15/10/21

godz.

17:30

20:00

Kaśka Sochacka

15/10/21

godz.

17:30

Kaśka Sochacka

kup bilety

Kaśka to trochę dziewczyna z sąsiedztwa. Nie boi się życia, podejmuje wyzwania, a życie staje się kanwą opowieści, które wyśpiewuje w piosenkach.

Kaśka Sochacka dała się poznać po udanych singlach i mini-albumie „Wiśnia”, a także znakomicie przyjętej współpracy z Kortezem. W tym roku wydała płytę studyjną w pełnym formacie. „Ciche dni” to nie tylko hasło-klucz do odczytywania treści na nowej płycie, to być może także echo po „domowych” doświadczeniach pandemii, któremu należy zadać kłam i głośno wykrzyczeć emocje na scenie. Kaśka Sochacka to potrafi! Scena Nie Teatru zaprasza na spotkanie z młodą, energetyczną artystką, która umiejętnie łączy liryczność w muzyce z rockowym pazurem.

Fot. Maćko Maj

Artyści:

No items found.
Data:
15/10/2021
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
70
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.