14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

kup bilety

Wszyscy miłośnicy teatru mają w pamięci genialną realizację "Igraszek z diabłem" w Teatrze Telewizji w reżyserii Olgi Lipińskiej w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem młodzież z grupy „Pro Arte” stawiając swoje pierwsze kroki na scenie przeniesie widzów w świat całkowicie niepoważnej bajki i zmierzy się z tekstem Jana Drdy.

Diabły budzące śmiech, zbój, którego nikt się nie boi, pustelnik oszust, niestabilna psychicznie Królewna i miłość, która zrodziła się w… piekle. Opowieść pełna ciepłego humoru, przymrużenia oka i łamania stereotypów. Do tego młodzieńcza pasja początkujących adeptów sceny. Takie połączenie daje gwarancję 45 minut fantastycznej rozrywki dla całej rodziny.

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
14/6/2022
Czas trwania: około
45
min
Cena biletu:
25
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
9/12/2022

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

10/12/2022

SOKRATES - Joanna Szczepkowska i Jan Jurkowski

Współczesny Sokrates pojawia się nagle w pracowni rzeźbiarki, która…właśnie pracuje nad jego rzeźbą. Tak jak jego pierwowzór, dzisiejszy młody Sokrates rozmawia tylko za pomocą pytań, wpędzając rozmówczynię w liczne pułapki. Jak zwykle u Joanny Szczepkowskiej dużo humoru przeplata się z głęboką refleksją i wzruszeniem

11/12/2022

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ na bis!

Krzysztof Daukszewicz to śpiewający satyryk jedyny w swoim rodzaju, dlatego nie dziwi nas, że październikowe wydarzenie tak szybko się wyprzedało. Nasz gość dał się namówić na dodatkową wizytę w Nie Teatrze! STARE and NOWE to najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.