19/10/23

godz.

19:00

JANEK TRACZYK - koncert w ciemnościach

19/10/23

godz.

19:00

JANEK TRACZYK - koncert w ciemnościach

kup bilety

Bez wątpienia będzie to wieczór pełen pięknych emocji, bo Nie Teatr to miejsce, które sprzyja odkrywaniu nowych doznań. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki Janka Traczyka, jak również materiał z debiutanckiej, solowej płyty "Nadal Jestem", ale eksperymentem dla naszych zmysłów będzie fakt, że koncert nasz gość wykona przy zupełnie zgaszonym świetle...Zapraszamy na niepowtarzalne chwile relaksu i uniesienia, gdy będziemy dosłownie rozpływać się w dźwiękach.

Zapraszamy na wieczór najbardziej poruszających piosenek Janka Traczyka, granych przy kompletnie zgaszonym świetle. To czas, gdy pozostałe zmysły, prócz słuchu, zostają wyłączone. To niespełna godzinna, muzyczna podróż, podczas której słuchacz może totalnie i bez skrępowania odpłynąć w inny świat, by pod koniec koncertu, po zapaleniu świateł oddać się luźniejszym chwilom podczas momentów śmiechu i wspólnego śpiewania.

Janek Traczyk już jako dziecko debiutował w głównej roli w operze dziecięcej „Pan Marimba” w Teatrze Wielkim w Warszawie. Śpiewał w teatrze Studio Buffo, gdzie wcielał się m.in. w rolę Jana, głównego bohatera musicalu „Metro”. W Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni mozna go było ujrzeć w roli Gringoire – jednej z głównych postaci musicalu „Notre Dame de Paris”. W Teatrze Muzycznym "Roma" gra w "Waitress", "Aidzie" i "Pilotach".

Jest laureatem wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Znany jest również z telewizyjnych programów muzycznych takich jak „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2” i „Must Be The Music”, nie dziwi więc, że jego nagrania mają kilka milionów odsłon na YT.

Artyści:

Janek Traczyk
Data:
19/10/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
80
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
23/9/2023

Audiencja III czyli Raj Eskimosów - spektakl | Marcel Wiercichowski i Katarzyna Michalska

"Piszę sztuki dla marzycieli(...)" - mawiał autor "Raju Eskimosów", jeden z najbardziej odkrywczych współczesnych dramaturgów polskich. „ Audiencja III czyli Raj Eskimosów” powstała w 1964 roku, ale w dowcipny sposób zderza ludzi i sytuację, co czyni ją ponadczasową. Na scenie zobaczymy Marcela Wiercichowskiego, który uwiódł nas swoją rolą w spektaklu „El Credito” oraz Katarzynę Michalską, która spotka się z nami po raz pierwszy. Oboje po mistrzowsku opanowali technikę improwizacji, która obecna będzie w grze aktorskiej i muzycznej tej dwójki aktorów.

24/9/2023

KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ

Krzysztof Daukszewicz stale aktualizuje zasób swoich piosenek i dowcipów, a ma ich pewnie setki. Satyryk opisuje i wyśmiewa od dziesięcioleci absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

29/9/2023

MARTYNA JAKUBOWICZ - koncert "Dobrze"

Z okazji 40-lecia wydania debiutanckiej płyty „Maquillage” Martyna Jakubowicz wyrusza w trasę „Dobrze”. Jak to dobrze, że odwiedzi nas w Nie Teatrze! Intymna atmosfera i subiektywny wybór utworów wydanych dotychczas na 15 płytach sprawią, że w towarzystwie artystki i zaproszonych przez nią muzyków poczujemy się wyjątkowo.