27/8/22

godz.

10:00

Joga na tarasie - sesja poranna

27/8/22

godz.

10:00

Joga na tarasie - sesja poranna

kup bilety

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.

Podczas letnich koncertów przekonaliśmy się, że nasz taras ma niewątpliwe zalety i postanowiliśmy to wykorzystać z myślą o osobach, które szukają relaksu na rozmaite sposoby.

Podczas tej sesji łączącej jogę z medytacją:

- łagodnie rozciągniesz i wzmocnisz swoje ciało
- uwolnisz się od napięć fizycznych i emocjonalnych
- zredukujesz poziom stresu i poczujesz się lepiej

Informacje organizacyjne:

 ·      Zajęcia dostosowane do osób na każdym poziomiezaawansowania, również początkujących.  

·       Weź swoją matędo jogi i przyjdź w luźnym stroju sportowym.

·      Ćwiczymy na boso.


W cenie biletu pyszna lemoniada, która schłodzi nas po zajęciach.

Lato w mieście? Lato z jogą!

 

Zajęcia prowadzi Ania Chomczyk – nauczycielka jogi w Yoga Shala Białystok

 

Kilka słów od Ani:

Na pierwsze zajęcia jogi poszłam w 2003 r. w USA i już wtedy wiedziałam, że będę chciała uczyć. Uwielbiam inspirować innych i towarzyszyć ludziom w ich podróży ku pełniejszemu i szczęśliwszemu życiu. A na macie do jogi potrafią dziać się cuda!

Przez lata regularnie podróżowałam do Indii, aby poznawać ten niesamowity kraj oraz uczyć się jogi u źródła – u najlepszych nauczycieli światowej klasy, np. Sharmili Desai oraz Sharatha Joisa. Moim nauczycielem w Polsce jest Krystian Mesjasz.

Jestem mamą małego Felixa. Studiowałam amerykanistykę na UW, a w 2016 r. na Uniwersytecie SWPS (kulturoznawstwo) obroniłam doktorat dotyczący jogi.

Artyści:

Ania Chomczyk
Data:
27/8/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
45
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/8/2022

Letnie granie: Shota Adamashvili

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

Na czarno-białym zdjęciu pięć kobiet w wieczorowych kreacjach siedzi w rzędzie na scenie w dumnych pozach. w tle pięć parawanów: środkowy z jasnym materiałem, pozostałe lustrzane.
17/9/2022

Miłość jeden kłębek nerwów, żaden taniec pod Rybią Skałą - premiera

Co znaczy „kochać za bardzo”? Czy też być „uzależnionym od miłości”? Czym jest to „za bardzo”? Czy można darzyć kogoś zbyt dużym uczuciem? Gdzie leży granica? A może nie o miłość chodzi… Na te trudne pytania sztuką w jednym akcie postarają się odpowiedzieć artystki Teatru BaWiMo, które już nie raz zaskoczyły widzów.