7/7/24

godz.

20:00

Letnie granie: Diva's night | Od Lady Gagi do Whitney Houston

7/7/24

godz.

20:00

Letnie granie: Diva's night | Od Lady Gagi do Whitney Houston

kup bilety

W letni, lipcowy wieczór zapraszamy na Diva's Night w niezwykle kameralnych i klimatycznych okolicznościach tarasu Astorii z widokiem na Rynek Kościuszki. Podczas koncertu w ramach "Letniego grania" Nie Teatru usłyszymy największe przeboje legendarnych popowych wokalistek w równie mistrzowskim wykonaniu Marty Burdynowicz. Zwyciężyła XII edycję "The Voice of Poland", na co dzień można ją oglądać na deskach teatrów musicalowych w kraju, jej głos ma w sobie niezwykłą moc i otulające ciepło.

Marta Burdynowicz podczas Diva's Night wykona przeboje legendarnych popowych artystek przy akompaniamencie Kariny Komendery, która nie raz udowodniła, że potrafi wybitnie towarzyszyć wokalistom i nadawać utworom niezwykłej interpretacji. Przed nami wydarzenie pełne emocji i wzruszeń. Usłyszymy interpretacje utworów takich ikon jak Adele, Whitney Houston, Tina Turner, Celine Dion czy Lady Gaga, a które z pewnością usatysfakcjonują fanów różnych pokoleń i gustów muzycznych. To nie tylko okazja do wysłuchania znanych hitów w kameralnych okolicznościach, ale też możliwość odczuwania magicznej chwili, gdy wszechstronny głos wokalistki wypełni letni wieczór.

fot. Rzemieślnik Światła Fotografia

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Artyści:

Marta Burdynowicz
Karina Komendera
Data:
7/7/2024
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
80
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
15/6/2024

Polska prapremiera spektaklu „Zaprzysiężone dziewice” – Teatr BaWiMo

Spektakl "Zaprzysiężone dziewice" Teatru BaWiMo przenosi widzów w głąb tradycji i kultury Albanii. Sztuka Michaiła Olega Michajłowa opowiada historię jednego z najbardziej fascynujących i tajemniczych zwyczajów tego regionu - obietnicy, która zobowiązuje do honorowego zachowania, a jednocześnie stanowi wyraz głębokiego szacunku wobec drugiej osoby. Sztukę zobaczymy po raz pierwszy w języku polskim - będzie to polska prapremiera w Nie Teatrze i druga premiera Teatru BaWiMo na naszej scenie.

17/6/2024

Pippi, po prostu Pippi | pokaz finałowy PRO ARTE START

Grupa teatralna, która przez cały rok uczestniczyła w warsztatach BERNART BERNARD BANIA w Nie Teatrze, stoi przed swoim wielkim momentem - finałowym pokazem. Zaprezentują się w sztuce inspirowanej jedną z najsłynniejszych opowieści dla dzieci. Zobaczymy interpretację historii Pippi - tej zadziornej rudowłosej dziewczynki, która nieustannie przekracza granice konwencji i przyzwyczajeń. To będzie opowieść o odkrywaniu własnej odwagi i siły, które kryją się w sercach najmłodszych.

18/6/2024

I jak tu być normalnym... | pokaz finałowy grupy PRO ARTE

18 czerwca na scenie Nie Teatru zobaczymy efekty warsztatów młodzieży, która przez cały rok pod okiem wprawionego prowadzącego i zarazem czynnego aktora Bernarda Bani pracowała nad przygotowaniem spektaklu "I jak tu być normalnym...". To oparta na tekście Petra Zelenki wyjątkowa podróż przez absurdy życia i ludzkiej egzystencji.