18/8/22

godz.

20:00

Letnie granie: Shota Adamashvili

18/8/22

godz.

20:00

Letnie granie: Shota Adamashvili

kup bilety

Shota Adamashvili to songwriter z Gruzji, któremu najbliżej chyba do muzyki country. Dzięki popularności, którą zdobył uczestnicząc w telewizyjnym show The Voice zagrał już niezliczoną ilość koncertów, a podróżując po świecie ze swoją gitarą zdobywa serca słuchaczy, zarówno w kameralnych miejscach, jak nasz taras, jak i na dużych, festiwalowych scenach.

Shota Adamashvili urodził się i wychował w małym miasteczku Bolnisi w Gruzji. Swoją przygodę z muzyką zaczął na ulicach Tbilisi, a po raz pierwszy szerzej przed publiką wystąpił w Georgia's Got Talent w 2011 roku. Jego pierwszym udanym programem telewizyjnym był The Voice w 2013 roku i pomimo tego, że nie wygrał programu, zdobył  dużą popularność. W 2017 roku wraz ze swoim byłym zespołem Windshield zdobył nominacje do tytułu Piosenki Roku i Zespołu Roku na Caucasus Music Awards Phoenix. Windshield otworzył koncert Beth Hart, która wystąpiła na Tbilisi Open Air w Gruzji i Visagino Country na Litwie. Latem 2021 Shota zagrał bardzo udaną trasę koncertową „Baltic Tour”. Później wystąpił online na Texas Sounds International Country Music Awards 2021 i zdobył dwie nominacje: Wirtualna Wschodząca Gwiazda Roku i Wybór Producenta.

Choć country nie jest wielce popularne w Gruzji Shota w tym gatunku czuje się najlepiej i stawia na solową karierę. Szeroki repertuar, prawdziwa pasja i pozytywna energia artysty sprawią, że to będzie niezapomniany wieczór pełen sympatii i szczerej radości.

Artyści:

Shota Adamashvili
Data:
18/8/2022
Czas trwania: około
60
min
Cena biletu:
50
Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Poinformujemy Cię o nowościach w repertuarze, wydarzeniach specjalnych i innych aktywnościach realizowanych przez Nie Teatr. Same dobre wiadomości!

Pozostałe wydarzenia

zobacz wszystko
26/8/2022

Letnie granie: Arturo El Polaco Flamenco Trio

Arturo El Polaco Muszyński to gitarzysta i lidera grupy LOS PAYOS skupiającej najwybitniejszych artystów z kręgu sztuki flamenco. W cyklu letnich koncertów usłyszymy go w projekcie FLAMENCO TRIO. Obok niego na scenie pojawi się znakomity hiszpański śpiewak Rubin de La Ana oraz kubański trębacz Alexis Valles Delisle. Trójka przyjaciół zabierze słuchaczy na wspaniałą muzyczną podróż inspirowaną kulturą Andaluzji, gdzie nie zabraknie latynoskich wpływów.

27/8/2022

Joga na tarasie - sesja poranna

Druga, tym razem poranna sesja jogi na tarasie Nie Teatru, która wspaniale dopełni letni program na naszym tarasie koncertowym. 27 sierpnia spotkamy się tam na wyjątkowych zajęciach jogi.

Na czarno-białym zdjęciu pięć kobiet w wieczorowych kreacjach siedzi w rzędzie na scenie w dumnych pozach. w tle pięć parawanów: środkowy z jasnym materiałem, pozostałe lustrzane.
17/9/2022

Miłość jeden kłębek nerwów, żaden taniec pod Rybią Skałą - premiera

Co znaczy „kochać za bardzo”? Czy też być „uzależnionym od miłości”? Czym jest to „za bardzo”? Czy można darzyć kogoś zbyt dużym uczuciem? Gdzie leży granica? A może nie o miłość chodzi… Na te trudne pytania sztuką w jednym akcie postarają się odpowiedzieć artystki Teatru BaWiMo, które już nie raz zaskoczyły widzów.