27/11/21

godz.

17:30

20:00

Scenariusz dla trzech aktorów

27/11/21

godz.

17:30

Scenariusz dla trzech aktorów

kup bilety

Są dzieła sceniczne, które się nie starzeją, a treścią wypełnia je sceniczne doświadczenie znakomitych aktorów i jednocześnie improwizatorów. Mistrzowskie trio: Jan Peszek, Mikołaj Grabowski i Andrzej Grabowski zahipnotyzują białostocką publiczność. Zapraszamy na spektakl jubileuszowy z okazji XXXV-lecia obecności na polskich scenach.

Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł wręcz teatralną legendą. W ciągu lat zdobył grono wiernej publiczności, która wspomina go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się swoim szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością. Zderzenie równorzędnych osobowości aktorskich, niezrównanych w swoich popisach oraz zabawie formą i żartem, to gwarancja doskonałej rozrywki, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.

Tekst Bogusława Schaeffera powstał z myślą o wybitnych artystach polskich scen, którzy mierzą się z nim i ze sobą już ponad 30 lat. Zapraszamy na to przeżycie do Nie Teatru.

Artyści:

Andrzej Grabowski
Jan Peszek
Mikołaj Grabowski
Data:
27/11/2021
Czas trwania: około
90
min
Cena biletu
150
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Odtwórczynie ról Bette Davis i Joan Crawford siedzą na typowych krzesłach z amerykańskich planów filmowych. Elegacko ubrane siedzą plecami do siebie i patrzą w obiektyw.
11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?