21/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: JESZCZE

21/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: JESZCZE

kup bilety

Duet JESZCZE to połączenie mocnej i mrocznej, ale jednocześnie poruszającej i melancholijnej elektroniki z kobiecym wokalem, który przyciąga swoją delikatnością i szczerością. Polski tekst, niemal w stu procentach, a do tego białostocki akcent, bo Klaudia, połowa tego ambitnego duetu, jest białostoczanką. Na tarasie stworzą niezwykły mikroklimat w środku lata. Zapraszamy 21 lipca.

Jeszcze wszystko przed nimi, a i tak już sporo się wydarzyło. Zagrali już na Soundrive, Las festiwal, Sadzimy Techno Las, Tribalanga i Zimno Fest (u nas jednak będą grzać ;)). Klubowo grali od Gdańska przez Poznań, Warszawę, po Wrocław i Kraków. Lubią kontrasty: pomiędzy szybkim tanecznym rytmem a pewnym rodzajem smutku i wrażliwości.

Od dwóch lat ich utwory ukazują się w dystrybucji PIAS Poland and Eastern Europe, pod szyldem labelu Seszele Records. Jeśli jeszcze ich nie znacie do koncertu możecie wsłuchać się w ich nagrania dostępne we wszelkich serwisach streamingowych. 

W styczniu ukazał się ich nowy singiel „Nie widzę cię”, promujący płytę „Z tb na mieście”. Ukaże się w czerwcu 2023 roku, a razem z płytą – jak mówi duet –zacznie się zupełnie nowy rozdział w historii Jeszcze :)

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Artyści:

Jeszcze
Data:
21/7/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.