21/12/23

godz.

19:00

Janek Traczyk - ŚWIĄTECZNIE...Tour | Białystok

21/12/23

godz.

19:00

Janek Traczyk - ŚWIĄTECZNIE...Tour | Białystok

kup bilety

Janek Traczyk powraca do Nie Teatru w świątecznej aurze. Znamy i cenimy jego artystyczną wrażliwość, dlatego koncert „Świątecznie” będzie dla nas prawdziwym przedświątecznym prezentem. Podczas koncertu usłyszymy kolędy i pastorałki nawiązujące w swoim duchu do muzyki filmowej, klasyki czy współczesnego popu.

Koncerty świąteczne Janka Traczyka nawiązują bezpośrednio do najnowszego wydawnictwa – mini albumu „Świątecznie…” To emocjonalne spojrzenie na Święta Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki w nieoczywistych, ekspresyjnych aranżacjach autorstwa Janka, nawiązujących do muzyki filmowej, klasyki i współczesnego popu z wykorzystaniem akustycznych brzmień instrumentów.

Wybierając materiał na płytę, Artysta stawiał przede wszystkim na utwory bardzo poruszające, ale nie zabrakło też wesołych kompozycji. Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie, a towarzyszyć będzie mu trio smyczkowe – altówka, skrzypce i wiolonczela. Wspólnie zaprezentują najpiękniejsze kolędy i pastorałki, pozostając w klimacie ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Bez wątpienia będzie to wieczór pełen pięknych emocji!

Janek Traczyk - odtwórca głównych ról w Teatrze Muzycznym ROMA, zwycięzca Debiutów na 58.KFPP w Opolu. Janek jest aktorem musicalowym, wokalistą, a także kompozytorem. Oprócz prężnej kariery w teatrze (główne role m.in.: „We will rock you', „Piloci”, „Aida”, czy  „Waitress”) Janek wydał swój debiutancki album "Nadal jestem", z którym gra swoje autorskie koncerty, Artysta występuje również gościnnie w rozmaitych koncertach telewizyjnych (m.in.: Kolędy w Pelplinie, KFPP. w Opolu, Wakacyjna Trasa Dwójki), a także programach telewizyjnych (m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jaka to melodia?) 

Artyści:

Janek Traczyk
Data:
21/12/2023
Czas trwania: około
65
min
Cena biletu:
110
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
8/12/2023

OSIECKA NA JAZZOWO

Współpracujący z Wolną Grupą Bukowiną Krzysztof Żesławski jest od wielu lat propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu. Razem z Olkiem Miśkiewiczem i niezwykle charyzmatyczną wokalistką Natalią Lubrano zagrają w Nie Teatrze koncert „Osiecka na jazzowo”.

8/12/2023

Spotkanie autorskie z Michałem Androsiukiem wokół powieści "Pełnia"

„Pełnia” zaczyna się historią miłości w Mińsku, po czym staje się wędrówką w głąb rodzinnego rodowodu, dogłębną analizą kodu genetycznego, próbą usłyszenia i zrozumienia przesłania minionych pokoleń, zapisanego na kręgach ściętych drzew." 8 grudnia zapraszamy na spotkanie z Michałem Androsiukiem, autorem powieści "Pełnia", wydanej w tłumaczeniu na język polski przez Fundację Sąsiedzi.

9/12/2023

KOLACJA NA CZTERY RĘCE - spektakl

„Kolacja na cztery ręce” to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku: Jana Sebastiana Bacha (Piotr Dąbrowski) i Fryderyka Haendla (Mirosław Zbrojewicz) w formie słodko-gorzko-kwaśnej komedii. Na scenie ucztują mistrzowie, ale to wydarzenie jest także wytrawną teatralną ucztą dla widza.