14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

14/6/22

godz.

19:00

Igraszki z diabłem - BernArt: pokazy finałowe

kup bilety

Wszyscy miłośnicy teatru mają w pamięci genialną realizację "Igraszek z diabłem" w Teatrze Telewizji w reżyserii Olgi Lipińskiej w gwiazdorskiej obsadzie. Tym razem młodzież z grupy „Pro Arte” stawiając swoje pierwsze kroki na scenie przeniesie widzów w świat całkowicie niepoważnej bajki i zmierzy się z tekstem Jana Drdy.

Diabły budzące śmiech, zbój, którego nikt się nie boi, pustelnik oszust, niestabilna psychicznie Królewna i miłość, która zrodziła się w… piekle. Opowieść pełna ciepłego humoru, przymrużenia oka i łamania stereotypów. Do tego młodzieńcza pasja początkujących adeptów sceny. Takie połączenie daje gwarancję 45 minut fantastycznej rozrywki dla całej rodziny.

Artyści:

BernArt Bernard Bania
Data:
14/6/2022
Czas trwania: około
45
min
Cena biletu:
25
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.