15/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: mop

15/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: mop

kup bilety

Mop działa na polskim rynku od 2020 roku. Działa na własnych zasadach, co nie zaszkodziło mu supportować na trasie Ralpha Kamińskiego. Muzyka jest dla niego wyraźną odskocznią od rzeczywistości, a my polecamy oderwać się razem z nim. Mopa w koncercie wspierać będzie Dawid Grzelak.

David Kaletka, czyli mop to działający od 2020 roku muzyk, który w swoim brzmieniu łączy alternatywę, elektronikę czy alternatywny pop. David to pełen pakiet -komponuje, pisze teksty, śpiewa, gra na gitarach i klawiszach. Muzyka jest dla niego formą relaksu, odskoczni od rzeczywistości, dlatego nie ogranicza się do jednego stylu, a robi to na co aktualnie ma ochotę. Mopa nie da się zaszufladkować, co będzie chciał udowodnić na zbliżającej się wielkimi krokami płycie. To artysta, którego trzeba zobaczyć na żywo z uwagi na energię i kontakt z publicznością. W tym roku był supportem na trasie jednego z największych polskich artystów, Ralpha Kamińskiego. 

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Artyści:

mop
Data:
15/7/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.