6/11/21

godz.

20:00

Hanna Śleszyńska

6/11/21

godz.

20:00

Hanna Śleszyńska

kup bilety

Hanna Śleszyńska w fantastycznej roli Judy Garland. Wstrząsająca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

Wspaniała aktorka i jedna z niekwestionowanych polskich dam kabaretu. Ani scena teatralna, ani studio telewizyjne nie mają przed nią tajemnic. Hanna Śleszyńska w swoim znakomitym spektaklu "Judy" odkryje nam za to tajemnice innej, słynnej gwiazdy. Amerykańską aktorkę, Judy Garland, spotkamy w garderobie przed jej ostatnim występem w Kopenhadze. Posłuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, uzależnieniach, wzlotach i upadkach. Judy nie omieszka wspomnieć także o trudnym poruszaniu się po świecie produkcji filmowej, gdzie pieniądz w sposób bezwzględny musi robić pieniądz. Czy wiele się od tamtych czasów zmieniło? Hanna Śleszyńska w popisowej, fantastycznej roli, która eksponuje jej umiejętności komediowe i dramatyczne zarazem. Wzruszająca do łez. Po prostu wspaniała.

"Judy"

  • Reżyseria: Sławomir Chwastowski
  • Scenografia: Witold Stefaniak
  • Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol


Artyści:

Hanna Śleszyńska
Hubert Podgórski
Data:
6/11/2021
Czas trwania: około
100
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.