30/8/24

godz.

20:00

Letnie granie: Paula Biskup

30/8/24

godz.

20:00

Letnie granie: Paula Biskup

kup bilety

Paula Biskup pisze i komponuje własne utwory, zaskakując swoją wrażliwością i umiejętnością obserwacji świata. Jej ballada "Nie Szkodzi" w duecie z Piotrem Odoszewskim stała się hitem na polskim TikToku, co przełożyło się na prawie 10 milionów streamów w 5 tygodni i milion słuchaczy miesięcznie na Spotify. Artystka wystąpi na klimatycznym tarasie Astorii, wykona swoje największe przeboje i w pięknym, kameralnym stylu zakończy cykl Letniego grania.

Nazywa się Paula Biskup. Uważni widzowie mogą kojarzyć ją jako finalistkę programu Mam Talent, gdzie zdobyła Złoty Przycisk, przenoszący ją z przesłuchań prosto do półfinału. W finale nie wygrała, ale patrząc na zainteresowanie jej twórczością po programie – nie musiała. Jest najlepszym przykładem samouka, który pojawia się ‘znikąd’ i zachwyca każdego, kto poświęci mu choć chwilę. Sama pisze i komponuje. W swoich tekstach opisuje emocje swoje, ale i innych, bo bardzo uważnie obserwuje świat wokół siebie. Wszyscy, którzy się z nią zetkną prędzej czy później odnajdą w twórczości Pauli cząstkę siebie.  

To nie puste słowa – fragment jej ostatniej ballady „Nie Szkodzi” (duet z Piotrem Odoszewskim) tak przypadł do gustu użytkownikom Tik Toka, że na przełomie marca i kwietnia b.r. nakręcono do niego ponad 15 tysięcy filmików. Popularność piosenki wiralowo przeniosła się też na inne serwisy, przynosząc Pauli prawie 10 milionów streamów w 5 tygodni i milion słuchaczy miesięcznie w serwisie Spotify.

Aktualnie intensywnie pracuje na swoje nazwisko nagrywając dziesiątki (dosłownie) piosenek pod okiem producentów, których rola często ogranicza się tylko do włączenia przycisku nagrywania. Paula dokładnie wie, co chce osiągnąć. Z dużą regularnością wydaje też już nowe utwory – fani ambitnej muzyki pop kojarzą ją z singli ‘Walczyk’ ,‘Francuska 8’ czy ‘Bal bal bal’. Część z nich ukazała się na winylu „Fatalna Dziewczyna” (2023)  i ścieżce dźwiękowej do filmu „Akademia Pana Kleksa”. Obecnie Paula udaje się w stronę nieco bardziej elektronicznych brzmień („Zostań Do Rana”, „Do Księżyca”) ale mieszając je z takimi balladami jak „Nie Szkodzi” – wciąż jest tą Paulą, którą kochają fani.

Intensywnie koncertuje – fani mieli okazję zobaczyć ją na scenie głównej festiwalu Great September, na serii koncertów w warszawskiej Cafe Trema jak również na koncercie WOŚP na warszawskim Targówku. W te wakacje zobaczymy ją zarówno na koncertach plenerowych, jak i biletowanych (m.in. ENEA Edison Festival).

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Artyści:

Paula Biskup
Data:
30/8/2024
Czas trwania: około
70
min
Cena biletu:
79
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
25/7/2024

Letnie granie: MISTRZOWIE TANGA | San Luis Tango & Magdalena Lechowska [SOLD OUT!]

Tango prosto z Argentyny z polską duszą wypełni taras Astorii w lipcowy wieczór. Muzyczna podróż do kolebki tanga zaczaruje zmysły, ukazując najpiękniejsze tanga pełne rytmicznego bogactwa. Tu każdy dźwięk, każda nuta staje się opowieścią, która płynie z serc artystów prosto do dusz słuchaczy, tworząc niezapomnianą atmosferę pełną pasji i nostalgii. Dajcie się porwać zmysłowym melodiom tanga w klimatycznych okolicznościach zachodu letniego słońca!

2/8/2024

Letnie granie: Wieczór z Chaplinem i Orkiestrą Ludwika Sarskiego

Zapraszamy na "Letnie granie" Nie Teatru w odsłonie filmowej! Pierwszy z dwóch zaplanowanych pokazów filmów z muzyką na żywo zainaugurują krótkie metraże z udziałem wybitnego aktora i ikony popkultury Charliego Chaplina. O oprawę muzyczną na żywo w rytmie tanga, swingu, jazzu, z nutką ragtime’u i muzyki klezmerskiej wybranych tytułów z kultowym Charlie Chaplinem zadba nietypowy duet – Orkiestra Ludwika Sarskiego. To będzie wieczór pod gwiazdami i w otoczeniu gwiazd. Przed projekcją muzycy uraczą nas dodatkowo autorskim recitalem.

11/8/2024

Letnie granie: Paris-Varsovie-En Voyage | Przebindowski & Dobrowolski

Tematy filmowe, znane doskonale z francuskiej kinematografii XX wieku, przeplatane piosenkami i melodiami w klimatach jazzu cygańsko - francuskiego manouche, usłyszymy podczas muzycznej podróży z Warszawy do Paryża. Na tarasie Astorii pojawią się wybitni muzycy: Karol Dobrowolski oraz Ygor Przebindowski. Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla duszy, ponieważ usłyszymy niezapomniane przeboje autorstwa wielkich postaci francuskiej muzyki, co gwarantuje wieczór pełen emocji, nostalgii i niezapomnianych melodii, które przeniosą nas w serce Francji, gdzie muzyka snuje opowieści pełne miłości, tęsknoty i pasji.