26/11/21

godz.

20:00

Piaf-Greco-Aznavour śpiewa Yaga Kowalik

26/11/21

godz.

20:00

Piaf-Greco-Aznavour śpiewa Yaga Kowalik

kup bilety

Piosenka francuska ma w sobie ponadczasowy urok i temperament, który ucieleśniają jego wykonawcy. Yaga Kowalik to wybitna polska interpretatorka francuskich klasyków. Kobieta z niezwykłą pasją i miłością do kultury francuskiej.

Yaga Kowalik w repertuarze „PIAF – GRECO- AZNAVOUR" to koncert, na który składa się kanon utworów mistrzów znad Sekwany. "Chanson à texte" oznacza piosenkę, w której słowa odgrywają największą rolę, a piosenki, które usłyszmy opowiadają o paryskiej bohemie, życiu w biedzie lecz bez trosk, buncie przeciw codzienności i obyczajowości czy wreszcie o miłości.

Yaga Kowalik przeniesie nas w świat malowniczego wzgórza Montmartru - urokliwych, krętych uliczek artystycznej dzielnicy Paryża. Przypomni piosenki, które kiedyś podbiły cały świat, francuskie przeboje wszechczasów. Poczujemy się jak pod dachami Paryża, mimo, że to nasz skromny dach historycznej części Astorii.

Artystce akompaniować będzie Walentyn Dubrowskij.

Artyści:

Yaga Kowalik
Data:
26/11/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
70
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
5/12/2021

Wojtek Fiedorczuk

"Jak upozorować własne życie" - radzi Wojtek Fiedorczuk i zaprasza do wspólnej zabawy! Jego stand-up już 5 grudnia w Nie Teatrze.

Na czarnym tle postaci artystów, od lewej Weronika Bochat, Maciej Nerkowski i pianistka Karina Komendera.
10/12/2021

December songs

Ta muzyczna podróż rozpoczyna się w nowojorskim Central Parku, stamtąd już tylko krok do serca Białegostoku, gdzie na jednej scenie spotkają się Weronika Bochat, czyli „polska Vaiana” oraz Martin Fitch, wokalista, aktor, prezenter, Raoul z pierwszej inscenizacji "Upiora w operze" w TM Roma, który po latach spędzonych w Londynie wraca do Polski, a Białystok jest jednym z jego pierwszych artystycznych przystanków.

Odtwórczynie ról Bette Davis i Joan Crawford siedzą na typowych krzesłach z amerykańskich planów filmowych. Elegacko ubrane siedzą plecami do siebie i patrzą w obiektyw.
11/12/2021

Bette & Joan

„Bette & Joan” to historia dwóch gwiazd wielkiego formatu. Kobiet, których blask nieuchronnie przemija i które doskonale zdają sobie sprawę ze zmienności show-biznesu. Zwycięży profesjonalizm czy wielkie emocje, którymi usłana była ich znajomość?