19/10/23

godz.

19:00

JANEK TRACZYK - koncert w ciemnościach

19/10/23

godz.

19:00

JANEK TRACZYK - koncert w ciemnościach

kup bilety

Bez wątpienia będzie to wieczór pełen pięknych emocji, bo Nie Teatr to miejsce, które sprzyja odkrywaniu nowych doznań. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki Janka Traczyka, jak również materiał z debiutanckiej, solowej płyty "Nadal Jestem", ale eksperymentem dla naszych zmysłów będzie fakt, że koncert nasz gość wykona przy zupełnie zgaszonym świetle...Zapraszamy na niepowtarzalne chwile relaksu i uniesienia, gdy będziemy dosłownie rozpływać się w dźwiękach.

Zapraszamy na wieczór najbardziej poruszających piosenek Janka Traczyka, granych przy kompletnie zgaszonym świetle. To czas, gdy pozostałe zmysły, prócz słuchu, zostają wyłączone. To niespełna godzinna, muzyczna podróż, podczas której słuchacz może totalnie i bez skrępowania odpłynąć w inny świat, by pod koniec koncertu, po zapaleniu świateł oddać się luźniejszym chwilom podczas momentów śmiechu i wspólnego śpiewania.

Janek Traczyk już jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. Śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. W Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni mozna go było ujrzeć w roli Gringoire – jednej z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”. W Teatrze Muzycznym "Roma" gra w "Waitress", "Aidzie" i "Pilotach".

Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Znany jest również z telewizyjnych programów muzycznych takich jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2” i „Must Be The Music”, nie dziwi więc, że jego nagrania mają kilka milionów odsłon na YT.

Artyści:

Janek Traczyk
Data:
19/10/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
80
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.