21/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: JESZCZE

21/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: JESZCZE

kup bilety

Duet JESZCZE to połączenie mocnej i mrocznej, ale jednocześnie poruszającej i melancholijnej elektroniki z kobiecym wokalem, który przyciąga swoją delikatnością i szczerością. Polski tekst, niemal w stu procentach, a do tego białostocki akcent, bo choć rodzeństwo ma mazurskie korzenie, to Klaudia, połowa tego ambitnego duetu, sporą część swego życia spędziła w Białymstoku. Na tarasie stworzą niezwykły mikroklimat w środku lata. Zapraszamy 21 lipca.

Jeszcze wszystko przed nimi, a i tak już sporo się wydarzyło. Zagrali już na Soundrive, Las festiwal, Sadzimy Techno Las, Tribalanga i Zimno Fest (u nas jednak będą grzać ;)). Klubowo grali od Gdańska przez Poznań, Warszawę, po Wrocław i Kraków. Lubią kontrasty: pomiędzy szybkim tanecznym rytmem a pewnym rodzajem smutku i wrażliwości.

Od dwóch lat ich utwory ukazują się w dystrybucji PIAS Poland and Eastern Europe, pod szyldem labelu Seszele Records. Jeśli jeszcze ich nie znacie do koncertu możecie wsłuchać się w ich nagrania dostępne we wszelkich serwisach streamingowych. 

W styczniu ukazał się ich nowy singiel „Nie widzę cię”, promujący płytę „Z tb na mieście”. Ukaże się w czerwcu 2023 roku, a razem z płytą – jak mówi duet –zacznie się zupełnie nowy rozdział w historii Jeszcze :)

UWAGA: Jeśli byłaś/byłeś na wydarzeniu AFRODYZJAK i zachowałaś/eś bilet, okazując go w kasie bilet na koncert JESZCZE kupisz 20% taniej.

 Partnerem Letniego grania jest

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Artyści:

Jeszcze
Data:
21/7/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
8/12/2023

OSIECKA NA JAZZOWO

Współpracujący z Wolną Grupą Bukowiną Krzysztof Żesławski jest od wielu lat propagatorem twórczości Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” we Wrocławiu. Razem z Olkiem Miśkiewiczem i niezwykle charyzmatyczną wokalistką Natalią Lubrano zagrają w Nie Teatrze koncert „Osiecka na jazzowo”.

8/12/2023

Spotkanie autorskie z Michałem Androsiukiem wokół powieści "Pełnia"

„Pełnia” zaczyna się historią miłości w Mińsku, po czym staje się wędrówką w głąb rodzinnego rodowodu, dogłębną analizą kodu genetycznego, próbą usłyszenia i zrozumienia przesłania minionych pokoleń, zapisanego na kręgach ściętych drzew." 8 grudnia zapraszamy na spotkanie z Michałem Androsiukiem, autorem powieści "Pełnia", wydanej w tłumaczeniu na język polski przez Fundację Sąsiedzi.

9/12/2023

KOLACJA NA CZTERY RĘCE - spektakl

„Kolacja na cztery ręce” to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku: Jana Sebastiana Bacha (Piotr Dąbrowski) i Fryderyka Haendla (Mirosław Zbrojewicz) w formie słodko-gorzko-kwaśnej komedii. Na scenie ucztują mistrzowie, ale to wydarzenie jest także wytrawną teatralną ucztą dla widza.