15/10/21

godz.

17:30

20:00

Kaśka Sochacka

15/10/21

godz.

17:30

Kaśka Sochacka

kup bilety

Kaśka to trochę dziewczyna z sąsiedztwa. Nie boi się życia, podejmuje wyzwania, a życie staje się kanwą opowieści, które wyśpiewuje w piosenkach.

Kaśka Sochacka dała się poznać po udanych singlach i mini-albumie „Wiśnia”, a także znakomicie przyjętej współpracy z Kortezem. W tym roku wydała płytę studyjną w pełnym formacie. „Ciche dni” to nie tylko hasło-klucz do odczytywania treści na nowej płycie, to być może także echo po „domowych” doświadczeniach pandemii, któremu należy zadać kłam i głośno wykrzyczeć emocje na scenie. Kaśka Sochacka to potrafi! Scena Nie Teatru zaprasza na spotkanie z młodą, energetyczną artystką, która umiejętnie łączy liryczność w muzyce z rockowym pazurem.

Fot. Maćko Maj

Artyści:

No items found.
Data:
15/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu
70
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
Dorota Miśkiewicz - wokalistka jazzowa i Henryk Miśkiewicz - saksofonista jazzowy. Światło reflektora pada na nich z góry. Henryk trzyma saksofon.
8/10/2021

Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz

Koncert „Nasza Miłość” otworzy uroczyście Nie Teatr. Chcemy, abyście się zakochali w nowym miejscu, a pomoże w tym jedyny w swoim rodzaju rodzinny duet: Dorota Miśkiewicz i Henryk Miśkiewicz.

Aktorka Katarzyna Zielińska - Jaworska. W ustach balon z gumy balonowej. Na głowie kolorowy kaptur.
9/10/2021

Rewolucja balonowa

Co tak naprawdę pamiętamy z lat dziewięćdziesiątych? Kolorowe produkty w sklepach? Mydełko Fa? Koło Fortuny? Stana Tymińskiego? A może po prostu smak gumy balonowej?

Satyryk i stand uper Krzysztof Skiba. Stoi na dachu w czapce z daszkiem. Trzyma za poły kurtki. W tle dźwigi stoczniowe.
10/10/2021

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba słynie z ciętego języka i zabawnych komentarzy. Stand Up Comedy to forma kabaretowa w sam raz skrojona dla niego.