6/11/21

godz.

20:00

Hanna Śleszyńska

6/11/21

godz.

20:00

Hanna Śleszyńska

kup bilety

Hanna Śleszyńska w fantastycznej roli Judy Garland. Wstrząsająca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

Wspaniała aktorka i jedna z niekwestionowanych polskich dam kabaretu. Ani scena teatralna, ani studio telewizyjne nie mają przed nią tajemnic. Hanna Śleszyńska w swoim znakomitym spektaklu "Judy" odkryje nam za to tajemnice innej, słynnej gwiazdy. Amerykańską aktorkę, Judy Garland, spotkamy w garderobie przed jej ostatnim występem w Kopenhadze. Posłuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, uzależnieniach, wzlotach i upadkach. Judy nie omieszka wspomnieć także o trudnym poruszaniu się po świecie produkcji filmowej, gdzie pieniądz w sposób bezwzględny musi robić pieniądz. Czy wiele się od tamtych czasów zmieniło? Hanna Śleszyńska w popisowej, fantastycznej roli, która eksponuje jej umiejętności komediowe i dramatyczne zarazem. Wzruszająca do łez. Po prostu wspaniała.

"Judy"

  • Reżyseria: Sławomir Chwastowski
  • Scenografia: Witold Stefaniak
  • Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol


Artyści:

Hanna Śleszyńska
Hubert Podgórski/Piotr Tołoczko
Data:
6/11/2021
Czas trwania: około
100
min
Cena biletu
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Dorota Miśkiewicz - wokalistka jazzowa i Henryk Miśkiewicz - saksofonista jazzowy. Światło reflektora pada na nich z góry. Henryk trzyma saksofon.
8/10/2021

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.