14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

kup bilety

Wszyscy miłośnicy teatru mają w pamięci genialną realizację "Igraszek z diabłem" w Teatrze Telewizji w reżyserii Olgi Lipińskiej w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem młodzież z grupy „Pro Arte” stawiając swoje pierwsze kroki na scenie przeniesie widzów w świat całkowicie niepoważnej bajki i zmierzy się z tekstem Jana Drdy.

Diabły budzące śmiech, zbój, którego nikt się nie boi, pustelnik oszust, niestabilna psychicznie Królewna i miłość, która zrodziła się w… piekle. Opowieść pełna ciepłego humoru, przymrużenia oka i łamania stereotypów. Do tego młodzieńcza pasja początkujących adeptów sceny. Takie połączenie daje gwarancję 45 minut fantastycznej rozrywki dla całej rodziny.

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
14/6/2022
Czas trwania: około
45
min
Cena biletu:
25
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
8/12/2023

OSIECKA NA JAZZOWO

Współpracujący z Wolną Grupą Bukowiną Krzysztof Żesławski jest od wielu lat propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu. Razem z Olkiem Miśkiewiczem i niezwykle charyzmatyczną wokalistką Natalią Lubrano zagrają w Nie Teatrze koncert „Osiecka na jazzowo”.

8/12/2023

Spotkanie autorskie z Michałem Androsiukiem wokół powieści "Pełnia"

„Pełnia” zaczyna się historią miłości w Mińsku, po czym staje się wędrówką w głąb rodzinnego rodowodu, dogłębną analizą kodu genetycznego, próbą usłyszenia i zrozumienia przesłania minionych pokoleń, zapisanego na kręgach ściętych drzew." 8 grudnia zapraszamy na spotkanie z Michałem Androsiukiem, autorem powieści "Pełnia", wydanej w tłumaczeniu na język polski przez Fundację Sąsiedzi.

9/12/2023

KOLACJA NA CZTERY RĘCE - spektakl

„Kolacja na cztery ręce” to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku: Jana Sebastiana Bacha (Piotr Dąbrowski) i Fryderyka Haendla (Mirosław Zbrojewicz) w formie słodko-gorzko-kwaśnej komedii. Na scenie ucztują mistrzowie, ale to wydarzenie jest także wytrawną teatralną ucztą dla widza.