12/8/22

godz.

19:00

Joga na tarasie - sesja wieczorna

12/8/22

godz.

19:00

Joga na tarasie - sesja wieczorna

kup bilety

Absolutna premiera! Relaksacyjna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. Już 12 sierpnia odbędą się tam wyjątkowe zajęcia jogi.

Podczas letnich koncertów przekonaliśmy się, że nasz taras ma niewątpliwe zalety i postanowiliśmy to wykorzystać z myślą o osobach, które szukają relaksu na rozmaite sposoby.

Podczas tej sesji łączącej jogę z medytacją:

- łagodnie rozciągniesz i wzmocnisz swoje ciało
- uwolnisz się od napięć fizycznych i emocjonalnych
- zredukujesz poziom stresu i poczujesz się lepiej

Informacje organizacyjne:

 ·      Zajęcia dostosowane do osób na każdym poziomiezaawansowania, również początkujących.  

·       Weź swoją matędo jogi i przyjdź w luźnym stroju sportowym.

·      Ćwiczymy na boso.


W cenie biletu pyszna lemoniada, która schłodzi nas po zajęciach.

Lato w mieście? Lato z jogą!

 

Zajęcia prowadzi Ania Chomczyk – nauczycielka jogi w Yoga Shala Białystok

 

Kilka słów od Ani:

Na pierwsze zajęcia jogi poszłam w 2003 r. w USA i już wtedy wiedziałam, że będę chciała uczyć. Uwielbiam inspirować innych i towarzyszyć ludziom w ich podróży ku pełniejszemu i szczęśliwszemu życiu. A na macie do jogi potrafią dziać się cuda!

Przez lata regularnie podróżowałam do Indii, aby poznawać ten niesamowity kraj oraz uczyć się jogi u źródła – u najlepszych nauczycieli światowej klasy, np. Sharmili Desai oraz Sharatha Joisa. Moim nauczycielem w Polsce jest Krystian Mesjasz.

Jestem mamą małego Felixa. Studiowałam amerykanistykę na UW, a w 2016 r. na Uniwersytecie SWPS (kulturoznawstwo) obroniłam doktorat dotyczący jogi.

Czekamy na Was z Anią! :)

Artyści:

Ania Chomczyk
Data:
12/8/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
45
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
29/9/2022

Czarne i Białe - spektakl charytatywny | Teatr pod Orzełkiem

To wyjątkowe przedstawienie, na które nie ma biletów. Teatr pod Orzełkiem ofiarował swoją pomoc w zbiórce na pilną operację dla małej, dwuletniej białostoczanki, Marysi Lisiewicz. Podczas wydarzenia zbieramy do puszki, a dochód zostanie w całości przekazany na pomoc Marysi. Zbiórka trwa na wydarzeniach w Nie Teatrze już od 23 września, a spektakl "Czarne i Białe" zagramy 29 września. Bądźcie z nami.

30/9/2022

THE GOOD LIFE - premiera muzyczna

Wraz z Tomaszem Steciukiem – gwiazdą musicalu i dubbingu - zapraszamy na premierę muzyczną w Nie Teatrze. Artysta wykona po polsku największe przeboje amerykańskiego swingu. Towarzyszyć mu będzie trio muzyczne, a w repertuarze znajdą się hity Franka Sinatry, Nat King Cole’a, Tony’ego Bennetta czy Cole’a Portera.

1/10/2022

Trzech Tenorów

Ten koncert to spotkanie z klasyką, jakiego jeszcze w Nie Teatrze nie było. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, głosy które rozbrzmiewają na światowych scenach.