27/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: OLA CHAŁADAJ

27/7/23

godz.

20:00

Letnie granie: OLA CHAŁADAJ

kup bilety

Wystąpiła jako suport Natalii Kukulskiej podczas kultowej serii koncertów MTV Unplugged prezentując własną, intrygującą mozaikę brzmień łączących soul, pop-rocka i alternatywny pop. Obok autorskich utworów pozostających w duchu różnorodności Ola Chaładaj wplata w swoje koncerty soulowe perełki Chaki Khan, Gnarlsa Barkleya czy Natalii Przybysz.

Ola Chaładaj - wokalistka soulowa, songwriterka, studentka wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. 14/10/22 debiutowała na polskim rynku muzycznym płytą "Grunt". Uczestniczyła w pierwszej edycji Mini Songwriting Camp Zaiks. Współpracowała z takimi artystami jak Natalia Kukulska, Marika, Krystyna Stańko. Wystąpiła jako support Natalii Kukulskiej podczas kultowej serii koncertów MTV Unplugged 2022.


„Grunt” to projekt mozaika,echo spotkań różnorodności - gatunkowych i ludzkich. Autorskie utwory wklimacie alternatywnego popu, soulu i pop-rocka. Muzyczna opowieść o przestrzeni, w której jest miejsce na odmienność i eksperyment. Projekt w założeniu swojej fuzji gatunkowej zaprasza do wspólnego rezonansu różne wyrazy artystyczne. Tym razem wybrzmi dla Państwa w odsłonie akustycznej, z towarzyszeniem dźwięków pianina.  "Zatrzymaj się na chwilę i poczuj grunt, po którym stąpasz. A gdy wydaje Ci się, że go tracisz, to bardzo możliwe, że dopiero zaczynasz żyć..."

W repertuarze oprócz utworów autorskich znajdą się własne aranżacje znanych przebojów muzyki rozrywkowej. Soulowe utwory Natalii Przybysz, Chaki Khan czy Gnarlsa Barkleya oraz autorskie kompozycje, stworzone we współpracy z Anną Jopek, młodą kompozytorką, aranżerką, pianistką, studentką kompozycji na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Anna była nominowana w kategorii jazzowe debiuty w plebiscycie Fryderyki 2023. Jest laureatką międzynarodowego konkursu Jazz Juniors (2022) oraz XII konkursu ogólnopolskiego Lublin JAZZiNSPIRACJE oraz finalistką międzynarodowego konkursu Young Crocus Jazz Contest (2021). W roku 2022 artystka wydała debiutancką płytę „Insight” nakładem wytwórni „Alpaka Records”.

Autor zdjęć: Szymon Cieślak

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Artyści:

Ola Chaładaj
Data:
27/7/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.