13/8/22

godz.

20:00

Letnie granie: NIEBØ

13/8/22

godz.

20:00

Letnie granie: NIEBØ

kup bilety

NIEBØ to duet, który tworzą Aga Ozon i Adrian Kieroński. Pracę nad wspólnym projektem rozpoczęli w 2020 roku. Aga i Adrian są wykształconymi wokalistami oraz instrumentalistami. To indie pop dla tych, którzy mimo zamiłowania do prostych, chwytliwych melodii, szukają w utworze głębszego znaczenia.

Duet NIEBØ wydał w lipcu 2021 swój debiutancki singiel "Tamto Lato", zapowiadający ich pierwszą płytę „Olimp”. "Tamto Lato" miesza pełne energii, letnie dźwięki z tęsknotą za tym, co już nie wróci. Kolejną zapowiedzią albumu był singiel „Nie chcesz to nie”, z premierą 14 października. Utwór opowiada o próbie odpuszczenia starych historii, tego co nieaktualne i zakończone. Połączenie akustycznych i elektronicznych dźwięków, upbeatowy charakter oraz inspiracja retro brzmieniami idealnie oddają stylistykę duetu NIEBØ. Piosenki duetu spotkały się ze świetnym odbiorem i ukazały na wielu popularnych playlistach w serwisach streamingowych. Aga i Adrian zagrali także support przed Darią Zawiałow na Lublin Youth Festival. Ich muzyka idealnie skomponuje się z klimatem letniego tarasu pod niebem Białegostoku.

Artyści:

Adrian Kieroński i Aga Ozon
Data:
13/8/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
18/8/2022

Letnie granie: Shota Adamashvili

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

27/8/2022

Joga na tarasie - sesja poranna

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.