6/11/21

godz.

20:00

Hanna Śleszyńska

6/11/21

godz.

20:00

Hanna Śleszyńska

kup bilety

Hanna Śleszyńska w fantastycznej roli Judy Garland. Wstrząsająca, zabawna i wzruszająca historia z aktorstwem na najwyższym poziomie.

Wspaniała aktorka i jedna z niekwestionowanych polskich dam kabaretu. Ani scena teatralna, ani studio telewizyjne nie mają przed nią tajemnic. Hanna Śleszyńska w swoim znakomitym spektaklu "Judy" odkryje nam za to tajemnice innej, słynnej gwiazdy. Amerykańską aktorkę, Judy Garland, spotkamy w garderobie przed jej ostatnim występem w Kopenhadze. Posłuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, uzależnieniach, wzlotach i upadkach. Judy nie omieszka wspomnieć także o trudnym poruszaniu się po świecie produkcji filmowej, gdzie pieniądz w sposób bezwzględny musi robić pieniądz. Czy wiele się od tamtych czasów zmieniło? Hanna Śleszyńska w popisowej, fantastycznej roli, która eksponuje jej umiejętności komediowe i dramatyczne zarazem. Wzruszająca do łez. Po prostu wspaniała.

"Judy"

  • Reżyseria: Sławomir Chwastowski
  • Scenografia: Witold Stefaniak
  • Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol


Artyści:

Hanna Śleszyńska
Hubert Podgórski
Data:
6/11/2021
Czas trwania: około
100
min
Cena biletu:
100
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
24/2/2024

THE TRICK Rotowski&Słomka - spektakl z elementami iluzji

Na ile trik powstaje w dłoniach iluzjonisty, a na ile w głowach widzów? Jak umiejętnie oszukiwać zmysły? Jak kontrolować uwagę i usypiać czujność? Czy łatwiej jest zwodzić oko czy mózg? Odpowiedzią na te pytania jest ,,The Trick”. Połączenie teatru, pokazu iluzji, stand-upu, a nawet kabaretu, które przygotowali Wojciech Rotowski i Roman Słomka. Spektakl demaskuje sztuczki i otwiera oczy na manipulacyjne pułapki jakie czekają na nas każdego dnia.

25/2/2024

Musical PINOKIO | Białostocka Akademia Musicalowa - spektakl familijny

Nie Teatr zaprasza na niezwykłą produkcję Białostockiej Akademii Musicalowej. "Pinokio" to piękna, pouczająca historia, którą dzieciom opowiedzą....dzieci, czyli najmłodsi słuchacze Akademii. Zapraszamy na rodzinne spotkanie w Nie Teatrze.

25/2/2024

MAGDA UMER - Bezsenna noc

Magda Umer to mistrzyni interpretacji piosenki literackiej. Perfekcyjne łączenie muzyki ze słowem sprawiło, że w latach 70-tych ubiegłego stulecia śpiewane przez nią piosenki stały się przebojami, a Agnieszka Osiecka mawiała, że jej wykonania wprawiają publikę niemal w hipnozę. Magda Umer, jak sama mówi „opowiada piosenki”. Tym razem usłyszymy te, które znalazły się przede wszystkim na płycie „Bezsenna noc”. Artystce 25 lutego towarzyszyć będzie Bohdan Hołownia.