9/12/22

godz.

20:00

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

9/12/22

godz.

20:00

Jantar/Krawczyk - premiera muzyczna

kup bilety

Pomysł na ten recital wziął się ze zwykłej, a może niezwykłej ciekawości. Pewnego razu Piotr Szekowski, aktor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki, obejrzał film biograficzny o Krzysztofie Krawczyku i spokoju nie dawał mu białostocki epizod z życia artysty…

Ojciec Krzysztofa Krawczyka, January, był przez dwa lata członkiembiałostockiego teatru. Ten fakt stał się impulsem, by spojrzeć twórczo na znanei mniej znane piosenki Krawczyka. Piotr Szekowski długo się nie zastanawiającnamówił do tego pomysłu swoją Żonę, również aktorkę rodzimego teatru. „Wrozmowach z Agnieszką szukaliśmy repertuaru, który uzupełniłby recital opierwiastek żeński – dodaje aktor. - W pewnym momencie, jednogłośnie padłonazwisko Anny Jantar”.

Na scenie Nie Teatru aktorom będzie nam towarzyszył kwartetjazzowy pod kierownictwem muzycznym Marcina Nagnajewicza i to w jego aranżacjachusłyszymy interpretacje piosenek legend polskiej sceny.

Agnieszka Możejko-Szekowska jest laureatką wielu festiwali,ma również na koncie recitale piosenki aktorskiej, wielokrotnie grane w kraju iza granicą.

Piotr Szekowski jest absolwentem AST w Krakowie na WydzialeAktorskim ze specjalizacją wokalno-aktorską.

Artyści:

Agnieszka Możejko-Szekowska
Piotr Szekowski
Data:
9/12/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
85
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/9/2022

Czarne i Białe - spektakl charytatywny | Teatr pod Orzełkiem

To wyjątkowe przedstawienie, na które nie ma biletów. Teatr pod Orzełkiem ofiarował swoją pomoc w zbiórce na pilną operację dla małej, dwuletniej białostoczanki, Marysi Lisiewicz. Podczas wydarzenia zbieramy do puszki, a dochód zostanie w całości przekazany na pomoc Marysi. Zbiórka trwa na wydarzeniach w Nie Teatrze już od 23 września, a spektakl "Czarne i Białe" zagramy 29 września. Bądźcie z nami.

30/9/2022

THE GOOD LIFE - premiera muzyczna

Wraz z Tomaszem Steciukiem – gwiazdą musicalu i dubbingu - zapraszamy na premierę muzyczną w Nie Teatrze. Artysta wykona po polsku największe przeboje amerykańskiego swingu. Towarzyszyć mu będzie trio muzyczne, a w repertuarze znajdą się hity Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Tony’ego Bennetta czy Cole’a Portera.

1/10/2022

Trzech Tenorów

Ten koncert to spotkanie z klasyką, jakiego jeszcze w Nie Teatrze nie było. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, głosy które rozbrzmiewają na światowych scenach.