22/6/23

godz.

20:00

Letnie granie: PAULA ROMA

22/6/23

godz.

20:00

Letnie granie: PAULA ROMA

kup bilety

Paula Roma to wschodząca gwiazda na polskim rynku muzycznym. Artystyczną tożsamość pozwolił jej zbudować program The Voice of Poland, w którym jako Paulina Romaniuk dotarła aż do ćwierćfinału. Złapała dystans do tego momentu swego życia i wróciła oczarowując słuchaczy połączeniem nonszalancji z elegancją, którą odkrywa przed nami na swoich płytach. Paula Roma rozpoczyna w tym roku cykl koncertów "Letnie granie"!

Paula Roma to sceniczna tożsamość wokalistki, która wcześniej była znana jako Paulina Romaniuk - to właśnie pod tym nazwiskiem wzięła udział w programie telewizyjnym The Voice of Poland. Proponowana przez nią muzyka to fuzja gatunków muzycznych takich jak bluessoul oraz alternatywnypop. Jej pierwsza EP (minialbum) pt. Cześć, tu Paula Roma powstawała we współpracy z takimi artystami, jak m.in. Mateusz Krautwurst czy Wojtek Traczyk. „Cześć, tu Paula Roma” może poszczycić się 42 miejscem na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce (Olis) oraz wyprzedaniem limitowanej wersji pre orderu w zaledwie kilkanaście godzin. Album promowały takie single jak: „niedopowiedzenia”, „kreski” oraz „Cześć, tu Miłość” zdobywając razem ponad 1.5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Wokalistka została okrzyknięta przez Empik.com odkryciem oraz obiecującym debiutem lata 2021. Po wydaniu debiutanckiej płyty PAULA ROMA dołączyła do grona artystów reprezentowanych przez WARNER MUSIC POLSKA. Pod tym szyldem powstała pierwsza długogrająca płyta Pauli „Cholerne pragnienie”, przy której pracowała razem z renomowanym producentem Jurkiem Zagórskim.

Na tarasie Astorii Paula wystąpi z towarzyszeniem gitary, eksponując fenomenalne możliwości wokalne. Kochamy taki klimat.

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Fot. @olabodnarvs

Artyści:

Paula Roma
Data:
22/6/2023
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
65
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
4/6/2023

OBSERWUJĘ CIĘ - spektakl | Teatr Scena Współczesna - przełożony na 18 listopada

Jak przygotować się do opanowania świata przez Chiny? To jeszcze nie ten moment, ale być może warto zasymulować ten proces w teatrze, przy świetnie przygotowanych piosenkach, sprytnym humorze i odrobinie refleksji w spektaklu "Obserwuję Cię" (dawniej: I Ty zostaniesz Chińczykiem). To wszystko ma do zaoferowania Teatr Scena Współczesna z Warszawy i jej wspaniali, charyzmatyczni aktorzy. Po raz pierwszy u nas, ale z pewnością nie ostatni!

5/6/2023

CIAŁO MYŚLĄCE - warsztaty z Paulą Gogol | PRZESTRZEŃ

Chcesz lepiej poznać swoje ciało i jego możliwości? Korzystając z technik tańca współczesnego, treningu mentalnego i improwizacji Paula Gogol podczas 4 warsztatów pomoże zrozumieć połączenia w ciele, zmienić postrzeganie ciała wewnątrz i na zewnątrz, odkryć możliwości, którymi dysponuje Twoje ciało.

9/6/2023

Gdy musical spotyka...musical | Damian Aleksander i Paulina Grochowska

„Gdy musical spotyka….” to autorski cykl koncertów, które dla widzów Nie Teatru przygotował znakomity aktor musicalowy – Damian Aleksander. Korzystając ze swego doświadczenia jako wokalista, konferansjer, reżyser wydarzeń artystycznych, wraz z pianistą Jackiem Szwajem zaprosi na scenę Nie Teatru wspaniałe artystki z różnych dziedzin muzycznych. Jako pierwsza wystąpi Paulina Grochowska, bo podczas pierwszego koncertu musical spotka…musical.