14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

kup bilety

Wszyscy miłośnicy teatru mają w pamięci genialną realizację "Igraszek z diabłem" w Teatrze Telewizji w reżyserii Olgi Lipińskiej w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem młodzież z grupy „Pro Arte” stawiając swoje pierwsze kroki na scenie przeniesie widzów w świat całkowicie niepoważnej bajki i zmierzy się z tekstem Jana Drdy.

Diabły budzące śmiech, zbój, którego nikt się nie boi, pustelnik oszust, niestabilna psychicznie Królewna i miłość, która zrodziła się w… piekle. Opowieść pełna ciepłego humoru, przymrużenia oka i łamania stereotypów. Do tego młodzieńcza pasja początkujących adeptów sceny. Takie połączenie daje gwarancję 45 minut fantastycznej rozrywki dla całej rodziny.

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
14/6/2022
Czas trwania: około
45
min
Cena biletu:
25
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/9/2022

Czarne i Białe - spektakl charytatywny | Teatr pod Orzełkiem

To wyjątkowe przedstawienie, na które nie ma biletów. Teatr pod Orzełkiem ofiarował swoją pomoc w zbiórce na pilną operację dla małej, dwuletniej białostoczanki, Marysi Lisiewicz. Podczas wydarzenia zbieramy do puszki, a dochód zostanie w całości przekazany na pomoc Marysi. Zbiórka trwa na wydarzeniach w Nie Teatrze już od 23 września, a spektakl "Czarne i Białe" zagramy 29 września. Bądźcie z nami.

30/9/2022

THE GOOD LIFE - premiera muzyczna

Wraz z Tomaszem Steciukiem – gwiazdą musicalu i dubbingu - zapraszamy na premierę muzyczną w Nie Teatrze. Artysta wykona po polsku największe przeboje amerykańskiego swingu. Towarzyszyć mu będzie trio muzyczne, a w repertuarze znajdą się hity Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Tony’ego Bennetta czy Cole’a Portera.

1/10/2022

Trzech Tenorów

Ten koncert to spotkanie z klasyką, jakiego jeszcze w Nie Teatrze nie było. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, głosy które rozbrzmiewają na światowych scenach.