazzem czy kabaretem, ale jako pierwsze będzie to spotkanie dwóch osobowości musicalowych. Gościem Damiana Aleksandra będzie Paulina Grochowska. Łączy ich na pewno fakt, że są absolwentami Państwowego Studium Wokalno - Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni i występują na deskach teatrów muzycznych w całym kraju. Paulina dla wielu fanów musicalu na pewno kojarzy się także z niezwykle popularnym studiem Accantus. Przekonajmy się, co się wydarzy, gdy musical spotka…musical.

Przy fortepianie zasiądzie oczywiście Jacek Szwaj!

Paulina Grochowska

Jest absolwentką Państwowego Studium Wokalno - Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Występuje na deskach teatrów muzycznych w całej Polsce jako aktorka musicalowa, dubbingowa oraz trener wokalny. Występowała na festiwalach teatralnych w Gruzji, Holandii oraz Litwie. Koncertowała we Włoszech, Niemczech i Izraelu. Laureatka I miejsca na 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Wystąpiła w 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Została półfinalistką międzynarodowego konkursu piosenki International Songwriting Competition 2020.Jest uczestniczką programu „Bitwa tenorów na róże”. Występowała jako wokalistka orkiestry programu „Taniec z Gwiazdami”. Jest także wokalistką studia Accantus, z którym wystąpiła w trasach koncertowych „Accantus Live”. Obecnie pracuje nad własnym materiałem muzycznym.

Paulina Grochowska
Damian Aleksander
Jacek Szwaj

Artyści:

Paulina Grochowska
Damian Aleksander
Jacek Szwaj
Data:
9/6/2023
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/9/2023

Audiencja III czyli Raj Eskimosów - spektakl | Marcel Wiercichowski i Katarzyna Michalska

"Piszę sztuki dla marzycieli(...)" - mawiał autor "Raju Eskimosów", jeden z najbardziej odkrywczych współczesnych dramaturgów polskich. „ Audiencja III czyli Raj Eskimosów” powstała w 1964 roku, ale w dowcipny sposób zderza ludzi i sytuację, co czyni ją ponadczasową. Na scenie zobaczymy Marcela Wiercichowskiego, który uwiódł nas swoją rolą w spektaklu „El Credito” oraz Katarzynę Michalską, która spotka się z nami po raz pierwszy. Oboje po mistrzowsku opanowali technikę improwizacji, która obecna będzie w grze aktorskiej i muzycznej tej dwójki aktorów.

24/9/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

29/9/2023

MARTYNA JAKUBOWICZ - koncert "Dobrze"

Z okazji 40-lecia wydania debiutanckiej płyty „Maquillage” Martyna Jakubowicz wyrusza w trasę „Dobrze”. Jak to dobrze, że odwiedzi nas w Nie Teatrze! Intymna atmosfera i subiektywny wybór utworów wydanych dotychczas na 15 płytach sprawią, że w towarzystwie artystki i zaproszonych przez nią muzyków poczujemy się wyjątkowo.